320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav, palju ametlikult publikuks märgitakse, AK uudistelõigust jäi mulje, et tribüünidel oli rahvast vägagi hõredalt.
    Kas 350 ikka tuli täis?
    Luksemburgis oli huviliste arv 674.

    Kommentaar


      No silma järgi mingi 700 ikka oli.

      Kommentaar


        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        Kas 350 ikka tuli täis?
        keegi ei tahagi siukest sitta vaadata!

        Kommentaar


          Krt see aasta on terves Eesti jalgpallis kohutav olnud, kui paar koondise viiki välja jätta. Neli satsi ja kõik väljas... Raisk.

          Kommentaar


            Levadia fännid, mis eesmärgiga te "Serbia! Kosovo!" skandeerisite?

            Kommentaar


              Vastaste vv tegi elumängu. Paar korda võttis päris ristnurgast palli ära. Lisaks mitmeid häid tõrjeid.

              Levadia parim võimalus oligi vist esimene minut, kui Nahk pea poolelt väljakult üle vv tõstis, kes viimasel hetkel tõrjus palli üle värava kukkudes ise peaga vastu posti. Päris karm raks oli.

              Kummaline, et ainult Tenistel oli julgust vastased ette võtta ja läbi murda. Teised söötsid pigem kaitsjatele, need omakorda väravavahile ja nii see kaalutletud rünnak käis.

              Eesti jalkakooli miinus tundub olevat see, et palli omaksvõtmine ja sööd edasiandmine on palju aeglasem kui teistel. Olgu need vastased siis puusepad või tudengid, aga neil on pisikesest saati seda oskust sisse harjutatud. Flora ja Levadia mõlemad ehitavad hirmus kaua rünnakuid ja selleks ajaks on vastased ammu kohad sisse võtnud, kui ettepoole sööt tuleb. Eks hea on kõrvalt arvustada, aga endalgi sarnane kogemus välismaalt olemas. Küll veidi madalamal tasemel.

              Kuigi ma pole Levadia fänn ega ühegi teise klubi tulihingeline pooldaja, on mul kahju, et Eesti klubidele Euromängudest ei tule sel hooajal korralikult finantsi ega tugevate mängude kogemust. Aga nutta pole ka midagi. Eks Twente ja mitme teise meeskonna fännid tundsid mõni aasta tagasi sama, mis praegu eestlased tunnevad.

              Better luck next time.

              Kommentaar


                Ainult Luxemburgi neljas! Eesti klubijalgpalli parim loos, kõigil mängitavad vastased, resultaati teame.

                Tase on nii olematu, et kui Kalju võidaks nüüd karikas Levadiat, ei teagi, kas mingit erilist emotsiooni enam pakkukski. Kõik see süsteem ja struktuur kuidagi end nii ammendanud. Nüüd ei ole me enam publikuarvult Euroopa viletsaimad, vaid ka liiga tasemelt, sest San Marinos, Liechtensteinis ja Andorras ju kohalikku kõrgliigat polegi.

                Levadia hetke olukorra ütleb kõik, et Nahk oli vaieldamatult parim Levadia pallur väljakul, koondiseski pallinud mehed olid pehmelt öeldes nõrgad ning nii mõnigi mees on vale elukutse valinud, vaadates millise tahtmisega mängivad Luxemburgi amatöörid.

                Ehk vajaks meie kõrgliigagi amatöörvõistkondi vaid, ehk tekkiks siis inimestel ka mingi seos klubidega, või mistõttu praegu näiteks ei kutsu elukutselised pallurid pealtvaatajateks oma sõpru ja madalamate liigade mängul toimub tihtilugu kõvem andminegi?

                Kas te kujutate näiteks ette, et selle Luxemburgi satsil on keskmiselt kodumängudel 80 fänni? Viimane aeg teha liidul ja klubidel üks kriisikoosolek ning järgnevast aastast muuta liigastruktuuri.

                Levada vast väga õnnelik hetkel ei ole, suuretõenäosusega peaks klubi ootama kardinaalsed muutused, kui arvestada Levada üleüldist käitumist.

