320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    jumal küll eestimees ... ma olen ju eestitüdruk
    kle ma vaatan su kasutajanime see on - Billy - suht mehe nimi ju

    Kommentaar


      Algselt postitas billy t Vaata postitust
      soe ilm
      külm õlu
      väga hea mäng
      sa lihtsalt pead seda armastama
      Sass - väga tubli esitus
      Taki ...
      Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
      No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.
      "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
      www.facebook.com/jkkalju

      Kommentaar


        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        kle ma vaatan su kasutajanime see on - Billy - suht mehe nimi ju
        ja kui mina vaatan sinu kasutajanime - eestimees - siis võingi arvata (ekslikult), et oled eesti mees ... ja Joel Lindpere joob (jõi) regulaarselt ...
        kaks firmatorti, kast pepsit!

        Kommentaar


          Algselt postitas manifest Vaata postitust
          Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
          No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.
          kle lõpetage vingumine täielik pask ju! isegi Õhtulehele halama...
          ja kui teised miskit nokkimis-väärset on leidnud, siis lennatakse peale ja mölisetakse stiilis hea seegi. Las olla see.

          Ja Levada teeb lihtsalt pulli, suht hull vana on Täiesti kindel olen, et ei mõelnud ta midagi halba.
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            Uskuge või mitte aga mina ja Oll nägime eile Kadriorus Levadia fänne trummiga. Kahjuks ei saanud aru ,milleks nad suure ja ilusa trummi staadionile vedasid ,kui seda 2-3 korda kergelt togiti. . Ja hääled olid neil ka l koju jäänud . Ilmselt oli suurt trummi ja hääli raske korraga vedada. aga ,kes teab võibolla võtavad selle järgmisel korral kaasa Veel nägin kahte 4-5 liikmelist ,sallidega seltskonda aga tundub ,et neil on kõigil seal mingi suhtlemisprobleem .Kui nad omavahel kokku viia siis saaks üsna korraliku fänn klubi. Muide kõik olid väga kained koralikult riides.ja hästi toidetud nägudega.. Igatahes mängu jooksul ei karjunud keegi mitte kordagi Ljevaaaadia. Ühesõnaga rakukesed on olemas nüüd oleks vaid pionervazatajat vaja ,kes sobranie teeks ja lähebki põristamiseks lahti. Ootame huviga !
            FCF Forever

            Kommentaar


              Trummiga poiss läks peale mängu ehk kooriproovi vms

              Kommentaar


                Algselt postitas manifest Vaata postitust
                Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
                No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.
                ei hakka mina sulle oma turvalist joogikohta avaldama
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas manifest Vaata postitust
                  Sa räägid siin õllest.. aga ütle palun, kus sa seda õlle seal jõid? Ega ometi mitte tribüünil, ise samal ajal mängu jälgides? Siis oleks küll natuke ju pahasti, sest Levadia teatel tohib staadionil pakutavat keelekastet tarbida vaid selleks ettenähtud alal !!!!???!!!!
                  No tule taevas appi ! Head jalgpallisõbrad, kas keegi teab mulle öelda, kus asub see müstiline õlle joomis ala, kus saaks oma topsi kiiresti tühjaks kaanida ja siis ruttu tagasi mängu jälgima joosta.
                  mina olin tribüünil.. peatribüünil.. võibolla seal lubatakse:P muidugi seal polnud päikest
                  BVB - Vaprus

                  Kommentaar


                    Alkoholi kohta. Sobrasin vanades pressiteadetes natuke. Esmapilgul leidsin, et esialgu oli keelatud alkoholiga tribüünile minna. Siis Taani mängu ajal "testiti" alkoholiga tribüünile laskmist ja peale seda pidi tehtama otsus ka Meistriliiga puhul. Aga mis see otsus siis lõppude lõpuks oli?

                    Kas keegi suudaks vastava otsuse või pressiteate kuskilt välja kaevata?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas gamer Vaata postitust
                      Alkoholi kohta. Sobrasin vanades pressiteadetes natuke. Esmapilgul leidsin, et esialgu oli keelatud alkoholiga tribüünile minna. Siis Taani mängu ajal "testiti" alkoholiga tribüünile laskmist ja peale seda pidi tehtama otsus ka Meistriliiga puhul. Aga mis see otsus siis lõppude lõpuks oli?

                      Kas keegi suudaks vastava otsuse või pressiteate kuskilt välja kaevata?
                      No tegelikult vaadates Kadrioru staadioni külastaja meelespead:
                      "4. Staadionile on keelatud kaasa võtta ja tarvitada alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, klaas- ja plekktaaras jooke, lipuvardaid."
                      allikas: http://www.kadriorustaadion.ee/?id=1418

                      Loen siit välja, et tegelikult on ka seal müüdava alko tarvitamine keelatud:P
                      Nüüd jääb vaid üle mõistatada kumb on ülem - kadrioru staadioni kodukord või jalgpalliliidu poolt loodud määrused.

                      Muide, kuna teema sai alguse Kalju fännidest, siis huvitav on ära märkida, et umbes sama punkt on ka Nõmme Kalju staadioni kodukorras
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Algselt postitas elx Vaata postitust

                        Muide, kuna teema sai alguse Kalju fännidest, siis huvitav on ära märkida, et umbes sama punkt on ka Nõmme Kalju staadioni kodukorras
                        No seal nad ei saanudki midagi tarbida ju, kuna see kandik muutus kuidagi kiiresti teekonnal tühjaks

                        Aga jah, müüa tohib lahjat, aga kas tribüünile minna võib on ikkagi küsimus, mis huvitaks. Urmar või keegi asjapulk ehk oskab kindla seisukoha öelda, mis võiks olla ka mõnes EJL-i avalikus publikatsioonis toodud.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas gamer Vaata postitust
                          Aga jah, müüa tohib lahjat, aga kas tribüünile minna võib on ikkagi küsimus, mis huvitaks. Urmar või keegi asjapulk ehk oskab kindla seisukoha öelda, mis võiks olla ka mõnes EJL-i avalikus publikatsioonis toodud.
                          See, kus ostetud alkoholi tarbida võib, peaks olema alkomüügilitsentsil kirjas. Ja neid ei anna teps mitte EJL välja
                          Rise and rise again until lambs become lions!

                          Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                          Kommentaar


                            Algselt postitas elx Vaata postitust
                            No tegelikult vaadates Kadrioru staadioni külastaja meelespead:
                            "4. Staadionile on keelatud kaasa võtta ja tarvitada alkohoolseid jooke, narkootilisi aineid, klaas- ja plekktaaras jooke, lipuvardaid."
                            lipuvardaid ei tohigi tarvitada? äh.

                            Kommentaar


                              Levadial olid täna Rakveres fännid ka kohal! Ka lipp ja trumm olid kohal.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Levadial olid täna Rakveres fännid ka kohal! Ka lipp ja trumm olid kohal.
                                ooo midagi uut

                                Kommentaar

                                Working...
                                X