320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • rallikas
    replied
    Olen ma ainuke kes telefonis ei saa oma võistkonna koosseisus alg11 muudatusi teha? Kui vajutan mängija peale ja sealt “vaheta välja”, pakub mulle kollasel taustal variante. Kui tahan siis vastava mängija sisse tuua ja vajutan “vaheta sisse”, siis pakub kõiki kollaseid ja jätkub sama stsenaarium. Lõpuks vahetust teha ei saagi.

    Telefoniks maailma parim ja kõikide foorumlaste poolt kiidetud iFöön. Erinevate brauseritega sama keiss, SN apiga ka ei toimi vahetus.

    Ei aita ka nö arvutivaates katsetamine

    Leave a comment:


  • Tom K
    replied
    Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Nii raske valik on tehtud ja ootan juba esimest vooru. Mitu tundi pusisin ja siis alles jäin rahule. Enamus vanad kindlad tegijad aga paar tundmatut (aga üleskiidetud) täiendust kah juurde. Enamasti need üleskiidetud mängijad ei täida oma taset, kuid võib-olla siis seekord. Barcelona ikkagi jne.
    Suht ühtekad. Mul ka Natkho välismaalastest ainuke, kes mullu Premium liigas ei mänginud. No ei usalda neid eksootilisi härrasid.

    Leave a comment:


  • telekavaataja
    replied
    Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
    saatsin Coolbetile oma nime ja asjad ära
    Näed, läks peasponsori vahetus juba asja ette.

    Leave a comment:


  • Sambaz
    replied
    Ma olin seisukohal, et ma hakka kunagi seda mängu mängima, sest noh, lihtsalt ei huvita sellised asjad. Aga võta näpust, tegin elu esimese meeskonna valmis ja saatsin Coolbetile oma nime ja asjad ära, et Gruusias hotell bookida juba varakult. Loodan, et mingi 1-2 tärniline rotikas pole.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Üks küsimus siiski on, miks Kure vv-d Ronald Kütti valida ei saa?

    Leave a comment:


  • plain
    replied
    Tegin valmis võistkonna ja peab tunnistama, et lihtne see ei olnud. Võttis ikka pool tunnikest kuni tunnikene aega. 6-6.5 kandis väga huvitavaid mängijaid nii ründes kui ka keskpoolikus. Tšendei tundub nagu lõks alguses, kuid samas 4.8 alustav äärepoolik ründavas võistkonnas peaks kutsuma inimesi teda valima küll. Kõrgemate hindade mängijate puhul peab alguses vaatama, kes tegelikult toitma ka hakkavad, kuna hetkel on seal palju küsimärke.

    Leave a comment:


  • Kebab
    replied
    Nii raske valik on tehtud ja ootan juba esimest vooru. Mitu tundi pusisin ja siis alles jäin rahule. Enamus vanad kindlad tegijad aga paar tundmatut (aga üleskiidetud) täiendust kah juurde. Enamasti need üleskiidetud mängijad ei täida oma taset, kuid võib-olla siis seekord. Barcelona ikkagi jne.

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Uuel aastal uue hooga. Kas see aasta tuleb?
    See on tehtud, jah. Eks teisest mängunädalast hakkad nägema.

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kas on võimalik see aasta luua mängija turuväärtuse muutuste graafik? A'la vajutad mängija hinna peale ning viskab ette turuväärtuste liikumise nagu aktsiatel on. Küsisin seda kaks aastat tagasi, lubati juba eelmiseks hooajaks, aga jäi olemata.
    Uuel aastal uue hooga. Kas see aasta tuleb?

    Leave a comment:


  • danner
    replied
    Tere

    No Proovime liiga alustab kolmandat hooaega. Parool: ms15hdvsfv

    Kõik on oodatud ning edukat hooaega!

    Leave a comment:


  • Kevv92
    replied
    Nonii, teeme otsa lahti.

    Liituge liigaga: ig24mulura

    Meil tavaliselt ikka korralikult rahvast seal ja huvilistel siis võimalus liituda.

    Leave a comment:


  • Nasfal
    replied
    Millal tähtaeg kukub jalkaliidus, et mängijad peavad regatud olema?

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Mäng on avalik, jah. Lisame kõik mängijad kohe, kui nad on jalkaliidus üles antud. Auhinnalaud on taas väga mõnus, Coolbeti lisaauhinnad tulevad suisa eepilised. Nende kohta täpsem info homme.

    Leave a comment:


  • xrip55
    replied
    Algselt postitas toi Vaata postitust
    Nonii, paistab et fantasy avatud
    aga pooled leegionärid veel puudu

    Leave a comment:


  • toi
    replied
    Nonii, paistab et fantasy avatud

    Leave a comment:

Working...
X