320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    kes seal levadia duubli all Kaljuga mängisid? keegi teab, nägi, on kuulnud?

    Kommentaar


      Noh Riias käidud ja mäng vaadatud. Olimpia hall on muidugu suurepärane koht talvisteks mängudeks. Teisel korrusel saab tribüünilt ligi 500 inimest mänge vaadata. Kohal oli enamik Läti jalgpallitegelasi eesotsas nende peatreeneri Starkovsiga ,kellega mul oli ka väike vestlus. Starkovs oli mingil määral üllatunud ,et Levadia nii südilt mängis .Samuti tunnustas ta Kingi head mängu. Lõpuks soovisime üksteisele edu ja läksime vanade tuttavatena laiali
      Levadia üllatas kohe alguses täpse ja kiire mänguga ,milleks lätlased silmnähtavalt valmis ei olnud. Tagajärjeks oli Tarmo Kingi väga ilus värav,millele vv peaaegu ei liigutanudki. Tasapisi muidugi vastased kogusid ennast ja hakkasid kergelt suruma aga poolajani Levadia kestis ilusti. Teisel poolajal said kuuevarbalised mitmeid häid karistuslööke ja lõpuks koksati üks peaga sisse. Kornerist löödud peaväravaga läksid nad ka juhtima ja Kingi vastuvärav tõi Levadiale teenitud viigi normaalajaks.Pendlad läksid nagu ikka suure loteriiga ,kus Kütil oli kaks võimalust tõrjuda aga minu meelest mängis ta nõrgalt ja ühes olukorras lendas pall käte vahelt sisse. Seevastu lätlaste vv polnud teistel juhtudel mingit lootust aga Vassiljevi äbarik löök alla nurka ja Andrejevi pauk taeva poole orsustasid karika saatuse.
      Kokkuvõttes oli huvitav mäng ,kus Levadia poolelt sai noori jälgitud Teniste ja Purid said kõik mängida aga eks väike kogemuste puudus annab veel tunda ja jõusaalis ehk vaja ka rohkem punnida ,et läti vanad peerud neid palli juurest nii lihtsalt ära ei lükkaks.
      Ma kardan ,et Kink võib varsti ulkomaale kaduda ,kui sellist mänguklass edaspidigi näitab. Oli Riias kindlalt üleplatsi mees .
      FCF Forever

      Kommentaar


        Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
        Noh Riias käidud ja mäng vaadatud. Olimpia hall on muidugu suurepärane koht talvisteks mängudeks. Teisel korrusel saab tribüünilt ligi 500 inimest mänge vaadata. Kohal oli enamik Läti jalgpallitegelasi eesotsas nende peatreeneri Starkovsiga ,kellega mul oli ka väike vestlus. Starkovs oli mingil määral üllatunud ,et Levadia nii südilt mängis .Samuti tunnustas ta Kingi head mängu. Lõpuks soovisime üksteisele edu ja läksime vanade tuttavatena laiali
        Levadia üllatas kohe alguses täpse ja kiire mänguga ,milleks lätlased silmnähtavalt valmis ei olnud. Tagajärjeks oli Tarmo Kingi väga ilus värav,millele vv peaaegu ei liigutanudki. Tasapisi muidugi vastased kogusid ennast ja hakkasid kergelt suruma aga poolajani Levadia kestis ilusti. Teisel poolajal said kuuevarbalised mitmeid häid karistuslööke ja lõpuks koksati üks peaga sisse. Kornerist löödud peaväravaga läksid nad ka juhtima ja Kingi vastuvärav tõi Levadiale teenitud viigi normaalajaks.Pendlad läksid nagu ikka suure loteriiga ,kus Kütil oli kaks võimalust tõrjuda aga minu meelest mängis ta nõrgalt ja ühes olukorras lendas pall käte vahelt sisse. Seevastu lätlaste vv polnud teistel juhtudel mingit lootust aga Vassiljevi äbarik löök alla nurka ja Andrejevi pauk taeva poole orsustasid karika saatuse.
        Kokkuvõttes oli huvitav mäng ,kus Levadia poolelt sai noori jälgitud Teniste ja Purid said kõik mängida aga eks väike kogemuste puudus annab veel tunda ja jõusaalis ehk vaja ka rohkem punnida ,et läti vanad peerud neid palli juurest nii lihtsalt ära ei lükkaks.
        Ma kardan ,et Kink võib varsti ulkomaale kaduda ,kui sellist mänguklass edaspidigi näitab. Oli Riias kindlalt üleplatsi mees .
        Vassiljev, Kunn!!!!????
        Tundub, et sa käisid mingit muud mängu oma 500lt trimkalt vaatamas...

