320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    no igasuguseid variante on.
    ka näiteks börsile on võistkondi viidud, juventus näiteks (tikker: juve.mi)
    Find the latest Juventus Football Club S.p.A. (JUVE.MI) stock quote, history, news and other vital information to help you with your stock trading and investing.
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      vabandused, kui ma eksin, aga kas selle kamba hulgas, kes "serblaste" lahkumisel neile tunnustavalt kaasa hüüdsid ei olnud mitte mõni Levadia fänn? Üks oli vägagi pidevalt ML mängudel käiva tüübi nägu.

      Kommentaar


        Algselt postitas urmar Vaata postitust
        Ma arvan ka, et Levadia ei kao, aga AK uudises lisati igatahes jalgpallimeeskond ka pankrotivara hulka. Vaevalt ekslikult. Ega ei kujuta ette, mismoodi seda meeskonda rahas hinnatakse? Kas pannakse mängijaid müüki?
        ma lugesin või kuulsin kusagilt, et levada raha liikus skeemiga:

        oli vaja staadionit ehitada/renoveerida ning raha selleks laenati levada metalli firmast.

        Sellega tõmbas Levada ka klubi pankrottipessa.


        Ei tea, kas tõsi... a kusagilt kuulsin. ei tule meelde kust.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          Algselt postitas ericbana Vaata postitust
          vabandused, kui ma eksin, aga kas selle kamba hulgas, kes "serblaste" lahkumisel neile tunnustavalt kaasa hüüdsid ei olnud mitte mõni Levadia fänn? Üks oli vägagi pidevalt ML mängudel käiva tüübi nägu.
          Jah, nii see oligi. Kõik Levadia fännid Eesti-Serbia mängul toetasid Serbia koondist.
          Срби и Руси браћа заувек!

          Kommentaar


            Kui nii oli, siis on mul häbi edaspidi olla Levadiale pöidlahoidja. Levadia fännid ei hooli meeskonnast, kus mängivad mängijad, kes on neile siiani toonud Eesti meistritiitleid ja euroedu. Olid ju meistritiitlites headel esitlustel Euroopas väga tähtis roll Dmitrijevil, Vassiljevil, Kruglovil, Kingil. Pareiko oli see, kes valvas väravat, kui oli veel Maardu Levadia Eestis nr.1. Saag sai tuule tiibadesse just Levadiast. Pazooor !!!

            Kommentaar


              Algselt postitas levkoi Vaata postitust
              Kui nii oli, siis...
              +100000000

              Kommentaar


                Algselt postitas levkoi Vaata postitust
                Kui nii oli, siis on mul häbi edaspidi olla Levadiale pöidlahoidja. Levadia fännid ei hooli meeskonnast, kus mängivad mängijad, kes on neile siiani toonud Eesti meistritiitleid ja euroedu. Olid ju meistritiitlites headel esitlustel Euroopas väga tähtis roll Dmitrijevil, Vassiljevil, Kruglovil, Kingil. Pareiko oli see, kes valvas väravat, kui oli veel Maardu Levadia Eestis nr.1. Saag sai tuule tiibadesse just Levadiast. Pazooor !!!
                No mina näiteks ei toetanud Serbiat, aga see meil pole ju kommunism ja mul on jumala suva mis koondist mu sõbradest teised Levadia kaasfännid toetavad - see on igaühe isiklik valik. Vaevalt et mingi Tomi, Zakaria, Valeri või Felipe sõbrad kunagi toetasid Eestit, mis ei seganud neid toetada klubi mus need poisid mängisid. Ning HUI keegi eestlastest hakkaks toetama Venemaad kui nende koondislased oleksid Levadia liidrid. Nagu Nikita, oligi tegelt. Kui Levadia toetaja kes peab ennast venelasena (mitte eestivenelasena) toetab koondist kes on vene inimestega suht sama rahvas siis miks see peab kedagi segama? Täielik pseudoprobleem mis võib probleemiks olla ainult zombeeritud ajuga eestlasele.
                Või äkki kõik need kümned tuhanded eestlased kes praegu teenivad leiba välismaal on juba kõik Inglismaa, Iirima, Soome ja Rootsi ja Norra koondiste fännid ja enda oma päritolu ära unustanud?

                See et Levadiat toetavad ka venemeelsed venelased on Levadia identeedi lahutamatu osa mis on olnud nii klubi asutamisest kui klubi 90% koosnes palluritest kellele tol ajal papa Pohlak põhimõtteliselt ei lubanud Eesti koondises mängida ainult nende emakeele pärast. Kui Levadia ajalugu ja aktiivsete fännide omäpära sind segab siis marss Brasiilia lippuda Kalju sektorile!

                Kommentaar


                  Serbia on tõesti palju rohkem venemaa kui see riik kus me kõik oleme. Miks peab Eestis elama selleks et Eestit vihata? Sama hea kui need Eesti äärmuslased tõmbaks siit venemaale elama.

