320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "Alates tänasest töötab SK FC Levadia tegevjuhina Sergei Hohlov-Simson (sünd. 22.04.1972).
    Sergei Hohlov-Simson on endine FC Levadia esindusmeeskonna keskkaitsja ja kapten. Hohlov-Simson liitus FC Levadia meeskonnaga 2002. aasta alguses ning mängis klubis neli hooaega. Tema osalusel võitis Tallinna FC Levadia 2004. aastal Eesti meistritiitli, kahel korral hõbemedali ja korra pronksi. 2004. ja 2005. aastal tuli Hohlov-Simson Tallinna FC Levadia koosseisus Eesti karikavõitjaks.
    Eesti koondise koosseisus mängis Hohlov-Simson kokku 58 mängu ja lõi 2 väravat.
    2005. aasta jalgpallihooaja järel teatas Hohlov-Simson oma profikarjääri lõpetamisest. Seejärel töötas ta kinnisvarafirmas 1Partner ning juhtis endaloodud noorte jalgpalliklubi FC Pirita.
    FC Levadia juhatuse liikmed Viktor Levada ja Andres Leht ning kõik klubi töötajad tervitavad Sergei Hohlov-Simsonit FC Levadiasse tagasipöördumise puhul ning soovivad talle edu ja kordaminekuid uues ametis."

    tea, kas presidendi koht on siis veel vakantne? äkki peaks kandideerima
    kaks firmatorti, kast pepsit!

    Kommentaar


      Leht , Kristal ,Prints ,Sergo normaalne seltskond . Umbkeelsed kintsukaapiad on kadunud ! Kas Ovtshinnikov on ka minema löödud?
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Prints
        valgel hobusel

        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Kas Ovtshinnikov on ka minema löödud?
        looda sa
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Please vote!

          Kommentaar


            no ma just mõtlesin täna, et keegi segab viimastel mängudel Leitani joogi sisse unerohtu, aga näe, koksas ära, kaks korda ka veel. tea, kas seda lutitrikki võib tõlgendada nii, et ta äkitselt (jälle?) värskelt isaks on saanud? ... siis ma saaks aru, et magamata ööd jne. tegelt ei olnud väga meeldiv vaadata, kuidas ta selle oma alukatest väja koukis ja suhu pistis

            aga Takit on ilus vaadata, kui ta oma kammitsatest vabaneb, iseendasse ei takerdu ja särama hakkab
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas billy t Vaata postitust
              tegelt ei olnud väga meeldiv vaadata, kuidas ta selle oma alukatest väja koukis ja suhu pistis
              Jalgpallurid ei kanan mängides alukaid.
              Seega... arva ise kus kohast ta selle luti välja tõmbas . Sellepärast ta lõigi värava, et vabaneda ebameeldivast tundest mida see lutt talle põhjustas
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Jalgpallurid ei kanan mängides alukaid.
                sinu puhul ma ei imestaks üldse, kui see nii oleks
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  FC Levadia vs Viljandi Tulevik LIVE-ülekandes!

                  Kommentaar


                    Täiesti ok mäng ja mul on väga kahju Pärnust sest nad on järgmised!

                    Ja au ja kiitus Tuleviku toetajatele et olid kohal.

                    Kommentaar


                      Me oleme alati kohal!!



                      Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                      Täiesti ok mäng ja mul on väga kahju Pärnust sest nad on järgmised!

                      Ja au ja kiitus Tuleviku toetajatele et olid kohal.

                      Kommentaar


                        jah, me oleme alati kohal!

                        tore, et ka teie kohal olite, kuid see "F**K YOU, TULEVIK!" hüüe oli küll... kole ja vastik! toetage omasid kuid vastased jätke rahule. OK?
                        Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
                          jah, me oleme alati kohal!

                          tore, et ka teie kohal olite, kuid see "F**K YOU, TULEVIK!" hüüe oli küll... kole ja vastik! toetage omasid kuid vastased jätke rahule. OK?
                          Mis on hea mis on vastik on lõputu teema, ütlen vaid et see on jalgpall ja antud juhul Tuleviku suhtes "no hard feelings" põhimõtte hakkab kehtima kohe pärast mängu. Muidugi ei midagi isiklikku. Samas teie poisid tihti mängisid liiga jämedalt, eriti mängu lõpus kui nad väsisid ja ei jõudnud pallini. Meilgi ei ole vaja vigastusi mängus nõrga vastase vastu nagu teie meeskond. Chill out

                          Kommentaar


                            08.10 want fight levadia ultras?

                            Kommentaar


                              man, don't be stupid, donät ask about it here, go to our forum

                              Kommentaar


                                heh päris naljakas

                                Kommentaar

                                Working...
                                X