320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Narva Trans

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• meesmuiste
    replied
    sõbrad, ent samas on öeldud, et kui ilmneb järjekordne probleem, siis karistatakse täiega. seega kirik keset küla ja peaks ehk piisavalt motiveerima mitte jamaga tegelema. muidugi eks näis, ent ma arvan, et otsus on pigem mõistlik. Narva koheselt eemaldades kaotaks liiga ühe konkurentsi tekitava tugevama konkurendi ja kui tõesti esmakordselt selline info neile edastatud, siis kas esmakordselt ei peaks proovima natukene heaga mitte kohe kurjaga?

Leave a comment:

• raz
    replied
    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ja mind ikkagi huvitab, mis mekk jääks jääks nt Paidele või Kuressaarele suhu, kui Lootus antud 3 punkti abil neid edestaks ja liigasse püsima jääks.
    +1

asdfgh

Leave a comment:

• Shermann
    replied
    Appi. Lausidiootsus. Kokkuleppemäng oli ilmselge ning ainus võimalus oleks liigast välja heitmine või 15-20 miinuspunkti andmine. OK, Burdakov pole ise süüdi, aga kui meeskonnas asja korda ei saa, siis võiks ikka mingi karistus järgneda. Kujutan ette, kuidas Ussoltsev ja Bondarenko oma sõpru nüüd Eestisse mängima kutsuvad. EJL võiks ka sinnasamusesse minna.

Leave a comment:

• eika
    replied
    Algselt postitas Nohik Vaata postitust
    Suudad sa siis 100% ära toestada, et mäng oli kokkulepitud?
    Põhimõtteliselt on petuskeemid nii hästi läbimõeldud, et klubisid karistatakse nö spordikohtutes pea alati kaudsete tõendite põhjal. Võtame kasvõi Itaalia Calciopoli, kus Juventus saadeti Serie B`sse mõne kahtlase telefonikõne ja kahtlase mängu põhjal. Ühtegi kindlat väärteofakti samas tõestada ei suudetud ja arvatavasti ka ei suudeta. Sama asi Transi puhul- ega ühegi mängija pangakontole ei ilmu ühtäkki paarkümmentuhat krooni vaid need asjad käivad teisti.

EJLi pressiteade oli siis selline:

Arvestades, et:
    - UEFA-st saadud informatsiooni kohaselt on Narva JK Trans mängude tulemustega manipuleeritud nii Eesti Meistriliigas kui UEFA sarjade mängudel;
    Uskudes, et:
    - Narva JK Trans juhtkond ja osa mängijaid ei ole nimetatud asjaoluga seotud;
    Teades, et:
    - Narva JK Trans juhtkond sai kindla informatsiooni nimetatud asjaolu kohta esmakordselt;
    ja
    - Eesti Jalgpalli Liidule on tagatud informatsiooni laekumine mängutulemustega manipuleerimise kohta igakordselt selle toimumisel;
    Otsustab Eesti Jalgpalli Liidu juhatus eemaldada Transi Eesti meistriliigast ja UEFA sarjadest järgmise mängutulemusega manipuleerimise juhtumi ilmnemisel.

See, et klubi juhtkond, kes palkas endale pool meeskonda kahtlaseid pallureid täis, on ilmsüüta on päris naljakas lugeda. Ei mingeid mängude tühistamisi, ei mingeid miinuspunkte (vähemalt ma saan asjast niimoodi aru)- täielik huumor minu meelest.

edit: Ja mind ikkagi huvitab, mis mekk jääks jääks nt Paidele või Kuressaarele suhu, kui Lootus antud 3 punkti abil neid edestaks ja liigasse püsima jääks.

Leave a comment:

• Mõnuagent 007
    replied
    Ei no minge persse tõega.

Leave a comment:

• -RoMaRiO-
    replied
    Nüüd võib 100% väita, et liigast välja ei visata, nagu ka arvata võis, kui nüüd mängijaid kah ei karistata, keda mitteametlikel andmetel 6, siis on küll ikka väga mööda.

Leave a comment:

• Ramm
    replied
    Võiks ikka väljarääkida mida see betrader näitas,kas levadia mängule oli palju panuseid pandud seisule 3-0 ning lootuse mängus peale punase kaardi saamist vastas meeskonnas hakati kohe panustama lootuse peale.Mingi huinjaa-muinjaa sogamine käib.Tundub,et EJL tegi sääsest elevandi.

Leave a comment:

• Nahkpea
    replied
    Pohlak lisas, et kogu kõnealune lugu peidab äärmiselt palju nüansse ning neid saab ta täpsemalt tutvustada alles täna pressikonverentsil. Küll mainis ta: "Nende UEFA dokumentidega tutvumine tekitas ikka paraja frustratsiooni. Saime kinnituse, et varasemast on veel musti mänge."

Ma ei saa hästi nüüd aru, mida Pohlak silmas peab. Transil on varasemast veel musti mänge või liigas üldiselt?

Leave a comment:

• kesa
    replied
    http://www.ohtuleht.ee/index.aspx?id=372687

Paistab, et piirdutakse kerge laksuga tagumikule ja silma pilgutades näpuviibutusega.

Leave a comment:

• nurmalna
    replied
    Ma arvan, et nende mängijate eemaldamine, kes sellega seotud, on piisavalt karm karistus. Kui neid mängijaid palju, siis meeskond kaotab sellest piisavalt palju. Kui mõni üksik, siis jääks nagu südames kripeldama, et kergelt pääsesid.

Ei meeldiks see ka, et kui Narva eemaldatakse, siis püsimajäämise peale võitlus sisuliselt puuduks.

Leave a comment:

• F.U.
    replied
    Loomulikult ei saa mina midagi tõestada aga juhul kui Transi süü peaks saama tõendatud siis minu arvates on ainuõige karistus nende Meistriliigast eemaldamine, mitte hoiatused või tingimisi karistused jne... Eesti jalgpalli ja Meistriliiga seisukohast on see muidugi väga halb, aga no ei tasu jamada siis. Ükski asi ei sünni tühja koha pealt, nii ka see võimalike petumängude jutt.

Leave a comment:

• Nohik
    replied
    Algselt postitas F.U. Vaata postitust
    EJL võib kuradi hoiatusega metsa minna.... pehmelt öeldes...
    Suudad sa siis 100% ära toestada, et mäng oli kokkulepitud?

Leave a comment:

• viru
    replied
    mis kell siis inkvisatsioon hakkab, ei tea kas live ülekanne ka toimub.
    tundub, et päid tuleb maha võtta mõlemalt poolt(trans-ejl)-ühed mustad mõlemad.

Leave a comment:

• F.U.
    replied
    EJL võib kuradi hoiatusega metsa minna.... pehmelt öeldes...

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
    Kuule, pontšik... kirjuta vahelduseks oma lemmiklubi kohta ka midagi. Tekkib tunne nagu mõni venelane (narvakas?) varastas naist (meest?) kes on sulle meeldinud koolipingist vms.
    Lemmikklubiga on OK, vaata tabelit.
    Kui venelased (narvakad) poleks meilt üht-teist (ka jalgpalli Narvas) varastanud (röövinud), poleks mul suure tõenäosusega siin, transrasvade foorumis, pettustest vaja heietada, seda enam, et narvetjanide maakeele oskus välistab neil endil Transi foorumit sisustada-risustada.

Leave a comment:

Working...
X