320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas päkapikk Vaata postitust
    Ega rikkus pole häbiasi jah.....aga lasta oma varaga ilma piuksugi tegematta nii ümber käia, see juba on häbiasi.
    Mis sa soovitad siis teha?
    Teed kohtusse avalduse või algatad kriminaalasja?

    Kommentaar


      Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
      Mis sa soovitad siis teha?
      Teed kohtusse avalduse või algatad kriminaalasja?
      Ei,lihtsalt ei laseks ballackul võtta oma särki ja ära sodida.
      Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

      Kommentaar


        Algselt postitas MihkelHK Vaata postitust
        Mis sa soovitad siis teha?
        Teed kohtusse avalduse või algatad kriminaalasja?
        Miks mitte?

        Sündmus(t)est teada annan kindlalt mida konkreetse(te)lt inimeselt/inimgruppidelt võib oodata, et teised teaksid karta, mitte ei tuleks ootamatusena.

        Kommentaar


          Igatahes kõik Mihkli kodut sodima, tal peaks suht suva olema, kui sinna kirjutatakse igast toredaid lauseid.

          Kommentaar


            hihii, kas see Mihkel on Jli tegelane? jee

            Kommentaar


              Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
              See, et sa ei tea kui värdjad su kaasfännid on on sinu mure

              Minu viimane austus levadia fännide vastu kadus hoobilt...
              Ootan nüüd Alarikhi ähvardus pm-i.
              Tiblad rsk!
              ??? On sul põletik vms? Kas ma üldse tunnen sind?

              Kommentaar


                Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                ??? On sul põletik vms? Kas ma üldse tunnen sind?
                Ei ole mul mingit põletiku. Kust ma pean teadma kas sa tunned mind või ei???

                Aga okei, eks seda saab välja uurida kes konkreetsed sodijad ja Eesti rahvusstaadioni rüvetajad olid.
                FC Flora

                Kommentaar


                  Praegune kaktuste käitumine meenutab hüsteeriliste baaabade karjumist turul. Ma ausalt arvasin et ajal kui ma olin netist eemal kuskil toimus kaklus, vms....
                  Nopes, toimus hoopis teine kuritegu Ja kui ilusad sõnad on kasutusel! Nüüd on näha et te tõesti austate oma riigi seadusi Eesti jalgpalli uhkus selline. Teie igavese "tiblad" sõnumi kohta..... http://www.ius.ee/node/7590

                  Kas muidu positiivsed kohtuotsused seoses DIFi ja Brondby fännide käitumisega on ka olemas?


                  Te olete tõesti uskumatu, lihtsalt USKUMATU kamp. Teie koht on turul.

                  SOCCERNET.EE MODERAATORITELE:
                  Ma siiralt loodan et isegi teil kannatus kunagi saab otsa ja kõik läbu mis teatud vaimselt haiged inimesed korraldavad meie foorumis hakatakse kustutama. Mõni hoiatus oleks ka kasuks. Mis normaalne Levadia fänn hakkab MIDAGI kirjutama siia kui 90% postitustest on mingi sõim ja läbu meie klubi ja toetajate kohta kasutades keelt mis sobiks ainult.... okei, olen viisakas.

                  Lihtsalt küsin:

                  On see veel JALGPALLIFOORUM?

                  Kommentaar


                    normaalne levadia fänn oijah, see foorum on ikka nii vahva. nalja rohkem kui rubla eest. võin kihla vedada, et kui me sodiksime kadriorus teie staadioni täis, teeksite veel hullemat kisa. ükski tegu ei jää karistuseta.
                    FC Lelle! FC Flora! FC Barcelona!

                    Kommentaar


                      Elagu FC Levadia Crew! Eesti jalgpalli au ja uhkus!
                      Nende eeskujul võiksime nüüd kõik üheskoos minna Eesti rahvusstaadionit kaunistama vene keelse sitaga!
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        Eesti rahvusstaadioni rüvetajad olid.
                        haha. selle järgi arvaks, et situti keskringi, kuseti iga nurgalipu juures ning heisati sirbi-vasara-haakristi lipp staadioni lipumasti. nüüd kirjutati kellegi kohta paar solvangut ning kohe on rahvusstaadioni, millel on tähed fcf, rüvetamine. välismaal pekstakse rivaalide staadionitel peldikud segamini ja kistakse istmed betoonist lahti ja meil on mingi grafiiti pärast selline kisa.

                        mitte, et see tore tegu oleks olnud, kuid hoiaks asjad ikka perspektiivis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Alarikh Vaata postitust
                          1) Teie igavese "tiblad" sõnumi kohta..... http://www.ius.ee/node/7590
                          vaimselt haiged inimesed - okei, olen viisakas.

                          2) Kas muidu positiivsed kohtuotsused seoses DIFi ja Brondby fännide käitumisega on ka olemas?

                          3) Lihtsalt küsin: On see veel JALGPALLIFOORUM?

                          4) Nopes, toimus hoopis teine kuritegu
                          1) Vaata oma link üle ja siis see mis sa kirjutasid ("vaimselt haiged inimesed"). Muidugi oled sa jube viisakas sõimates vaimselt haigeteks inimesteks. Kui moraali loed siis hakka enne ise sellest kinni pidama.

                          2) Äkki seletad mis kohtuotsused? Kas neid on kuhugi kaevatud?

                          3) See on jalgpallifoorum ja sellised teemad ka käivad siia foorumisse kuna need on otseselt jalgpallifänlusega seotud.

