320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mängujärgsest saginast rääkides, siis Konstantin (Ees)nahk on ikka kõige räigem värdjas, keda ma eal olen näind mõne Eesti klubi särgis. Kuradi tibla, mingu mängigu oma Siberi liigat siis kui on vaja Eesti Vabariigi kõige pühamal päeval hakata tühja koha pealt mingeid fašistlikke žeste loopima ja jumal teab, mida ta seal veel rääkida võis.

    Kommentaar


      mul varemalt polnud ta vastu mitte midagi, aga nüüd ma olen sinuga täiesti nõus ! Värdjas tüüp on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Homie Vaata postitust
        Mängujärgsest saginast rääkides, siis Konstantin (Ees)nahk on ikka kõige räigem värdjas, keda ma eal olen näind mõne Eesti klubi särgis. Kuradi tibla, mingu mängigu oma Siberi liigat siis kui on vaja Eesti Vabariigi kõige pühamal päeval hakata tühja koha pealt mingeid fašistlikke žeste loopima ja jumal teab, mida ta seal veel rääkida võis.
        Ise tahaks, et Nahk mängiks Siberi liigas, see on kindlasti tugevam ja atraktiivsem kui Eesti oma...aga kahjuks ta seal ei mängi

        Flora fänne ka täna polnud staadionil(noh, või kas aia taga), kahju....kuigi nad lubasid olla kohal

        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Mina ootan igatahes laupäevast mängu kannatamatult ja tahan näha ,kas suudame ennast nüüd kokku võtta ja oma mängu peale suruda. Kahju ,et samal ajal toimub jällegi üks rahvaüritus( millest isegi pean osa võtma ) aga loodan ,et kuidagi õnnestub seda mängu vaatama tulla.
        Levadia fänlusest on tõesti järele jäänud ainult toss. Krt . ei saa aru ,kuhu nad kadunud on ?
        Ja laupäeval Maarjamäel tuleb laulda nii ,et ükski venekeelne joru ei kostaks üle Pirita.

        Kommentaar


          Kalbassenko on räme pederast!

          Kommentaar


            See kuradi Kalimullin peaks tablette neelama. Kuradi debiillik, anda 2 min enne lõppu kaks punkti ära. Selle venna närvikava on ikka väga paigast ära...

            Kommentaar


              Algselt postitas tattberg Vaata postitust
              Kalbassenko on räme pederast!
              Räägime närvikavast, närvi minemisest, ärritumisest - mis see siis on?! Pole vaja lahmida. EJL on see, kes peab tegutsema.

              Kommentaar


                meie oma di canio

                Kommentaar


                  Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                  Kujuta nüüd ette, et olukord oleks olnud ristivastupidine ja Flora oleks juhtinud ning teinud samalaadse vea mängulõpus. Ja kui kohtunik oleks siis selle vilistamata jätnud, oleks sinusugused siin jälle kisanud, kuidas maailm on ebaõiglane. Seega õiglus on selline väga subjektiivne asi...
                  Nuh miss eal ikka arutada videos on ju näha,et löök toimus vastu nägu ja teadupärast on see reeglitega keelatud,penalt ja punane kaart igati õige otsus,iseasi kas oli tahtlik või mitte aga viga on viga.
                  Olen see kes olen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas raivar Vaata postitust
                    See kuradi Kalimullin peaks tablette neelama. Kuradi debiillik, anda 2 min enne lõppu kaks punkti ära. Selle venna närvikava on ikka väga paigast ära...
                    Eile oled sündinud või? Ta teeb selliseid asju pea iga mäng.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas raivar Vaata postitust
                      See kuradi Kalimullin peaks tablette neelama. Kuradi debiillik, anda 2 min enne lõppu kaks punkti ära. Selle venna närvikava on ikka väga paigast ära...
                      See on vähemalt 4p hooaja jooksul juba, sest mäng vs Tartu Tammeka, mis lõppes 2-2 viigiga, oli suht suht sarnane olukord. Küttis molli 16m juures ja peale seda löödi karistuslöögist sisse..

                      Kommentaar


                        Tsitaat Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                        Oleks kordades põnevam, kui Levadia võtnuks tänasest mängust õiglased kolm punkti..

                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        Kujuta nüüd ette, et olukord oleks olnud ristivastupidine ja Flora oleks juhtinud ning teinud samalaadse vea mängulõpus. Ja kui kohtunik oleks siis selle vilistamata jätnud, oleks sinusugused siin jälle kisanud, kuidas maailm on ebaõiglane. Seega õiglus on selline väga subjektiivne asi...
                        mäletan kas mitte alles veidi aega tagasi oli viljandis samasugune olukord, ainult Nahk ei löönud lisaminutite ajal oma pennalt sisse, ja levadia jäi oma 3st punktist ilma?
                        Seisan üksi mere ääres
                        jalas kollased sandaalid
                        valged, merevahust sääred
                        hüüan: "Elagu skandaalid!"

                        Kommentaar


                          Algselt postitas z3ro Vaata postitust
                          Nahki Heil Hitler jäi silma, vastik vaadata.
                          Levadia on mingi neonatside klubi või?

                          ma hästi ei kujutaks ette kui näiteks bundesligas mõne tippklubi kapten - näiteks Lahm peale Bayern - Schalke mängu hakkaks kätega "heil hitler"-stiilis vehkima...

                          mida krdit see KAPO küll teeb, Drambjan'i magasid maha, nüüd veel see...
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            täiesti nõus. Levadiale oleks pikemas perspektiivis hädavajalik vanakesest asap loobuda. Nahki eilne käitumine oleks soodne põhjus seda teha juba täna.

                            Kommentaar


                              oleks huvitav teada, millele nahki žest täpselt viitas. mulle esmamuljel tundus, et flora fännringkonna ideoloogilisele meelestatusele. kui nii, siis vihje oli muidugi päris terav (ja nagu näha, täitis ka oma eesmärki - florakad läksid päris närvi, et neid nende oma relvaga löödi). samas flora pallurid ei ole muidugi süüdi ega pole sellist mõnitamist ära teeninud.

                              Kommentaar


                                Armas ...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X