320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Kui nüüd veel viimast korda Pealtnägijas nähtud klipi juurde tagasi tulla mis üldjoontes oli siiski hea ülevaade kohtunike tööst, siis üsna kummalisena mõjus vähemalt minule kohe mängu eel aset leidnud Tohveri sõnavõtt, kus mees Florale tiitli puhul õnne soovis.
    Arvad, et Levadiale vastupidises olukorras poleks õnne soovinud? Ma ei näe küll seal midagi imelikku.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      Eks see jääb juba igaühe enda otsustada.
      Flora meeskond oli kahtlemata tiitlit väärt.

      Kommentaar


        Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
        - see viimane high-five ring oli kindlasti lavastus, näod on päris sellised et ok, teeme see asi ära kui pole meie asi...
        Kuigi Steiv juba klipi tegijana lükkas ümber selle, tõmban selle väite ikkagi üles. Miks see lavastusena peaks tunduma? Mõned aastad tagasi oli see kohtunike film pöffi raames nähtav, mis 2008. aasta EM-i ajal tehti. Seal tegid ju ka Webb ja Massimo Busacca oma tiimidega täpselt sama. Selles midagi imelikku näha on küll veider. Busacca tiimi üks abikohtunik vist isegi palvetas seal enne või pärast mängu.

        Kommentaar


          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
          Kui nüüd veel viimast korda Pealtnägijas nähtud klipi juurde tagasi tulla mis üldjoontes oli siiski hea ülevaade kohtunike tööst, siis üsna kummalisena mõjus vähemalt minule kohe mängu eel aset leidnud Tohveri sõnavõtt, kus mees Florale tiitli puhul õnne soovis. WTF? See mõjus kogu selle skandaali juures kuidagi eriti kallutatuna. "Tubli töö mehed, me suutsime sel hooajal Flora kenasti tiitlile vilistada" ??
          Taolise katke oleksin mina operaatorina pigem erapooletuse huvides loost välja jätnud. Jah, ma paistan paljudele hetkel kindlasti paranoilisena, kuid taoline seik ei aidanud selle konkreetse loo puhul küll kohtunikesse edaspidi rohkem usaldusväärsust tekitada.
          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Arvad, et Levadiale vastupidises olukorras poleks õnne soovinud? Ma ei näe küll seal midagi imelikku.
          Veidi veider väljaütlemine tõesti - kummaline oleks olnud kohtuniku õnnesoovid Florale enne, kui tiitel on välja mängitud. Aga kui juba tiitel võidetud, siis on ju õnnesoovid kohased. Tõenäoliselt oleks nad õnne soovinud ka Kaljule või Levadiale, kui neil oleks õnnestunud tiitel enne viimast vooru kinni panna.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Kui nüüd veel viimast korda Pealtnägijas nähtud klipi juurde tagasi tulla mis üldjoontes oli siiski hea ülevaade kohtunike tööst, siis üsna kummalisena mõjus vähemalt minule kohe mängu eel aset leidnud Tohveri sõnavõtt, kus mees Florale tiitli puhul õnne soovis. WTF? See mõjus kogu selle skandaali juures kuidagi eriti kallutatuna. "Tubli töö mehed, me suutsime sel hooajal Flora kenasti tiitlile vilistada" ??
            Taolise katke oleksin mina operaatorina pigem erapooletuse huvides loost välja jätnud. Jah, ma paistan paljudele hetkel kindlasti paranoilisena, kuid taoline seik ei aidanud selle konkreetse loo puhul küll kohtunikesse edaspidi rohkem usaldusväärsust tekitada.
            Mängueelne vormide kontroll jms ja Flora esindajana Orgla oli ju ruumis? Ju see ikka talle suunatud oli, videot vaadates käib ütlusele veel selge silmavaatamine ja käežest ka juurde, ehkki Orgla ise jääb kaadrist sel hetkel välja. Oleks jah kohtunikud kuuekesi omavahel, siis oleks vähe kummaline lause.
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Algselt postitas ericbana Vaata postitust
              Kuigi Steiv juba klipi tegijana lükkas ümber selle, tõmban selle väite ikkagi üles. Miks see lavastusena peaks tunduma? Mõned aastad tagasi oli see kohtunike film pöffi raames nähtav, mis 2008. aasta EM-i ajal tehti. Seal tegid ju ka Webb ja Massimo Busacca oma tiimidega täpselt sama. Selles midagi imelikku näha on küll veider. Busacca tiimi üks abikohtunik vist isegi palvetas seal enne või pärast mängu.
              Seda ma ei näinud, ja ma ei eita et kohtunikud niimoodi teevad. Lihtsalt mulje (näodest) oli nagu ebaloomulik asi ja ainult kamera kasuks. Aga rallikas siin kinnitas et on tava praktika. Ma olen sellega nüüd rahul.