                Kommentaar


                  RoMario räägib enam kui õiget juttu ja seda teeb ta veel väga leebes toonides. +1

                  Kommentaar


                    Ma ei taha muidugi õigustada Levadia viletsat mängu, aga ma usun, et selle amatöörijutuga pakume ehk veidi üle. Aga eks kolme koosseisu jagu välismaal mängivaid pallureid teevad selle meie koduse taseme niruks. Mehed ei nuta saates küsis üks teistelt, et mis koss meil eestis oleks, kui kolm koosseisu, ehk 15 parimat välismaal mängiksid. Oo Õudus, kõlas vastuseks.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas urmar Vaata postitust
                      Ma ei taha muidugi õigustada Levadia viletsat mängu, aga ma usun, et selle amatöörijutuga pakume ehk veidi üle. Aga eks kolme koosseisu jagu välismaal mängivaid pallureid teevad selle meie koduse taseme niruks. Mehed ei nuta saates küsis üks teistelt, et mis koss meil eestis oleks, kui kolm koosseisu, ehk 15 parimat välismaal mängiksid. Oo Õudus, kõlas vastuseks.
                      Noh, muidu õige jutt aga siiski, vastased olid amatöörid, Levadia omad täisprofid.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas urmar Vaata postitust
                        Ma ei taha muidugi õigustada Levadia viletsat mängu, aga ma usun, et selle amatöörijutuga pakume ehk veidi üle. Aga eks kolme koosseisu jagu välismaal mängivaid pallureid teevad selle meie koduse taseme niruks. Mehed ei nuta saates küsis üks teistelt, et mis koss meil eestis oleks, kui kolm koosseisu, ehk 15 parimat välismaal mängiksid. Oo Õudus, kõlas vastuseks.
                        Mis faking kolm kooseisu? Me ei saa ju ühte korralikugi kokku. Ja kui tase nii vilets ei oleks siis võibolla ei jookseks kõik kuskile väljamaale minema. Minuteada on Meistriliiga klubidele kehtestatud hunnik erinevaid reegleid/nõudeid. Oleks aeg neid ka täitma hakata.
                        Hello! I´m mentaly ill.

                        Kommentaar


                          No need Differdange mehed lähevad küll klubi ajalukku kuldsete tähtedega. Ajaloos esmaskordselt on saadud kuskil eurosarjast 1. ringist edasi.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            isegi rootsi 3ndas liigas makstakse rohkem, kui eesti meistermeeskonnas. millest me siin räägime üldse. olen kindel, et isegi need nö amatöörid teenivad seal luxis kordi rohkem, kui meie mängijad.
                            Jalgpallifänniks ei saada

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Kas te kujutate näiteks ette, et selle Luxemburgi satsil on keskmiselt kodumängudel 80 fänni? Viimane aeg teha liidul ja klubidel üks kriisikoosolek ning järgnevast aastast muuta liigastruktuuri..
                              Aamen selle peale. Mina olen juba ammu ML-i jälgimisest loobunud ja üldiselt mul on siin toimuvast pusimisest suva, aga hetkel toimuv pask teeb küll kurvaks. 20% liigas mängivatest klubidest on petturid, liit nende vastu midagi aga ette ei võta. Viimase Betradari märguande peale ei ole ilmunud ühtegi ametlikku teadet, et trans ja ajax on liigast eemaldatud (see oleks praegu ainuõige käik). Selle asemel süüdistab pohlak petturluses hoopis Kaljut. Liiga juhendit muudetakse ühe klubi presidendi suva järgi, liiga on täis mõttetuid ja mittemidegiütlevaid klubisid, kes päevast-päeva niisama vegeteerivad, liigasüsteem ise on väga väärastunud. Enne pole mõtet lootagi EM-ile või MM-ile pääsemisest, kui kodune liiga pole korralik ja siinsed tippmängijad Euroopa mõistes tugevad. Selleks, et suurturniirile jõuda, on vaja ikkagi 22 võrdsel tasemel mängijat, kellest paratamatult osa peab tulema kodusest liigast.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                                No need Differdange mehed lähevad küll klubi ajalukku kuldsete tähtedega. Ajaloos esmaskordselt on saadud kuskil eurosarjast 1. ringist edasi.
                                Lausa teisest eelringist edasi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X