                  Ethnic groups in Serbia (excluding Kosovo) in 2002[100]
                  Serbs
                  82.86%
                  Hungarians
                  3.91%
                  Bosniaks
                  1.81%
                  Roma

                  1.44%
                  Yugoslavs

                  1.08%
                  Croats
                  0.94%
                  Montenegrins
                  0.92%
                  Albanians
                  0.82%
                  Slovaks
                  0.79%
                  Vlachs
                  0.53%
                  Bulgarians
                  0.28%

                  Kommentaar


                    Algselt postitas John Barleycorn Vaata postitust
                    Срби и Руси браћа заувек!
                    Serblased on su vennad, kuid Eestis sündind/kasvand venelased mitte?
                    Täna peab küll elus esimest korda Kalju poolt olema.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas käbi Vaata postitust
                      Serbia on tõesti palju rohkem venemaa kui see riik kus me kõik oleme. Miks peab Eestis elama selleks et Eestit vihata? Sama hea kui need Eesti äärmuslased tõmbaks siit venemaale elama.
                      Nii palju kui ma olen nende "koledate venemeelsete tibladega" (kes muidu moodustavad enamust mu sõbradest ja inimestest kes on mu elus abiks ja toetuseks olnud), vihatakse mitte "Eestit" vaid idioote. Näiteks neid kellele sobib venelaste-vastane zombeerimene sisepoliitikas ja loll ärplus välispoliitikas. Samal ajal kui Eesti on juba de-facto kaotanud oma suveräänsust liitudes ELiga ja praegune valitsus näiteks juba kutsub sinna ka Türklasi. Nii lihtne see ongi Sinu komment on heaks näideks. Jutt oli Serbia toetamisest venelaste poolt (ükskõik kelle vastu ja mis spordiaga on tegemist), sina aga kohe räägid "Eesti vihkmamisest".

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                        Nii palju kui ma olen nende "koledate venemeelsete tibladega" (kes muidu moodustavad enamust mu sõbradest ja inimestest kes on mu elus abiks ja toetuseks olnud), vihatakse mitte "Eestit" vaid idioote. Näiteks neid kellele sobib venelaste-vastane zombeerimene sisepoliitikas ja loll ärplus välispoliitikas. Samal ajal kui Eesti on juba de-facto kaotanud oma suveräänsust liitudes ELiga ja praegune valitsus näiteks juba kutsub sinna ka Türklasi. Nii lihtne see ongi Sinu komment on heaks näideks. Jutt oli Serbia toetamisest venelaste poolt (ükskõik kelle vastu ja mis spordiaga on tegemist), sina aga kohe räägid "Eesti vihkmamisest".
                        Teine näide. See koondis näitab kuhu kohalik venelane võib jõuda ausa konkurentsi tingimustes, kus loeb mitte perfektne eesti keele sõnavara, grammatika ja aktsent, vaid kutseline oskus. Kas sa oleksid nõus kui samad võrdsed tingimused oleksid ka teistes valdkondades kui see kombinatsioon annab TULEMUST millest võidab ka terve riigi maine? Loomulikult mitte, sest siis venelaste ja eestalaste tasakaal põhivaldkondades oleks hoopis teine. Seega, kuidas kohalik venelane kes ka ausalt teenib leiba aga taal ei ole sellist vabadust kui sportlaselt, olla eriti pro-praegune valitsus? Ma meie riigis on juba norm et see kes ei toeta valitsust ja ei valda eesti keelt perfektselt on riigireetur.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          No mina näiteks ei toetanud Serbiat, aga see meil pole ju kommunism ja mul on jumala suva mis koondist mu sõbradest teised Levadia kaasfännid toetavad - see on igaühe isiklik valik. Vaevalt et mingi Tomi, Zakaria, Valeri või Felipe sõbrad kunagi toetasid Eestit, mis ei seganud neid toetada klubi mus need poisid mängisid. Ning HUI keegi eestlastest hakkaks toetama Venemaad kui nende koondislased oleksid Levadia liidrid. Nagu Nikita, oligi tegelt. Kui Levadia toetaja kes peab ennast venelasena (mitte eestivenelasena) toetab koondist kes on vene inimestega suht sama rahvas siis miks see peab kedagi segama? Täielik pseudoprobleem mis võib probleemiks olla ainult zombeeritud ajuga eestlasele.
                          Või äkki kõik need kümned tuhanded eestlased kes praegu teenivad leiba välismaal on juba kõik Inglismaa, Iirima, Soome ja Rootsi ja Norra koondiste fännid ja enda oma päritolu ära unustanud?

