320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
    ei mõista mina, mida see väike laste tulevärk ikka halba teeb??? pigem annab just mängule vürtsi juurde, mõistan siis selle hukka, kui tegu oleks uefa raames toimuva mänguga, aga tegu on meie külaliigaga, kus niigi vähe pealtvaatajaid, kellelegi otsest ohtu ei tekitata, ma ei sa aaru milles probleem? lisabki vürtsi juurde meie igavale meistriliigale? minu arust trahvige neid flora fänne ka siis, kes väikeste laste kuuldes, päris piinlik oli istuda, kui karjuti "kohtunik on pe**"... uskumatu, mõistetamatu käitumine lihtsalt ejli poolt. tehke endale selgeks, mida te soovite? midagi on tõsiselt mäda...
    Kes su salapärane allikas on, kes väidab, et EJL juba trahvib kedagi selle mängu eest?

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Kes su salapärane allikas on, kes väidab, et EJL juba trahvib kedagi selle mängu eest?
      Sa ise ka usud, et ei trahvita? Uuri veidi dokumente http://jalgpall.ee/dists.php , ei mina usu, et trahvimata jääb.
      BVB - Vaprus

      Kommentaar


        Algselt postitas jooseps Vaata postitust
        Kui Levadia oleks eurosarjas Differdanget võitnud, oleks nende vastane praegu Paris Saint-Germain.
        Kui Levadia oleks neid dingeldangeleid ( Kesa tabav defineering ) võitnud siis klubi eelarve oleks ilmselt paar aastat kaetud kas või juba prantslastele teleülekande müümisest ja teisest ringist edasipääsu eest. Oh ,millest me üldse räägime .Võib arvata ,et Lilleküla oleks vast sellest mängust 4-5 tuhat jobukakku täis jooksnud. Ühesõnaga Levadiale läks see pask kokku ca 2-3 milli euri maksma .
        Järeldused on karmid aga mis teha ,kui UEFA keerdkäike ette ei oska näha ja Levadia treener oli sel ajal täielikk tropp.
        FCF Forever

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Lilleküla oleks vast sellest mängust 4-5 tuhat jobukakku täis jooksnud.
          Päris piinlik oleks sina olla.

          Kommentaar


            Algselt postitas Meireles Vaata postitust
            Päris piinlik oleks sina olla.
            Mis Kunn valesti ütles?

            Insta ühelegi korralikule regulaarsele Eesti klubivuti austajale ei meeldi "jalgpallifännid", kes aint säravate nimede pärast kohale kipuvad. Kujutan juba ette samasugust teismelistest piigadest koosnevat lahedat publikut kui on olnud Torrese ja Ronaldo fännid, eks Pastore vist sobiks kah punti või on seal PSGs keegi veel, absull tegelt ei kotikski.

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Mis Kunn valesti ütles?

              Insta ühelegi korralikule regulaarsele Eesti klubivuti austajale ei meeldi "jalgpallifännid", kes aint säravate nimede pärast kohale kipuvad. Kujutan juba ette samasugust teismelistest piigadest koosnevat lahedat publikut kui on olnud Torrese ja Ronaldo fännid, eks Pastore vist sobiks kah punti või on seal PSGs keegi veel, absull tegelt ei kotikski.
              Mina neid ausalt öeldes hukka ei mõista, sest vahel tahaks päris jalgpalli ka staadionilt vaadata. Kui meie supermeeskondadest, keda meie superfännid käivad vaatamas, suudavad Euroopa karikasarjades lüüa 1 värava ja seejuures ei mänginud ju keegi mingi maailma tipuga, siis ausalt öeldes tekkis mul küll (pärast Levadia mängu just, kuna Flora ja Kalju omad olid isegi melu poolest lõbusad) tunne, et mida kuradit ma enda aega siin staadionil raiskan.
              Ehk ma toon sulle võrdluse, et ma pole elus käinud Koit Toome kontserdil, aga see-eest käin ma väga tihti välismaiste artistide kontserdil. Olen ma siis seepärast sitem muusikafänn?

              Kommentaar


                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                Päris piinlik oleks sina olla.
                Väike supinoku kirjutasid oma arust midagi vaimukat või ?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
                  Väike supinoku kirjutasid oma arust midagi vaimukat või ?
                  Päris piinlik oleks sina olla.
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks....oleks tädil m*nn oleks tädi onu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ballack Vaata postitust
                      Päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks päris piinlik oleks päris piinlik ei oleks....oleks tädil m*nn oleks tädi onu
                      Päris piinlik oleks sina olla.

                      Kommentaar


                        mul on ka piinlik kuna ma ei teagi kes on Koit Toome,küll tean ma Auga Matit ja Peeter Valterit kes läks jala Tallinnast Kuressaarde!
                        Invest In Africa

                        Kommentaar


                          Algselt postitas maamesilane Vaata postitust
                          mul on ka piinlik kuna ma ei teagi kes on Koit Toome,küll tean ma Auga Matit ja Peeter Valterit kes läks jala Tallinnast Kuressaarde!
                          Kuidas sa ei tea, Koit Toome on ju korvpallikoondislane.

                          Kommentaar


                            suusataja ei olnud v?

                            Kommentaar


                              urmar ise on üldse krdi iluvõimleja
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                                Jälle sama küsimus.Et kus mäng Lev-Flora vahel laupäev toimub.Starmani reklaamis, et Kadriorus, aga EJL kodulehel, et Maarjamäel.Ja see ka veel, et millal on see EI narkotikumidele üritus?
                                Starmani reklaamis on viga ära parandatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X