320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hea uudis siit, et mängu saab vaadata www.myp2p.eu näitab tõenäoliselt

    Kommentaar


      Seal paistab olevat täpselt sama link üleval, mis ma siia andsin. Loodetavasti lubab see piisavalt ühendusi, et ei peaks kolm tundi ennem sisse panema :P.
      20 LEGEND

      Kommentaar


        Algselt postitas marcello Vaata postitust
        Mul avab automaatselt Mplayeriga ja see ainult heli mängibki
        mul avab gxinega automaatselt ja pilt uskumatult hea (üks parimaid mida olen näinud striimidel)

        Kommentaar


          Ytleks jah et pilt on väga hae kui arvestada et bitrate on ainult 150kbps. Muidu ise ytleksin et paljudel striimidel mida olen vaadanud on siiski olnud parem pilt, aga samas mitu korda suurem bitrate.
          sigpicSupport your local football team.

          Kommentaar


            Lugesin jälle jalgpalli foorumeid ja seal serbia jalkahuvilised jagasid samuti seda linki, niiet poisid soovitan selle streami juba natuke varem tiksuma panna

            Kommentaar


              kui läbi suurte õnnestumiste jõuab levadia alagruppiturniirile, siis kus qrt nad mängivad oma mänge?
              oli vist selline variant, et alla 15000 staadionil CL mänge ei peeta
              või
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                kui läbi suurte õnnestumiste jõuab levadia alagruppiturniirile, siis kus qrt nad mängivad oma mänge?
                oli vist selline variant, et alla 15000 staadionil CL mänge ei peeta
                või
                Siis saavad soomlased nautida CL'i mänge, kui Le Coqile just 5. korrust ei tule
                Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                Ken Lee tulibu dibu douchoo

                Kommentaar


                  kiire ja loll küsimus: mis kell see mäng Eesti aja järgi algab?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas nonoh Vaata postitust
                    kiire ja loll küsimus: mis kell see mäng Eesti aja järgi algab?
                    21:15

                    101010
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      Mul striim käib juba tund aega keegi hirmutas mind ära siin selle piirangu jutuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                        Siis saavad soomlased nautida CL'i mänge, kui Le Coqile just 5. korrust ei tule
                        Helsinki Olympiastaadioni rendi maksmiseks oleks vaja u. 20 000 pealtvaatajat. Nii et, teretulemast Tamperesse siis!
                        sigpicSupport your local football team.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas käbi Vaata postitust
                          Mul striim käib juba tund aega keegi hirmutas mind ära siin selle piirangu jutuga.
                          ma panen umbes 18.00 ja 19.00'i vahel striimi jooksma
                          Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                          Ken Lee tulibu dibu douchoo

                          Kommentaar


                            Mul jookseb kogu aeg taustal juba hommikust alates

                            Ma yritasin seda striimi ka Sopcasti ymber tosta et koik saaksid seda vaadata ilma limiitita, aga see et see on real media formaadis osutus probleemiks. VLC Player ei taha kuidagi reaalajas RM:i muuta WMV:ks.
                            sigpicSupport your local football team.

                            Kommentaar


                              mis nali sellega on, et kui ma realplayeri heli maha keeran, läheb maha ka mu muusikamängija heli?
                              LET'S ALL LAUGH AT RANGERS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Peku Vaata postitust
                                mis nali sellega on, et kui ma realplayeri heli maha keeran, läheb maha ka mu muusikamängija heli?
                                Mul on sama jama. Sellepärast hoiangi playerit pause peal. Sel viisil ei kaota oma kohta vaatajana, aga ei pea ka kuulama Serbia kokasaate heli.
                                Vähemalt selles koige uuemas BETA versioonis saab sellisel viisil live videot pause peal hoida.
                                sigpicSupport your local football team.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X