320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas urmar Vaata postitust
    Vosko intervjuud võiksid ilmuda Betsafes koos subtiitritega. See on ainus materjal, mida seal tõlkida tasuks. 200 vaatajaga saatele subt. lisada annab äkki 100 vaatajat juurde, kui sedagi. Tühi töö. Kunagine huvitav Balaball on peesse pandud.

    Muu kraam on seal pigem Läti venelastele huvi pakkuv.
    Betsafe Прибалтика sisu ei ole urmarile mõeldud.
    Instagram

    Twitter

    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

    telekavaataja.blogabet.com

    Kommentaar


      Aitäh, suurepärane nagu ikka

      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Kaklus Gandoga, KTM reegel, kohtumine Putiniga, sisseimetud värav APOELi vastu, lahkumismäng koondisest, tüli Pehrssoniga, Dzyuba ja palju muud.

      Sergei Pareiko. Kahjuks ilma supakateta.

      Tundmatu - ehk mida mina ka tean

      Kommentaar


        žopeikol oleks rinnahoidjat vaja

        Kommentaar


          Kus kohast seda Kingi Õhtulehe intekat saab kuulata, millest Betsafe'is räägiti? Ehk keegi sheerib..

          Kommentaar


            Kinki intekat ei leidnud aga leidsin muud huvitavat https://www.youtube.com/watch?v=2TAS..._channel=EJLTV
            Huvitav kui Pareiko praegu seda vaatab, kas sama arvamus.
            EDIT: see siis Kinki osa vast mis mõeldud https://www.ohtuleht.ee/811364/kolma...da-teavad-koik

            Kommentaar


              Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.

              Kommentaar


                Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                Tarmo Kink ütles täna taaskord lihtsalt nii tabavalt õigeid asju, et ma hakkan varsti ise reaalselt Taavi Ustaks ja promoma iga EJL uudise ja tegemise all betsafe podcasti gife. Mõnus on kuulata kui inimesel on julgus oma arvamust avaldada. Muidu loed Pohlaku lõuakoera Kalju alavääristamisi ja hakkad maailma asjadest valesti aru saama.
                Mis Kink täna rääkis?
                Instagram

                Twitter

                Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                telekavaataja.blogabet.com

                Kommentaar


                  Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
                  Mis Kink täna rääkis?
                  Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
                    Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plain Vaata postitust
                      Nägin mingit artiklit kus Häberli tunnistas, et polnud Henri Anierist kuulnud. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
                      Konkreetsele küsimusele, miks pole nimekirjas näiteks Paide linnameeskonna ründajat Henri Anieri, kelle laagrisse mitte kaasamise kohta viimastel päevadel jalgpalliavalikkuses kõige enam on arutletud, kuid kes tegi eelmisel suvel Eesti liigasse naastes tugeva hooaja (11 Premium liiga mängus 10 väravat ja 2 väravasöötu - toim), vastas Häberli: "Ma ei taha hetkel rääkida nimedest. Muidugi ma tean seda mängijat. Ta võib näidata märtsis, kui tugev ta on. Uks on avatud igale mängijale.
                      Näita mulle ka seda artiklit kus Häberli tunnistab, et ei teadnud Anieri
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                        Ma nägin mingisugust lõiku, kus Kink tunnistas, et ta pole kuulnudki Eesti U21 koondise kaptenist. Jättis väga pädeva mulje endast selle põhjal.
                        Villotat mõtled?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
                          Villotat mõtled?
                          Kink tegi tema nime lugedes suured silmad jah.

                          Ja see jutt, et Häberli Anieri ei teadnud, on ka mõnus pullisitt.
                          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                          Kommentaar


                            Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Veel1v2rav Vaata postitust
                              Kink ei teadnud Mattias Sappi ja tema jutu järgi sain aru, et ta kuulis kuskilt mingeid kõlakaid, et Häberli polnud Anierist midagi kuulnud. Seda ta ei öelnud, et lehest luges seda.
                              "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"
                              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                                "mida me keerutame, ma vaatan neid nime, mdmdm, mai tia nimesid, Magnus Villota, no joppenpuhh onju"
                                Ma ei usu, et Kink teda päriselt ei tea. Pigem ta pidas silmas, et ta ei ole koondise tasemel mängumees. Tõsi kõige ilusamini see öeldud ei ole, aga sellepärast ta oma mahlakate ütlemistega meeldibk, samas nende ütlustega kogub ta ka omajagu vaenlasi endale.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X