320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mällar Vaata postitust
    Täiesti uskumatu on küll, et nii suurtest mängudest (Flora - Basel & Levadia - Anorthosis) mitte mingisugust tele- või isegi neti"broadcastingut" ei ole..

    EDIT: Õhtulehest tuleb teatavale, et telekaamerad on staadionil üleval ja tehakse otseülekanne, mida näeb vaid Küprosel. Eesti telekanalid polnud pakkumisest huvitatud...
    Pole sõnu.

    Kommentaar


      Siit näeb:http://lsh.lshunter.tv/static/popups...802776750.html

      Kommentaar


        No andke andeks ,aga Remo Hunt ei ole jalgpallur! Ja see Teeveri kaksikvend on ka täielik udu!
        Kui Kristal siit veel midagi päästa soovib, siis oleks aeg ka mõni ründaja platsile tuua. Need küprose tainad ei ole ka midagi erilist
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Algselt postitas budulojus Vaata postitust
          No andke andeks ,aga Remo Hunt ei ole jalgpallur! t
          täiesti nõus
          INTER ARMA CARITAS

          Kommentaar


            Rimo Hunt siis ikkagi ei ole midagi erilist!
            Miks kohtunik siis käega mängu eest pennut ei andnud?
            Kes siis seal pankrotis saare peal Levadia eest väravaid lööma hakkab,kui nende top scorer kaartidega väljas on?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
              Rimo Hunt siis ikkagi ei ole midagi erilist!
              Miks kohtunik siis käega mängu eest pennut ei andnud?
              Kes siis seal pankrotis saare peal Levadia eest väravaid lööma hakkab,kui nende top scorer kaartidega väljas on?
              Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.

              Kommentaar


                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.
                Morozov on ka kaartidega väljas..
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas urmar Vaata postitust
                  Kas Kaljumäe on levadia top scorer? Tema on kaartidega väljas? oh budu.
                  Oh urmar,sa oled ikka vanadusest seniilseks muutunud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kui kasutate Soccerneti andmeid, siis on Morozov väljas küll, aga UEFA neid andmeid ei kasuta.

                    Kommentaar


                      Mulle tundus, et viimasel minutil oli vastastel karistusalas veelgi kindlam käsi kui Kulinitšil, aga penaltit Levadia ei saanud. Nägi keegi veel seda situatsiooni või nägin ma valesti?
                      Küprose klubi taseme poolest nii üle polnud kui arvasin. Siiski suudavad Eesti klubid kergesti vajaliku arvu väravaid sisse imeda.

                      Kommentaar


                        Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks?

                        Kommentaar


                          No üks tuli mängule sisuliselt treeningupealt ja teisel on hooaeg haripunktis ning esimene võtab kindla võidu. Selline ongi see klassivahe.

                          Pole vaja illusioone luua, Eesti klubidel peab roppumoodi õnne olema kui me suudaksime mõne Küprose tippklubi või Šveitsi suveräänse valitseja auti lüüa. Leedu tabeli keskmikuga madistamine pole päris selle kaliibriga.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas urmar Vaata postitust
                            Noh, Budulojus, kas jäid seniilseks?
                            Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Mina võtsin selle soccerneti info põhjal. Ja mina olen veel noor
                              Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                                Budu, miks sa vaevud, tegu on ju tõsise debiilikuga!
                                No ehk muutub midagi...
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X