        Kommentaar


          Ah ,kurat mul lähevad need Vassiljevid ja Dmitrevid kogu aeg sassi aga mõte jääb samaks . Keda huvitab, see saab aru!
          FCF Forever

          Kommentaar


            Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
            Päris huvitav, kaotatakse mitu olulist ründesuunitlusega mängijat. Võimaluse saavad aga noored kaitsjad tegelikult: Morozov, Tšurilkin,Aristov,Panin on kõik kaitsjad. Samas lahkub vaid üks kaitsja, kes polnud ka kindel algkooseisu mees. Reaalsuses peaks vähemalt 2 noort välja laenama, et nende areng ei peatuks, sest ma küll ei näe, kuidas nad kõik saaksid mänguaega.
            Ründavatest mängijatest siis vaid tegelt Purid + Teniste, kelle puhul ei oskagi öelda mis tast saab? vasakkaitse? vasakäär? Kas nad suudavad asendada lahkujaid? eks näeb. loodame, sest Purid + Teniste areng ja enesekehtestamine sel hooajal on koondise seisukohast vaadatuna ülimalt oluline.
            kas Tenistegi algselt ikka paremkaitsja polnud?
            (kui Cepauskas oli vasakul, siis Teniste ikka paremal), lihtsalt ka sel positsioonil on ulerahvastatus (Shishov, tagasi on Aristov) nii kasutati teda ettenihutatult v6i hoopis teisel tiival
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              kas Tenistegi algselt ikka paremkaitsja polnud?
              (kui Cepauskas oli vasakul, siis Teniste ikka paremal), lihtsalt ka sel positsioonil on ulerahvastatus (Shishov, tagasi on Aristov) nii kasutati teda ettenihutatult v6i hoopis teisel tiival
              Teniste mängis vist ainult ühes mängus paremkaitses. TVMKga mängus kui keegi levadai poistest punase sai. Taijo on alati olnd parempoolik või vasakkaitse. Cepauskas mängis paremal suvel.

              Kommentaar


                Tea kas sellest Peterburi turniirist kuskil mingit live ei tule?

                Kommentaar


                  Завершился матч Кубка чемпионов Содружества стран СНГ и Балтии. В группе А эстонская «Левадия» обыграла туркменский «Ашхабад» со счётом 1:0.

                  Kommentaar


                    Minu suhteliselt napi vene keelega sain siis aru et Levada võitis esimese mängu 1-0 ?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                      Minu suhteliselt napi vene keelega sain siis aru et Levada võitis esimese mängu 1-0 ?
                      Jah.
                      Kes lõi värava?
                      Algselt postitas Cule
                      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                      Kommentaar


                        Soccernetini uudislugu väitis üldse, et mäng hakkab kell 20:00 :S
                        Joga Bonito!!!

                        Kommentaar


                          Levaaida võitis 1-0. http://football.kulichki.net/mid/sng.htm

                          Kommentaar


                            Algselt postitas magnisco Vaata postitust
                            Jah.
                            Kes lõi värava?
                            Andrejev 72.minutil nagu teatas ETV

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                              Andrejev 72.minutil nagu teatas ETV
                              Väga tubli. Türkmenistaani meister alistatud, whos next?

                              Kommentaar


                                ai kui hea
                                vähemalt üks klubi suudab oma ilusat joont ajada ja fänne rõõmustada.
                                keep on going!
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X