320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fotod: http://flickr.com/photos/-catherine/...7604995044241/

    Kommentaar


      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Flora päevil ju ta äärepoolikus alustas ning ka koondises on seal mängind. Jalkas või Lisaajas pajatas jah,et tal meeldib keskväljal mängida ja peab oma tugevuseks vastupidavust.
      nojaa, eriti siis, kui koondis veel 451 skeemi kasutas Operiga ees (Viikmäe vist paremal ja Zelinski kuskil Aloneni ja Reimi ees, Arbeiter veel ka vahetuses),
      aga kui uskuda Olev Reimi, siis 1996 vist oma oma esimesed mängud Eesti eest pidanud Zelinski oli siis koguni paremkaitses (ja T.Kallaste poolikus), et Aserbaizaani vastu polnud asetus mitte selline, vaid hoopis:

      "Eesti mängis koosseisus: väravas - Poom; kaitses - Zelinski, Lemsalu, Hohlov-Simson ja Lindmaa; poolkaitses - Linnumäe, Olumets, Toomas Kallaste, Kirs (90.minutil Arbeiter); rundes - Krõm ja Kristal (72. minutil Rajala)

      juulis Balti turniiril küll juba rünnakul
      GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
      GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
      (Seinfeld, The Pitch)

      Kommentaar


        The safest and most inclusive global community of photography enthusiasts. The best place for inspiration, connection, and sharing!


        Mitu Dima Bilani pildil on?
        Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

        Kommentaar


          ei tea kas on nii tublid "fännid", et ka väljaspool tallinna toimuvatel mängudel neid kunagi näha saab?
          Viljandi Tulevik on meie endi kätes!

          Kommentaar


            Algselt postitas toonetikas Vaata postitust
            ei tea kas on nii tublid "fännid", et ka väljaspool tallinna toimuvatel mängudel neid kunagi näha saab?
            telekast eile oli neid küll harva kuulda...teisel poolajal ainult mingi 9-10 aastased karjusid koguaeg ühte ja seda sama lauset.
            FC Flora

            Kommentaar


              Minu arust nad karjusid:ras,tva,tri ljevadia s.....i!A,võib-olla ma kuulsin valesti.

              Kommentaar


                Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                telekast eile oli neid küll harva kuulda...teisel poolajal ainult mingi 9-10 aastased karjusid koguaeg ühte ja seda sama lauset.
                kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Algselt postitas Evu Vaata postitust
                  ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.
                  Ja jube kehva väravavaht.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Evu Vaata postitust
                    kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.
                    Ma sain kohapealt aru, et mingid 9-10 aastased olid need

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Evu Vaata postitust
                      kurat küll, ära ole nii kuradi vaenulik iga asja peale. telekast said aru, et fännid oli 9-10 aastased? ma saan siit foorumist aru, et sa oled üks kuradi lollakas.
                      http://www.soccernet.ee/gallery.php?...1210479870#big sellelt pildilt võib järeldada, et vb olid isegi nooremad...ja ega ma nii väga vaenulik ei ole lihtsalt lõpupoole hakkas juba vaikselt pinda käima, et koguaeg üks sama lause...muidu on väga tore, et nad toetasid oma lemmikmeeskonda.
                      FC Flora

                      Kommentaar


                        FC Levadia fan-klubi ("Levadia Tallinn Crew") raadio-intervjuu (12.05.2008 a.):


                        (intevjuu algab 33-dal minutil)

                        Kommentaar


                          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                          Ma sain kohapealt aru, et mingid 9-10 aastased olid need
                          nagu kalju fännid siis ju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Art1 Vaata postitust
                            Minu arust nad karjusid:ras,tva,tri ljevadia s.....i!A,võib-olla ma kuulsin valesti.
                            Tundus, et pigem : "Ras, Dva, Tri, Ljevadija vjperod!"
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Välja, välja me vabariigi seest,
                              kes söövad Meie leiba, kuid ei räägi eesti keelt!

                              Ütleks ma selle peale
                              Flora Parem Tiib #1..... Against modern football...

                              Kommentaar


                                Eesti on vaba riik ja siin võivad elada kes tahes, värvilised ja muu keelsed!
                                Kellele see ei meeldi, koligu ise välja!
                                Aitab vaenuõhutamisest ja ülbitsemisest! Kõik venelased pole ühtmoodi, aga rassism ning lihtne ülbus venelaste suhtes viskab ära küll!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X