320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas billy t Vaata postitust
    eks see ole jah igaühe oma valik. kas vaadata 2 x 75.- kroonise piletiga kahte Nõmme Kalju meistriliiga mängu või sama raha eest tõenäoliselt parimat, mida siin Eestis näha võib.
    Või prindib flaiereid ja ostab pileteid eelmüügist ja näeb kahte ja poolt kalju mängu Levadia-Drogheda asemel.

    Või ütleb parim, mis Eestis näha on? Mingi Iiri no-name? Säästab 150 ja vaatab Kalju-Kristiinet tasuta.

    Või möliseb niisama internetis ja ei vaatagi jalgpalli
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Mis sa Rein jälle hädaladad Raha ei ole või? Ma laenan sulle kui sa nii väga tahad seda mängu näha.
      150 eest saab päris mitu õlut ja mul pole õlle jaoks rahast kahju.
      Levadia vs. Mingi-iiri-klubi mängu eest ma küll ei pea mõistlikuks 150 krooni välja käia.
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        Algselt postitas Rein Vaata postitust
        150 eest saab päris mitu õlut ja mul pole õlle jaoks rahast kahju.
        Levadia vs. Mingi-iiri-klubi mängu eest ma küll ei pea mõistlikuks 150 krooni välja käia.
        no aga osta siis statoilist sajaga ja jääb õlle jaoks ka raha üle

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          150 eest saab päris mitu õlut ja mul pole õlle jaoks rahast kahju.
          Levadia vs. Mingi-iiri-klubi mängu eest ma küll ei pea mõistlikuks 150 krooni välja käia.
          ...sa hakkad juba samasuguseks vingujaks-hädaldajaks muutuma nagu nt. meie suur ajakirjanik Martin. Äkki teete mingi oma "klubi"?
          RummaBastards!

          Kommentaar


            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
            no aga osta siis statoilist sajaga ja jääb õlle jaoks ka raha üle
            Mängupäeval on kõikides kohtades sama hind nagu väravas. Minu teada.....

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Kuramus, et mul eile seda infot polnud.
              150 eeku ei hakka küll välja käima selle mängu eest.
              Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...

              Kommentaar


                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...
                Rein võib ju olla kooner, aga ega see teda veel napakaks ei tee
                kaks firmatorti, kast pepsit!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...
                  Ja minu poolt veel 500.- ,et saaksid peale mängu taksoga koju sõita.
                  FCF Forever

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Sen Vaata postitust
                    Ma annan sulle niisama pileti kui tuled iirlaste juurde ja aitad õpetada mõned laulud neile a'la ras dva tri...

                    Ma ei oska laulda, aga teile edu laulu õpetamisel. Samuti ärge unustage õpetamast seda hüüdlauset mida Kingile karikamängus karjusite kui ta penaltit lööma läks.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      No loodame täna siis parimat. Nimelt, et iirlased Levadial selja prügiseks teeks. Esimene mäng oli üsna lootustandev.

                      Ise kohale ei tule, kuna nõme oleks ka iirlaste poolt karjuda. Jään neile moraalseks toeks.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                        No loodame täna siis parimat. Nimelt, et iirlased Levadial selja prügiseks teeks. Esimene mäng oli üsna lootustandev.

                        Ise kohale ei tule, kuna nõme oleks ka iirlaste poolt karjuda. Jään neile moraalseks toeks.
                        pole sinusugustest kunagi aru saanud

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                          pole sinusugustest kunagi aru saanud
                          Mis siin aru saada on? Naljakas, kuidas Eestis tembeldatakse need inimesed kohe rahvavaenlasteks, kes oma rivaale mujal ei toeta. Selgitage, miks ma teise klubi toetajana peaks seda tegema? Ja siinkohal nimetage mõni Levadia fänn (ja ma pean silmas fänni, mitte mõnd niisama netikiibitsejat), kes toetaks Florat Djurgardeni vastu?

                          Levadia, kui koduse vutitandri kõige vihasema rivaali kaotus on mulle alati pidupäev.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                            pole sinusugustest kunagi aru saanud
                            Ma ka pole sellistest kunagi aru saanud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                              Mis siin aru saada on? Naljakas, kuidas Eestis tembeldatakse need inimesed kohe rahvavaenlasteks, kes oma rivaale mujal ei toeta. Selgitage, miks ma teise klubi toetajana peaks seda tegema? Ja siinkohal nimetage mõni Levadia fänn (ja ma pean silmas fänni, mitte mõnd niisama netikiibitsejat), kes toetaks Florat Djurgardeni vastu?

                              Levadia, kui koduse vutitandri kõige vihasema rivaali kaotus on mulle alati pidupäev.
                              Ma arvane et palju levadia fänne oiavad euro mängus florale põjalt ja vastupidi erinevalt sinust.Kes vahetabt ühe klubi fännamise teise vastu:Ja veel suurima rivaali. Olid ju enne levadiaia fänn

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Jaak Vaata postitust
                                pole sinusugustest kunagi aru saanud
                                õnneks ei olegi vaja kõigist inimestest aru saada
                                kaks firmatorti, kast pepsit!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X