                          4) Kas sulle pakub nalja see toimunu? Las ma valgustan sind selle "nalja" kohapealt täpsemalt:
                          § 21. Täideviija
                          (1) Täideviija on isik, kes paneb süüteo toime ise või teist isikut ära kasutades.
                          § 22. Osavõtja
                          (1) Osavõtjad on kihutaja ja kaasaaitaja.
                          (2) Kihutaja on isik, kes tahtlikult kallutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole.
                          (3) Kaasaaitaja on isik, kes tahtlikult osutab teise isiku tahtlikule õigusvastasele teole füüsilist, ainelist või vaimset kaasabi.
                          (4) Osavõtjale mõistetakse karistus seaduse sama sätte järgi, mille järgi vastutab täideviija, kui käesoleva seadustiku §-s 24 ei ole sätestatud teisiti.
                          § 3. Süütegude liigid
                          (4) Väärtegu on käesolevas seadustikus või muus seaduses sätestatud süütegu, mille eest on põhikaristusena ette nähtud rahatrahv või arest.
                          § 48. Arest
                          Kohus võib väärteo eest mõista aresti kuni kolmkümmend päeva.
                          § 58. Karistust raskendavad asjaolud
                          Karistust raskendavad asjaolud on:
                          1) omakasu või muu madal motiiv;
                          10) süüteo toimepanemine grupi poolt; (eks seda näeb kaameralintidelt kas oli üks või mitu)
                          § 57. Karistust kergendavad asjaolud
                          (1) Karistust kergendavad asjaolud on:
                          2) kahju vabatahtlik hüvitamine;
                          3) süü ülestunnistamisele ilmumine, puhtsüdamlik kahetsus või süüteo avastamisele aktiivne kaasaaitamine;
                          9) leppimine kannatanuga.
                          § 203. Asja rikkumine ja hävitamine
                          Võõra asja rikkumise või hävitamise eest, kui sellega on tekitatud oluline kahju, - karistatakse rahalise karistuse või kuni viieaastase vangistusega.
                          aga siiski seda ei tule vaadates järgmise paragrahvi teist punkti:
                          § 218. Varavastane süütegu väheväärtusliku asja ja varalise õiguse vastu

                          (1) Varavastase süüteo eest väheväärtusliku asja või väheolulise varalise õiguse vastu, välja arvatud röövimine, väljapressimine ja asja omavoliline kasutamine vägivalla abil ning tulirelva, laskemoona, lõhkeaine, kiirgusallika, narkootilise või psühhotroopse aine või nende lähteaine, suure teadusliku, kultuuri- või ajalooväärtusega eseme vargus või süstemaatiline vargus, –
                          karistatakse rahatrahviga kuni kolmsada trahviühikut või arestiga.

                          [RT I 2008, 33, 199 – jõust. 28.07.2008]
                          (2) Käesoleva paragrahvi lõike 1 tähenduses loetakse väheväärtuslikuks asjaks või väheoluliseks varaliseks õiguseks asja või õigust, mille rahaline väärtus ei ületa kahtekümmend miinimumpäevamäära või mille kahjustamisel käesoleva seadustiku §-des 203, 204 ja 206 sätestatud juhtudel ei põhjustatud olulist kahju.
                          Siin oleneb rahaline väärtus palju puhastused/väljavahetused maksma lähevad.
                          § 44. Rahaline karistus
                          (2) Rahalise karistuse päevamäära suuruse arvutab kohus süüdimõistetu keskmise päevasissetuleku alusel. Kohus võib päevamäära suurust vähendada erandlike asjaolude tõttu või suurendada süüdimõistetu elatustasemest lähtudes. Arvestatud päevamäära suurus ei või olla väiksem kui miinimumpäevamäär. Miinimumpäevamäära suurus on viiskümmend krooni.
                          Ehk siis 20*50=1000 EEK. Palju pingid maksavad koos väljavahetamisega ja seina üle võõpamine või puhastus (kui see on võimalik)?

                          Kommentaar


                            lilleküla tondiloss ei ole rahvusstaadion.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aadu&co
                              Aga me ei pea ju kõiki "häid" asju ka väljamaalt endale rabama. Ja tihtipeale väikestest asjadest hakkavadgi sellised asjad peale.
                              kas ma kirjutasin kuskil, et peab selliseid teguviise üle võtma?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                haha. selle järgi arvaks, et situti keskringi, kuseti iga nurgalipu juures ning heisati sirbi-vasara-haakristi lipp staadioni lipumasti. nüüd kirjutati kellegi kohta paar solvangut ning kohe on rahvusstaadioni, millel on tähed fcf, rüvetamine. välismaal pekstakse rivaalide staadionitel peldikud segamini ja kistakse istmed betoonist lahti ja meil on mingi grafiiti pärast selline kisa.

                                mitte, et see tore tegu oleks olnud, kuid hoiaks asjad ikka perspektiivis.
                                olles staadionil rivaalina omavahelise mängu ajal,saaksin maybe aru sellest..kuid olles külalisena kasutamas staadionil võiks natukene lugupidamist üles näidata.. mina külas käies ei läbusta pererahva juures.. kultuuri ja harituse küsimus.. ma ei teeks seda ka rivaalina,isiklikult ei poolda mingit läbu ,rääkimata vägivallast
                                sama käib ka sõimu kohta, ei poolda kummagi poole ropendamist...ehk ainult mängu ajal emotsioonide ajel tulevaid väljendeid


                                sry ,et klubi teemat olen läbustanud fännide teemaga
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X