320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ratnikov äkki?

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      no see nüüd küll mingi põhjus ei ole
      jah, my bad.
      antud lingist võib lugeda ja järeldada et see oli ikkagi enamasti rüütli soov. Selles mehes leidub potensiaali.
      eesti-hispaania 2-0, tasa tasa.

      Kommentaar


        Ratnikov võiks jah variant olla, aga ta on kogu aeg liikunud vihma käest räästa alla. Ühest klubist, mis on kokkuhoiupoliitikasse siirdunud, teise samasugusesse. Samas, kui kokkuhoiupoliitikast lähtuda, siis kõrgepalgalise treeneri vabastamine ja oma struktuurist asendaja võtmine annab päris arvestatava kokkuhoiu.

        Kommentaar


          Eks isand Levadale ei meeldinud kaotus Transile ja ju nad raksu läksid selle peale.
          Kuigi minu arvates on see väga lühinägelik otsus Levada poolt.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Eks isand Levadale ei meeldinud kaotus Transile ja ju nad raksu läksid selle peale.
            Kuigi minu arvates on see väga lühinägelik otsus Levada poolt.
            lühinägelik on arvata, et see oli põhjuseks
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              eluisu veel on, aga söögiisu võttis küll ära
              kaks firmatorti, kast pepsit!

              Kommentaar


                Algselt postitas billy t Vaata postitust
                lühinägelik on arvata, et see oli põhjuseks
                Mis siis sinu arvates on põhjus?
                Reedel esitled Rüütlit hooaja avamisel kui peatreenerit ja pühapäeval on lood teisiti. Ainuke võimalus on eilne mäng.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mis siis sinu arvates on põhjus?
                  Reedel esitled Rüütlit hooaja avamisel kui peatreenerit ja pühapäeval on lood teisiti. Ainuke võimalus on eilne mäng.
                  ma ei tea, mis on see põhjus
                  aga rüütli ei ole kindlasti treener, keda ühe suht mõttetu mängu kaotuse pärast lahti lasta - tema aktsiad on praegu laes
                  kaks firmatorti, kast pepsit!

                  Kommentaar



                    asi selge

                    tuleb nõustuda, et eesti liigas tõesti Rüütlil ei pruugi enam sära silmades olla ja koondis on on suurem motivatsiooni allikas

                    Kommentaar


                      "35-aastase kaitsja sõnul leitakse uus juhendaja ilmselt Levadia seest, kelleks saab olla Prins, Urmas Hepner või Aleksandr Puštov. Samas näitab klubi säärane ettepanek Lemsalu sõnul, et meeskond on ambitsioonikas ja nõuab tulemusi."

                      tsitaat sealt, aga veidi arusaamatu sõnastusega?

                      Kommentaar


                        Kired keesid üle nagu kuulda. Muud ei midagi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          "35-aastase kaitsja sõnul leitakse uus juhendaja ilmselt Levadia seest, kelleks saab olla Prins, Urmas Hepner või Aleksandr Puštov. Samas näitab klubi säärane ettepanek Lemsalu sõnul, et meeskond on ambitsioonikas ja nõuab tulemusi."

                          tsitaat sealt, aga veidi arusaamatu sõnastusega?
                          Mõni endistest jalgpalluritest ei ole võimalik vä? Ise loodan Prinsi ikka.

                          Kommentaar


                            Rüütli lahkumine oli kohe nii suur pauk ,et lükkas kõik teised tänased AK spordiuudised teisele kohale.
                            Mingi suht mõttetu Superkarka kaotuse järel peksta minema Eesti parim treener . See näitab ,et klubis kääris juba ammu ja bojaaril hakkab vist tõesti jalkpallist kõrini saama. Igatahes saab järglasel ,olema väga raske.
                            Levadias on ikkagi väga kõvad natuurid mõtlen mängijaid ja nende ohjamisega sai Rüütli hakkama. No klubi sees ma küll kedagi sellise autoriteediga treenerit ei tea.
                            . Võibolla ongi parem ,et nüüd Rüütli saab rahulikult koondisetööle keskenduda.
                            Levadia mängule jätab Rüütli lahkumine kindlasti negatiivse jälje ja see toob põnevust vaid juurde.
                            FCF Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ohhhhooooo,

                              kas tuuakse jälle mingi Itaalia kloun?
                              Huvitav kokkusattumus. See Panceri vallandati 5 aastat tagasi samuti 1:4 kaotuse järel. Tookord saadi Tuleviku (!) käest nahutada, aga siis olid ka teised asjaolud.

                              Kommentaar


                                Millega härra Panceri üldse tegeleb? Kus ja keda ta juhendab, teab keegi rääkida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X