                          See et Levadiat toetavad ka venemeelsed venelased on Levadia identeedi lahutamatu osa mis on olnud nii klubi asutamisest kui klubi 90% koosnes palluritest kellele tol ajal papa Pohlak põhimõtteliselt ei lubanud Eesti koondises mängida ainult nende emakeele pärast. Kui Levadia ajalugu ja aktiivsete fännide omäpära sind segab siis marss Brasiilia lippuda Kalju sektorile!
                          Oi sa oled osav vend siin kõiki ümber rääkima. Osaliselt on sul teatud asjades isegi õigus. Nikita Andrejevi pärast ei hakkaks ma iialgi Venemaa koondise pooladajaks .Ta lihtsalt ei ole seda väärt , ei ole nii hea mängija aga näiteks omala ajal ,kui Valeri Karpin seal mängis siis hoidsin neile tihti pöialt.
                          Aga need sinu sõbrad-tiblunnid Levadia -maardu tegelased on kõige tavalisemad Eesti vihkajad ,kes igal võimalikul juhul kargaks mingi Eesti vastase loosungiga avalikult ringi. Kibestunud tatikad ,kes ikka veel nutavad taga n-liitu . Pole neil tegelt sooja ega külma mingist Serbiast. Oleks me Valgevenega mänginud küllap siis oleksite kiirelt valgevene fännideks kehastunud.
                          Miks te Ukraina poolt ei taha olla ? Aga selle pärast ,et Ukraina on eesti sõber ja teiesuguseid troppe ei sallita sealgi. Küllap kekutaksite ka Muammar Gaddafi roheliste lippudega ringi ,kui päkapikk- Putin üleskutse teeks.
                          NII ,ET ALARIKH ÄRA KUJUTA ENADALE ETTE ,ET MIND ÜLDSE HUVITAB KELLE POOLT NEED MAARDU TÜÜBID ON !!!
                          .Tahavad hirmasti suure venemaa perset lakkuda aga pole aru saanud ,et suur venemaa on teile omale juba ammu saapajälje perse peale löönud.
                          Lõpetuseks olid sinu Maardu -tiblunnid õnneks kaduvväike osa neist eestivenelastest ,kes minu ja paljude teiste kõrval tol päeval Lillekülas Eesti poolt karjusid ja laulsid. Au kiitus neile ja vähemalt minu meelest on nad kõik sama lugupeetud inimesed nagu iga teine riigi kodanik vaatamata rahvusele.

                          Alarikh ! Kui sinu meelest ongi need tüübid Levadia ajalugu ja omapära siis marss Vene lipuga Levadia sektorisse
                          FCF Forever

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                            Oi sa oled osav vend siin kõiki ümber rääkima. Osaliselt on sul teatud asjades isegi õigus.
                            Lihtsalt tsiteeind sind, sest parema vastuse sulle ei leiagi. See ukraina näide ja pime usk et venemeelse falgpallifaänni PUTINI austamine on erit koomiline. Kunn, usu mind. Sa ei tea mitte SITTAGI venelastest, venevenelastest ja eestivenelastest. Ausalt ka. Ja see sind ei huvitagi, sest su maailm küsimuses on must-valge. Point on, et sisuliselt sa ei ole mulle vastanudki. See on pikk ja keeruline teema ja antud juhul kõik su vastuväided on viidavad teise poole.

                            Kommentaar


                              kusjuures Alarikh ajab ikka paska. sry. nii on. ma tean enda erialaltki mitmeid venelasi, kes saavad väga hästi hakkama ja kellel pole küll oma rahvuse pärast mingeid probleeme. ja mul pole mingit vahet milline venelane sinu määratluse järgi ta on, nii kaua kui on tegu normaalse inimesega.

                              iseenesest on huvitav värk. mäletan, et kunagi mingeid aastaid tagasi sai Levadia tüüpidega normaalselt räägitud, asju arutatud. ent mingist hetkest alates järsku käis mingi klõps läbi ja no mingi vihkemine tuli kuskilt sisse ja iseennast tehakse ebameeldivaks. ja hakkas ka mingi rossija rossija pihta. huvitav fenomen, mis laiemalt levinud. mis selle põhjuseks on, seda ma ei tea. ainult pronkssõduri asja ma ei usu.

                              Kommentaar


                                Alarikh on lihtsalt sõnaosav demagoog.Peab tunnustuseks ütlema ,et kõige targem neis OMA SÕPRADEST. Küllap see vanasõna ikka paikka peab ,, ütle ,kes on su sõbrad siis ma ütlen ,kes sa ise oled ,,

                                Alarikh! Ma olen komkümmend aasat venelaste keskonnas elanud , 10 a. vene kollektiivis töötanud ja 2 .a. vene kroonus käinud .Sa ei ole nii palju maailmas üldse veel elanudki ,kui mina siinsete venelastega suhelnud.
                                FCF Forever

                                Kommentaar

                                Working...
                                X