320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

    Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

    Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Hr. pseudo Ratnikov on seekord eksiteele sattunud, mis viib rappa. Lisaks võiksid siiski paluda erakorralist nimevahetust.
      Urmar džän, kusjuures ei ole

      Kommentaar


        Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
        infokildude kohaselt jäämas: Luts (kui välismaale ei lähe), Laitinen, Teever (kui karjääri ei lõpeta), Kruglov (onu V lemmik), Pikker, Artjunin, Subbotin, Peetson, Mutso, Antonov,Marin, Ojamaa (Hindrek), Pikk... Lisaks Tamme ja Saarts

        Samas peale Roosnupu pole duublist kedagi võtta..... Aga ta oli juba ka esinduse eest platsil käimas....

        Ah jaa - Ioan "Julm" Jakovlev
        Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.

        Kommentaar


          Algselt postitas urmar Vaata postitust
          Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.
          Ajateenistus...

          Kommentaar


            Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
            Ajateenistus...
            eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              eksid, siis peaks Antonov ka puuduma nimekirjast.
              Antonovile läbi pole juba?

              Kommentaar


                Päevalehes on veidi juttu Levadia eeldatavast noorendamisest. Kaasa tuleb muidugi Daniil Ratnikov, oodatakse Rimo Hunti. Mõlemad head mehed, aga selline noorendamine, Londaku võiks ka veel kutsuda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Antonovile läbi pole juba?
                  Koos läksid septembri lõpus, kolmeks kuuks.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    Vaatasin nimekirja, Raudsepp ka lahkumas või unustasid tema ära.
                    Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...

                    Kommentaar


                      Kink?
                      www.playmaker.ee

                      Kommentaar


                        Algselt postitas gd77 Vaata postitust
                        Kink?
                        ei tea ta tulevikust midagi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
                          Sain aru et kui ta tahab minna kellelgi selle vastu pole midagi... Hooaja alguses loodeti väga et teeb eduka hooaja, aga maandus pingile jne...
                          Seesama Raudsepp, kes oli alates aprillist kuni augustini põlvekõõluse vigastusega väljas?
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

                            "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

                            Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.

                            Kommentaar


                              Raudseppa minnalaskmine tundub küll jabur otsus.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                                Hunt tuleb kindlasti lisaks noort satsi tugevdama. Muidugi iseenesest mulle meeldis Sergei intervjuus eriti üks lause-

                                "Eestis räägivad, et 20-21 on veel noored mängijad... mul on hoopis teine arusaam. Ma arvan, et 17-18-aastane mängija peab juba valmis olema."

                                Jutt jumala õige, Pohlak võib selle jutu, et "mängija peaks arenema kuni 25 aastaseni Eesti liigas" omale sisse istuda.
                                Said Pohlakust valesti aru: kui Eesti liigas pole 25 aastaseni nii palju arenenud, et välismaale pääseks, siis pole lootustki

                                Kommentaar

                                Working...
                                X