              Kommentaar


                Ei seostu küll kuidagi tippjalgpalliga, aga rohkem siin foorumis kohtunikel vist ükski teema ei peatu. Eile algas traditsiooniline Aastalõputurniir ja nalja sai esimesel päeval juba ohtralt. Eelkõige kohtunike aadressil, kes oma vilega taotlevad, et mõni ebastabiilsema närvikavaga tüüp vastase ratastooli sõidaks. Teet Allas oli põhikloun, raske lausa uskuda, et endine tippmängija suudab nii viletsalt vilistada. Ei mõista, miks inimesed tegelevad asjadega, kui neil selle vastu kirge pole.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Ei seostu küll kuidagi tippjalgpalliga, aga rohkem siin foorumis kohtunikel vist ükski teema ei peatu. Eile algas traditsiooniline Aastalõputurniir ja nalja sai esimesel päeval juba ohtralt. Eelkõige kohtunike aadressil, kes oma vilega taotlevad, et mõni ebastabiilsema närvikavaga tüüp vastase ratastooli sõidaks. Teet Allas oli põhikloun, raske lausa uskuda, et endine tippmängija suudab nii viletsalt vilistada. Ei mõista, miks inimesed tegelevad asjadega, kui neil selle vastu kirge pole.
                  Kloun klounideks, aastalõputurniiri kohtunike feil meenutab mulle see olukord kus Miko Pupart näitas punast kaart Kalevi mängijale (ei tea kes on): https://youtu.be/vREStoG9FEc?t=169
                  Välja arvatud vest rebimine, väga naljakas olukord.

                  Kommentaar


                    Fänniturniir
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Fänniturniir
                      Serious business

                      Üldse käib siin (kohalikes jalkateemades) viimasel ajal karm seletamine, võtaks jõulu ajal vähe rahulikumalt

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Fänniturniir
                        Noh muidugi, minu apsakas sai legendaarne Kuressaare särgis.
                        Aga mina pole Premium Liiga tasemel nagu Pupart

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Ei seostu küll kuidagi tippjalgpalliga, aga rohkem siin foorumis kohtunikel vist ükski teema ei peatu. Eile algas traditsiooniline Aastalõputurniir ja nalja sai esimesel päeval juba ohtralt. Eelkõige kohtunike aadressil, kes oma vilega taotlevad, et mõni ebastabiilsema närvikavaga tüüp vastase ratastooli sõidaks. Teet Allas oli põhikloun, raske lausa uskuda, et endine tippmängija suudab nii viletsalt vilistada. Ei mõista, miks inimesed tegelevad asjadega, kui neil selle vastu kirge pole.
                          Eilset EL päeva peab aga kiitma. Kõrgliiga kohtunikud hoidsid mängud väga hästi kontrolli all ning ebamõistlikku lõhkumist põhimõtteliselt ei esinenudki.

                          Kommentaar


                            Vahetus kohtunike meeskonnas.

                            Rahvusvaheline jalgpalliliit (FIFA) uuendab iga aasta alguses rahvusvahelist litsentsi omavate kohtunike nimekirja. Nii ka tänavu ning muudatusi leiab ka Eesti vutikohtunike seas.

                            Kommentaar


                              Kristo Tohverile päris ilus määramine:

                              Euroopa jalgpalliliidu (UEFA) kohtunike komisjon on avalikstanud määramised täna ja homme mängitavatele U19 Meistrite liiga 1/16-finaalidele.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                                Kristo Tohverile päris ilus määramine:

                                http://www.ohtuleht.ee/717094/eesti-...di-reali-mangu
                                U19 Meistrite liiga 1/16-finaalidele (kasutage ametlik nimi: UEFA Youth League)
                                Klikk, klikk, klikk...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X