320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

PL Fantasy

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• RantZ
    replied
    Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
    Seoses Flora euromängudega seda mängu ei ole jah.

Algupärane
    Siis tuleb kõik flora ja pärnu mehed pingile istutada või toimub see mäng hiljem ja punktid lisatakse sellele voorule?

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas wiiner Vaata postitust
    Kui tahaks ainult ühe klubi mängijatele 0 punkti anda, siis on antud näite põhjal samuti keeruline üheselt ja õiglaselt valikut teha.
    Miks keeruline? Minu meelest oleks üsna ebaõiglane, kui keegi saaks kahe klubi kõigi mängijate eest 0 punkti. Aga väga timm oleks, kui punktid tooks ainult niiöelda väiksema punktisumma toonud kolmik.

Näiteks on kaks mängijat, kellel oli kahest klubist kolm mängijat (Florast ja Kaljust)
    Mängija A. Kalju mängijad tõid 34 punkti, Flora mängijad tõid 19 punkti. Arvesse läheb väiksem ehk 19 punkti Flora mängijate eest, Kaljukate eest saab nulli.
    Mängija B. Kalju mängijad tõid 20 punkti, Flora mängijad tõid 23 punkti. Arvesse läheb väiksem ehk 20 punkti Kalju mängijat eest, Flora mängijad saavad nulli.

Või see tehnoloogiselt liiga keeruline?

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    miks mõlema kolmese punktid ära võetakse? Üks kahest on ju lubatud.
    Oletame, et kasutajal wiiner on mängunädalal #19 ja #18 oma võistkonnas mängijad järgmistest klubidest:

#19 #18
    FLO FLO
    FLO NÕM
    FLO TAM
    NÕM FLO
    NÕM FLO
    NÕM TAM
    Ehk siis mängunädalal #18 oli võistkonnas 3 mängijat Florast ja võistkond ei olnud reeglitega vastuolus. Kahe mängunädala vahel toimusid aga mitmed üleminekud, mille tulemusel oli mängunädalal #19 võistkonnas 3 mängijat Florast ja 3 mängijat Kaljust ja võistkond sattus reeglitega vastuollu.

Kuidas oleks õiglane reeglirikkumist käsitleda? Millise ülemineku eest peaks osaleja 0 punkti saama?

Võite pakkuda, et otsustame selle järgi, milline üleminek toimus kõige hilisemal ajahetkel. Esiteks Fantasys täna sellise detailsusega andmeid ei ole ning teiseks mis siis, kui mitme mängija üleminek registreeriti samal ajahetkel?

Seetõttu ei ole minu hinnangul võimalik üheselt otsustada, millise mängija üleminek reeglite rikkumise põhjustas. Kui tahaks ainult ühe klubi mängijatele 0 punkti anda, siis on antud näite põhjal samuti keeruline üheselt ja õiglaselt valikut teha.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
    võib vaid arvata, et see oleks korraldajatele lisapeavalu selgitada välja milline kolmik see õige on, kelle eest punkte anda..
    Jah, see on tehniliselt keskmisest keerukam ülesanne. Aga ma tegelen teemaga ja annan kohe teada, kui mingi tulemuse ja otsuseni jõuame.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    võib vaid arvata, et see oleks korraldajatele lisapeavalu selgitada välja milline kolmik see õige on, kelle eest punkte anda..

Leave a comment:

• Amadeus
    replied
    Neid kasutajaid, kelle võistkonda sattus 2-st tiimist 3 mängijat, teavitati meili teel. Juhendis karistuse kirjeldust tõepoolest pole. Täiendame juhendit.
    aga ikkagi, ühe kolmiku eest peaks ju punktid saama. Hetkel ei saanud kumbagi kolmiku eest.

Leave a comment:

• QRkood
    replied
    Kiri saadeti neile, kelle võistkond sattus klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu. Kiri saadeti aadressile, mis on seotud selle kasutajakontoga, mille kaudu mängu registreeriti.
    Ma olen üldse fantasys facebooki kaudu sisselogitud, siis pole lootustki mingit kirja saada?

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Subbotinile andis 30' palli Markovych
    Kirss sai 84' söödu Elhilt
    Ja unustatigi....

Leave a comment:

• Tom K
    replied
    Dilemma: Toom ja Leverock või Kotenko ja Vihmann?

Leave a comment:

• Pirlo
    replied
    Samuti ei ole flora ja kalju meeste eest punkte saanud

Leave a comment:

• fcfloraforever
    replied
    Algselt postitas Hyrax Vaata postitust
    Ma sain iseg 2 emaili 16. juulil. Aga muidu hooaaja alguses ma küsisin poole hooaja vahetuste kohta ja ainuke viis oligi nii infot saada. Tegelikult oleks võinud ikka selle kirja panna, mis hetkel see tuleb, aga see selleks.

Kas järgmisel mängunädalal pole Flora mängu või mis teema sellega on?
    Seoses Flora euromängudega seda mängu ei ole jah.

Leave a comment:

• Hyrax
    replied
    Ma sain iseg 2 emaili 16. juulil. Aga muidu hooaaja alguses ma küsisin poole hooaja vahetuste kohta ja ainuke viis oligi nii infot saada. Tegelikult oleks võinud ikka selle kirja panna, mis hetkel see tuleb, aga see selleks.

Kas järgmisel mängunädalal pole Flora mängu või mis teema sellega on?

Leave a comment:

• Katzuu
    replied
    Kiri saadeti neile, kelle võistkond sattus klubivahetuse tõttu reeglitega vastuollu. Kiri saadeti aadressile, mis on seotud selle kasutajakontoga, mille kaudu mängu registreeriti.
    Vaatasin oma gmaili üle .

Jah ma olen saanud e-maili 20.07 kell 18:21

Muudatuste tähtaeg oli, aga : Mängunädal #18 20. juuli 18:00

VÄGA HEA ORGUNN !!!!

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Juhendis puudub info karistuste kohta, kui mõnel kasutajal peaks olema ebakorrektne koosseis mingiks mänguvooruks. Kas neid kasutajaid teavitati kuidagi moodi enne mänguvooru eesootavast karistusest ja karistuse suurusest? Kuigi ma ise võtsin selle -4 punkti, siis minu jaoks on probleem selles, et puudus igasugune info, et kui ma seda ei tee järgneb just selline karistus. Lugesin see nädal nipinurka ja lootsin sealt antud küsimusele vastust saada aga ei ühtegi sõna selle kohta ka seal.
    Neid kasutajaid, kelle võistkonda sattus 2-st tiimist 3 mängijat, teavitati meili teel. Juhendis karistuse kirjeldust tõepoolest pole. Täiendame juhendit.
    Last edited by wiiner; 24.07.18, 16:49.

Leave a comment:

• wiiner
    replied
    Algselt postitas QRkood Vaata postitust
    Kuhu see kiri saadeti?

Leave a comment:

Working...
X