320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• tudeng
    replied

Keegi oskab seletada, mis siin toimub?

* Lepmets ründesse toodud ilma automaatse vahetuseta
    * Lepmetsal 2 punkti, aga märgitud 0
    * Vihmannil on märgitud 0 punkti, aga mängu see voor ei toimunud.
    Lisatud failid

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Uuendage Fantasyt kah seoses värskete üleminekutega.

Levadia tõi just veel ühe välismaalase juurde.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Aga eelmise vooru tulemus jääb samaks?
    Jah. Ühtegi üleliigset punkti keegi sellisel juhul ei saa teenida.
    Last edited by wiiner; 26.07.18, 09:40.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Kirjutan selle ka juhendis lahti.
    Aga eelmise vooru tulemus jääb samaks?

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Jäi silma üks kasutaja, kellel 4 Kaljukat. Sellise olukorra kohta pole midagi öeldud. Ei järgne karistust?
    Kirjutan selle ka juhendis lahti.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Jäi silma üks kasutaja, kellel 4 Kaljukat. Sellise olukorra kohta pole midagi öeldud. Ei järgne karistust?

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas Katzuu Vaata postitust
    KUIDAS MA OLEKSIN SAANUD KORDATEHA ??

Vaatasin oma gmaili üle .

Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00

VÄGA HEA ORGUNN !!!!
    Sinu viidatud kiri saadeti hetkel veel toimumata mängunädala (#20) kohta, mille tähtaeg on 27. juuli 18:00.

Meie süsteemi logi näitab, et sulle on kiri saadetud ka eelmise mängunädala kohta, kuid see pidi kohale jõudma oluliselt varem kui mängunädala tähtaeg ehk 20. juuli 18:00.

Oskan pakkuda, et ehk maandus kiri mingil põhjusel sinu Gmaili spämmikaustas. Ehk on ta seal?

Palun pöördu minu poole otse privaatsõnumi, skype'i (veiko.kampura) või muul moel. Leiame lahenduse.

Leave a comment:

• Katzuu
    replied
    See lause oli ilmselgelt halvasti sõnastatud. Parandasin selle ära ja lisasin ka juhendisse. Aga kirja eesmärk oli juhtida tähelepanu sellele, et oma võistkond tuleb korda teha, sest muidu rikutakse reegleid ja saadakse vähem punkte. Usun, et seda eesmärki see kiri kindlasti täitis.

Sellest hoolimata vabandan segaduse pärast! Töötan selle kallal, et tekiks võimalus ise valida, millal piiramatu arvu vahetuste wildcardi rakendada. Järgmisel hooajal see kindlasti lisandub.

KUIDAS MA OLEKSIN SAANUD KORDATEHA ??

Vaatasin oma gmaili üle .

Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00

VÄGA HEA ORGUNN !!!!

Leave a comment:

• urmar
    replied
    Lisasin need söödud.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Subbotinile andis 30' palli Markovych
    Kirss sai 84' söödu Elhilt
    Kas söödud jäävadki protokolli kandmata ja fantasys arvestamata?

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Selline must valgel lause oli seal kurikuulsas kirjas, mis enne vooru algust kasutajatele saadeti. Mida siin üldse veel ümber mõelda või arutada on? Kui reeglitele mittevastava olukorra põhjustas Paur, siis Kalju mängijate eest 0 punkti. Kui näiteks Pürg, siis nulliring Flora eest. Kui juhtumisi mõlemad, siis mõlema eest. Või kui nüüd on veel ikkagi vaja midagi nuputada, siis miks sellise lausega kiri üldse saadeti? Niimoodi poole sõidu pealt ei saa ju reegleid muuta.
    See lause oli ilmselgelt halvasti sõnastatud. Parandasin selle ära ja lisasin ka juhendisse. Aga kirja eesmärk oli juhtida tähelepanu sellele, et oma võistkond tuleb korda teha, sest muidu rikutakse reegleid ja saadakse vähem punkte. Usun, et seda eesmärki see kiri kindlasti täitis.

Sellest hoolimata vabandan segaduse pärast! Töötan selle kallal, et tekiks võimalus ise valida, millal piiramatu arvu vahetuste wildcardi rakendada. Järgmisel hooajal see kindlasti lisandub.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Karl Mööl, peaks vist nüüd liikuma üle mängijate ja treenerite arvestusse? Üldtabeli 37.koht, kui muidugi nimekaim ei ole.

Leave a comment:

• vincent
    replied
    Kas just liiga keeruline, aga piisavalt keeruline, et küsida, kas see on mõistlik. Suurem eesmärk on ju siiski see, et mängus osalejad hoiaksid end kursis, mis Eesti jalgpallis toimub ja kohandaksid vastavalt sellele oma võistkonda.
    Viimase lausega absoluutselt nõus, mistõttu ajab ka suht kettasse, kui mingid kasutajad tahavad käskiv-nõudvas toonis saada KOHE nipinurka jms soovitusi, keda täpselt peab koosseisu panema. Mis see fäntäsi mängimise mõte siis üldse on, kui kõik kandikul ette tuleb kanda...

Aga.

Nende võistkondade mängijate eest, kelle klubivahetus reeglirikkumise põhjustas, antakse mängunädala järel automaatselt 0 punkti.
    Selline must valgel lause oli seal kurikuulsas kirjas, mis enne vooru algust kasutajatele saadeti. Mida siin üldse veel ümber mõelda või arutada on? Kui reeglitele mittevastava olukorra põhjustas Paur, siis Kalju mängijate eest 0 punkti. Kui näiteks Pürg, siis nulliring Flora eest. Kui juhtumisi mõlemad, siis mõlema eest. Või kui nüüd on veel ikkagi vaja midagi nuputada, siis miks sellise lausega kiri üldse saadeti? Niimoodi poole sõidu pealt ei saa ju reegleid muuta.

Ja minu meelest pole vaja siin üldse stopperiga järge ajada, vaid väga lihtsat loogikat kasutada. Kui mul on üleminekute järgses n-ö uues koosseisus kolm Kalju meest, kellest üks sattus sinna seetõttu, et vahetas klubi, ja kolm Flora meest, kellest keegi klubi ei vahetanud, siis ongi ju väga lihtne. Kalju eest nulliring, Flora eest täispunktid. Ja kui on tõesti olukord, kus mõne klubi vahetanud mehe leiab nii Flora kui ka Kalju kolmiku hulgast (nt oli kaks meest Kaljust, kaks meest Florast, ühte lisandus Paur ja teise Pürg), siis mõlema eest nullid. Aga praegu ma saan aru, et pandi hoobilt topelt nulliring kõigile, kellel oli 3+3 koosseisus? Või olen valesti aru saanud?

PS - palun kokkuvõttes mu jauramisest mitte valesti aru saada, väga tänuväärset tööd teete üldiselt.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Või see tehnoloogiselt liiga keeruline?
    Kas just liiga keeruline, aga piisavalt keeruline, et küsida, kas see on mõistlik. Suurem eesmärk on ju siiski see, et mängus osalejad hoiaksid end kursis, mis Eesti jalgpallis toimub ja kohandaksid vastavalt sellele oma võistkonda.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas RantZ Vaata postitust
    Algupärane
    Siis tuleb kõik flora ja pärnu mehed pingile istutada või toimub see mäng hiljem ja punktid lisatakse sellele voorule?
    Jah, istuta pingile. Mängunädalal #29 tekib selline olukord, kus Floral ja Vaprusel on 2 omavahelist mängu.

Leave a comment:

Working...
X