320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tallinna FC Levadia

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Rijkaard kihistas omavärava peale naeru.

    Kommentaar


      Algselt postitas taku* Vaata postitust
      aga tänane mäng - eks vigastused ja ebaõnn tegid oma tö
      Mitte vigastused ja ebaõnn, vaid selge tasemevahe. Galatasaray on tippklubi, kellega pole ühelgi maailma suurtest ja vägevatest kerge mängida.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Mitte vigastused ja ebaõnn, vaid selge tasemevahe. Galatasaray on tippklubi, kellega pole ühelgi maailma suurtest ja vägevatest kerge mängida.
        eriti tema juures
        ZIMBABWE IS A BEAUTIFUL COUNTRY...

        Kommentaar


          seletage mulle penalti lahti, mis seal viga oli?

          Kommentaar


            Algselt postitas käbi Vaata postitust
            seletage mulle penalti lahti, mis seal viga oli?
            Selgelt Teniste ju hoidis vastast käest kinni. Kui vastane vabalt oleks jooksnud, siis ta oleks varbaotsaga selle palli vabalt sisse löönud. Eks vastane seal lõpus väikese daivi tegi, aga no üldiselt õige pennu.

            Kommentaar


              Galatasaray jättis väga võimsa mulje, juhul kui koosseisu suudetakse hoida / täiendada usun et näeme neid järgmine aasta Meistrite liiga play offis

              Leitani omavärav oli ikka väga väga kole

              Väga kurb on. See mäng näitas paraku taset meie meeskondade ja ülejäänud Euroopa vahel. OK Gala on kodus meeletult tugev, ükskõik kes vastaseks on aga siiski, selleks et Euroopas edukas olla, tuleb ka selliste meeskondade vastu võõrsil hästi mängida.

              Kommentaar


                Leitani omavärav polnud mideagi nii kole, eriti omavärava kohta.

                Kommentaar


                  Leitanil oli nii hea positsioon, et ta lihtsalt ei saanud löömata jätta..

                  Kommentaar


                    Leitani pealöök oli küll jah võimas, kuid kurb et nii hullult siis läks. Kui hull Sander Puri vigastus on?

                    Ja mis see Rijkaard naerab nahhuii, nõrkade vastu võib ta küll kõva mees olla aga tuletagu oma aegu barca lõpus meelde. Hea, et koosseisu üldse paika veel viitsis panna.

                    Kommentaar


                      2-0 karistuslöök oli mõistetamatu.. kas müür polnud paigas või kuidas saab sedasi pall müürist mööda ning müüri taga olevasse nurka? nii suurt vinti ei saa ju ometigi peal olla. Igal juhul supertöö lööja poolt.
                      4-0 oli ka jube täpne ja ilus löök, meie liigas naljalt selliseid väravaid ei näe.
                      BVB - Vaprus

                      Kommentaar


                        Tavaliselt naerdakse siis, kui inimesed on rõõmsad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          Ja mis see Rijkaard naerab nahhuii, nõrkade vastu võib ta küll kõva mees olla aga tuletagu oma aegu barca lõpus meelde. Hea, et koosseisu üldse paika veel viitsis panna.
                          Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sen Vaata postitust
                            Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse
                            palju sa sellest Leitanile lubasid?
                            väravast jäi küll selline mulje nagu ta oleks meelega palli sisse löönud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Sen Vaata postitust
                              Ma naersin ka nii et kõht kõveras, seda enam et leitani värav tõi mulle 1900 raha sisse
                              mida sa Eesti jalgpalli foorumis teed, idioot?

                              Kommentaar


                                Tasemevahe pääses lõpuks ikka maksvusele ja Gala võttis oma. Eks kodus üritatakse paremini ja loodetavasti suudetakse vähemalt üks koll ära lüüa. Kui hull S. Puri vigastus on?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X