320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Palju see spordidirektor seda noortetööd reaalselt seal Levadias parandada saab. Levada ju tahab jätkuvalt ikkagi peamiselt emotsiooni esindusmeeskonnast ning kui hakata noori tooma esinduse juurde ning neid sinna sulatama, siis see on paratamatu, et mingit kooliraha mingil perioodil tuleb maksta ja see viib juba omaniku ootused vs tulemused olukorra konflikti.

    Kingi puhul kindlasti ta toob värsket õhku. Kogemused erinevates liigades, jälgib ju koguaeg jalgpalli igal tasandil (podcastiski arusaada), omab ju ka reaalselt igast asjast oma arvamust + spordidrektorile kohane julgeb ka oma arvamust välja öelda jne. Levadiale oli muutust vaja, sest viimaste aastate komplekteerimine jne oli ikkagi lappes ja see asi ei toiminud kohati ikka üldse.

    Ma igaksjuhuks mainin veel, et ma naljaga paugutasin siin kui see uudis tuli. Reaalselt Hurt on teinud väga okeid tööd Floras, mida on ka hetkel näha + neid kahte oleks mega raske võrrelda, sest need süsteemid kus nad tööle hakkavad on nagu öö ja päev seega chill selle teemaga.
    No ei eeldagi, et hakkaks U17 poisse sisse toome esindusse.

    Sooviks, et rohkem tegeletaks sellega et tulevikus midagi muutuks.
    Vast peaks noortetööjuhiga koostöös mingi plaan olema ja Spordidirektor vastutama või olema arutluses vanemate vanuste sportliku poole osas ja arengute osas.

    Kui vanaviisi edasi lastakse siis vast jah sealt noortest keskit tulema ei hakka.

    Üks viimase aja huvitavamaid mängijaid Tristan Pajo lasti ka minema mõned aastad tagasi. Kuhu on kadunud üks teine huvitav poiss nagu Aparin? Lõpetas mingi hetk ära või välismaale läind? Seda loetelu võib lõpmatuseni siin jätkata.

    Kommentaar


      Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
      Mängijakarjääri lõpetanud Andrejev liitub siis Levadia treeneritetiimiga.
      Kas TK asemel siis ründajate treeneriks ja TK hakkab täiskoormusega spordidirektori kohta täitma?
      Või mingi hübriid?

      Kommentaar


        Aparinit nägin haiglas EMO vastuvõtus.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Aparinit nägin haiglas EMO vastuvõtus.
          EI mõtle Aparinsit. Vaid üks 2005 talent.

          Kommentaar


            Instagram

            Twitter

            Eesti Lokomotiv Moskva fännid

            telekavaataja.blogabet.com

            Kommentaar


              Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
              Palju selline reklaam maksab ka?

              Kommentaar


                "Kui vaatan tagasi oma ajale Levadias, siis tean väga hästi, mis oli mu stardipunkt ja milliste väljakutsetega silmitsi seisin. Olen Levadias tehtud töö üle väga uhke. Muud mul öelda pole."

                "Ma ütlen alati oma arvamuse välja ja usun, et just nii saan ma olla professionaalne, aus ja lojaalne. /.../ Ma ei otsinud tähelepanu, vaid tahtsin aidata. Muidugi kaitsesin ma samal ajal oma mängijaid ja klubi."

                "On väga oluline erinevus, kas tegemist on ametliku pakkumise või niisama huvi tundmisega. Seda viimast jõuab minuni igal nädalal. Ametlikke pakkumisi tehti mulle möödunud suvel paar tükki."

                "Mina tahan jalgpalli nautida ja töötada keskkonnas, kus mängitakse väga head jalgpalli, kus on palju pealtvaatajaid, suur ajakirjanduse huvi, kõvad pinged, väga tugevad vastased ja põnevad kohtumised. Tahan kohtuda väga heade treenerite juhendatud meeskondadega, et endale väljakutse esitada ja oma oskusi parandada."

                "Pole palju riike, kus oleks nii palju andekaid mängijaid kui Serbias. Ning iga treener, isegi lastetreener võtab tööd tohutu kirega. Seetõttu oodatakse läbi terve koolipäeva sellele järgnevat treeningut ning treeneri arvamus on Serbia laste jaoks tähtsam vanemate omast."

                "Ei oleks üldse imelik, kui Partizani peatreener, kelle meeskonnal algab nelja tunni pärast mäng Floraga, tuleks praegu siia restorani, istuks minuga samasse lauda ja arutaks paar tundi erinevaid jalgpalliasju ning läheks siis staadionile mängule. See on kirg jalgpalli suhtes. Jalgpallitreeneriks olemine on Serbias elustiil, mitte elukutse."

                Serbia jalgpallitreener Aleksandar Rogic lahkus FCI Levadia juhendaja ametist 2019. aasta septembris ja naasis kodumaale, aga tema igapäevaelus on väike tükike Eestit siiani ja see killuke paneb ta tohutult siiralt küsima: mida tähendab sõna "sepapoisid"?

                Kommentaar


                  Levadia seiklused TikTokis jätkuvad.



                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Brent Lepistu monoloog on täna põnev.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Kui Kink täiesti rööpalt maha jookseb, kas saaks ta Objektiivi Petersoo juurde äkki hoopis saata?
                      Tulge meistriks, minge euroopasse ja siis kiruge, et süsteem on rigged kui ikka veel Flora mängijaid liialt palju on. A ja kasutagu väljakul, siis mõnda mängijat ka, kes koondise eest mängima kvalifitseerub.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas käbi Vaata postitust
                        Kui Kink täiesti rööpalt maha jookseb, kas saaks ta Objektiivi Petersoo juurde äkki hoopis saata?
                        Tulge meistriks, minge euroopasse ja siis kiruge, et süsteem on rigged kui ikka veel Flora mängijaid liialt palju on. A ja kasutagu väljakul, siis mõnda mängijat ka, kes koondise eest mängima kvalifitseerub.
                        See probleem ulatub ikka palju palju kaugemale minevikku kui tänavune aasta.

                        Kommentaar


                          Lutt. Kõvad koondisemehed

                          Kommentaar


                            Ootaks huviga Kingi kommentaare ülehomme Betsafe podcastis. Kes nüüd kõik jälle süüdi on.
                            reisisell.ee

                            Kommentaar


                              Pohlaku juhitud kohtunikud ei andnud piisavalt üleminuteid ja penalti oleks pidanud olema ja punane jne,

                              Kommentaar


                                Algselt postitas -vandersell- Vaata postitust
                                Ootaks huviga Kingi kommentaare ülehomme Betsafe podcastis. Kes nüüd kõik jälle süüdi on.
                                No kui Paide peaks võitma või viigi saama on ilmselt suht vaikne Aga kui Flora peaks võitma..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X