320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kas Levadia fännidel on mingi arenguprogleem, et väga täpselt ei saada aru, kust tullakse ja kuhu minnakse? Tallinn, Maardu, Serbia, Kosova. Huvitavad kohad, mida kisendada.
    Mida sa sellega tahad öelda? Ei saa sinust aru...
    FCLT.EU
    ----------------------------------------------------------------------
    Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

    Kommentaar


      Mis see Shamrock siia asjasse puutub ?

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Ma oskan tõlkida, aga see "kust tullakse ja kuhu minnakse" on väga loll mõte. Ja arenguprobleem on sul Martin, mitte meil.

        Khm.. Fännid on nüüd ventilaatorid ja Levadia on Shamrock. Brilliant!
        FCLT.EU
        ----------------------------------------------------------------------
        Pride of Tallinn - Levadia Football Club ™

        Kommentaar


          Kulla North, aga ütle mis teid siis seob selle Kosovo ja Serbiaga, et neid mängu aeg röögite?
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kui poleks teadnud, kes ja kus mängivad, siis oleks arvanud, et oli Kalju kodumänguga tegemist.

            Kus on Levadia "Kosovo-Srbija" tuldpurskavad ultrad?

            Kuigi rahvast oli olematut reklaami arvestades ootamatult hulgim, õiget õhkkonda ja atmosfääri, mida oleks võinud sellest printsipiaalsest kohtumisest, ei tekkinud.
            Suht igav kui ainult ühe klubi fännid häälitsevad, ülejäänud publik ainult sisises oma sisisevat keelt vaikselt ja omaette.
            Vale meeskond võitis.

            Muidu staadion oli päris sümpaatne, muru ja puha, karastusjoogid millegipärast ainult krdi kallid ja päikesesoojad, kui peaks ootamatult 1000 huvilist juhtumisi kohale sadama, kuhu nad mahutada, tribüünidele üle 300-400 vist ei pressi.

            Kalju on väljas, nüüd võiks Flora karikafinaalis Sillamäega või Pärnu vaprate Karupoeg Puhhidega madistada, neil vähemalt aktiivne fännigrupp olemas.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kulla North, aga ütle mis teid siis seob selle Kosovo ja Serbiaga, et neid mängu aeg röögite?
              Huvitav miks isand North ei suvatse vastata?
              Aga eks olete samal pulgal kui need Adolfi poisid ja teid võib vabalt ka Jossifi poisteks kutsuda.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Teb keegi kuidas Levadia eurovastasel järgmises ringis läks?

                Kommentaar


                  Algselt postitas raulitos Vaata postitust
                  Teb keegi kuidas Levadia eurovastasel järgmises ringis läks?
                  Mõlemad mängud kaotasid 0-3 Volou Olympiacosele.

                  Kommentaar


                    Nii te ei saagi võita Kaljut, kui algkoosseisu ründepaar on Meistriliigas Levadia eest löönud täpselt 0 väravat!

                    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


                    Kommentaar


                      185 inimest. Vaadake telepilti. Ajuvaba , milleks telepildis publikut duubeldada, kas see on jalkaliidu ja levadia turundusnipp publikuarvide kasvatamiseks. Igatahes kuressaare pubis,kus mangu vaatame, sai nalja palju kui avaldatud numbrit nagime. Ainult kaks Kalju fanni ja lebadikuid pole sedagi. Petised, voi publik sitsib jarjekordselt tribuunide taga...

                      Kommentaar


                        Seekord pean Kesaga nõustuma, publikut ei olnud seal üle 100-120. Ja miks vähe Kalju fänne - enamus linnast väljas, teistel omad põhjused..

                        Kommentaar


                          Kolasin natuke kõige-kõigemas suhtlusportaalis ringi ja mis silma hakkas

                          Trevor Elhi:
                          FC Levadia kaitsja Marek Kaljumäe: "Ootan huviga eelseisvat mängu ja loodan, et pääsen esmakordselt Levadia koosseisus väljakule. Vajan mängupraktikat ning üritan kõikides kohtumistes oma meeskonda aidata."

                          ütlesid seda päriselt ka või on põhitiimis sama kino, mis duublis, et mõeldakse sinu eest?

                          Marek Kaljumäe: keegi mõtles minu eest, ma pole seda küll öelnud


                          Ammu teada, et need EJL-le antavad kommentaarid ülimalt mõttetud, aga naljakas lugu ikkagi

                          Kommentaar


                            Tervitusi nendele Levadia fännidele, kes U-21 mängul fännitribüünil istudes ei söandanud hümnide ajaks püsti tõusta.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
                              Tervitusi nendele Levadia fännidele, kes U-21 mängul fännitribüünil istudes ei söandanud hümnide ajaks püsti tõusta.

                              Nii käitub ainult TIBLA!
                              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                                Nii käitub ainult TIBLA!
                                Ja mida Flora fännid koguaeg rääkinud on? Lõpuks avanevad ka teiste silmad.
                                Huvitav et nad juba Londonisse rüüstama ei olnud sõitnud...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X