320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti kohtunikud

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ööö Vaata postitust
    Ja minu silmis tõusis mu mu poegade sõber Froll veelgi,kes julgeb ütelda et see olukord oli normaalne.
    Frolov ei räägi punase kaardi situatsioonist, vaid sellest, kuidas Pareiko talle hiljem kallale tuli.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

    Kommentaar


      "Mina olin ette nähtud see mängija, kes standardite ajal väravavahti segab. Pall tuli, korra astusin seal, täiesti tavapärane tõuklemine, ei tundunudki, et midagi erilist oleks. Keerasin ümber, Jürgenson lõi peale, Pareiko püüdis palli, jooksis selle palliga välja ja vaatasin, et ma jumala eest talle veel ette ei jääks," kirjeldas Frolov punase kaardi ja penaltiga päädinud olukorda.

      Frolovi sõnul oli Pareiko eemaldamine ja vea vilistamine tema jaoks üllatav. "Minu jaoks oli üllatus. Mina olin seljaga tema poole, mingit ekstra lööki ei olnud, selline sagimine, mingi Levadia mängija oli seal ka. Ei tundnud, et mulle liiga tehti."


      No kui isegi Frolov aru ei saanud, et tema vastu viga tehti, siis millest me räägime?

      Kommentaar


        Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
        Frolov ei räägi punase kaardi situatsioonist, vaid sellest, kuidas Pareiko talle hiljem kallale tuli.
        Teda ei huvitagi tegelik toimunu. Tahab lihtsalt viriseda ja frustatsiooni välja elada.

        Kommentaar


          Frolov oligi seljaga ja ei näinud löögiliigutust. Kordan, mina oleks ka selle kaardi andmata jätnud, puhtalt mängu enda huvides, aga Pareiko käitumine nii mängus kui ka mängujärgselt küll suure mängija vääriline pole.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Õnneks saab Frolliga ka ilma meediata suhelda.

            Kommentaar


              Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
              No kui isegi Frolov aru ei saanud, et tema vastu viga tehti, siis millest me räägime?
              Nani punasest ka keegi väljakul aru ei saanud, kuigi korgid ees kehasse läks.

              Pareiko punase puhul polnudki mingit jõhkrat viga, kõige pealt tõukas eemale ja siis tegi löögi liigutuse, kuna lõi mööda, siis Frolov muidugi ei tea asjast midagi kuna oli seljaga Pareiko poole.

              Löögi liigutus = vägivaldne käitumine = punane kaart!

              Algselt postitas ööö Vaata postitust
              Ja minu silmis tõusis mu mu poegade sõber Froll veelgi,kes julgeb ütelda et see olukord oli normaalne.Edu Fpollile ja florale aga kohtunikud keerasid selle tänase mängu persse.Neile vist ei õeldud ,et meister selgus juba nädal tagasi.
              Jaanuar-veebruar-märts algavad kohtunike kursused, soovitan soojalt osavõtta.. Egas see paranoia sul enne kuhugi kao kui ei tea kuidas asjad EJL-is tegelikult toimivad!

              Kommentaar


                Algselt postitas ööö Vaata postitust
                Õnneks saab Frolliga ka ilma meediata suhelda.
                Ülekandes on hästi ära öeldud, et Pareiko lõi, aga ei saanud pihta. Kuna Froll oli seljaga, siis ta ei teagi.

                Kommentaar


                  Paranoia on see,et mingid annid ja tommid on väga kiirelt kohtunike avarustesse jõudnud ja mõned tüübid ei pääse sinna kunagi

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                    Frolov ei räägi punase kaardi situatsioonist, vaid sellest, kuidas Pareiko talle hiljem kallale tuli.
                    Algselt postitas xrip55 Vaata postitust
                    No kui isegi Frolov aru ei saanud, et tema vastu viga tehti, siis millest me räägime?
                    Algselt postitas ööö Vaata postitust
                    Õnneks saab Frolliga ka ilma meediata suhelda.
                    ma ei pane nüüd hästi pilti kokku.
                    kui Froll ei puutunud asjasse siis mispärast Pareiks just talle pärast mängu kallale läks?
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas chac Vaata postitust
                      ma ei pane nüüd hästi pilti kokku.
                      kui Froll ei puutunud asjasse siis mispärast Pareiks just talle pärast mängu kallale läks?
                      Sellest ei saa minagi aru, mis kana tal küll Froloviga kitkuda oli või milles Frolov üldse süüdi on. See pole enam emotsionaalse, vaid närvihaige inimese käitumine.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas chac Vaata postitust
                        ma ei pane nüüd hästi pilti kokku.
                        kui Froll ei puutunud asjasse siis mispärast Pareiks just talle pärast mängu kallale läks?
                        Ilmselt sellepärast, et Frolov ei läinud kohtunikule ütlema, et teda ei löödud ja penaltit ei tohiks tulla. Aga noh, usun et mänguajal Frolov ei teadnudki, mille pärast see punane tuli tal.
                        Ise arvan, et löömisest oli asi kaugel, see käe liigutus ei tundu selline, et tahaks vasta kukalt äsada.
                        Kohtunikult väga rohe-valge triibuline habemega otsus.

                        Kommentaar


                          Video tõestab, et Pareiko rikkus reegleid ja seega kõik edasine korrektselt lahendatud. Variant olnuks veel pareikole kollane anda, aga sisulist vahet selles ei ole.

                          Kurb on tegelikult Pareiko pärast, millest küll see pidev närvitsemine tuleb? Ühes varasemas mängus tegi ta karistusalas samuti löögi, aga pääses siis puhtalt.

                          Kommentaar


                            mis reeglit ta siis rikkus? viie kastis tohib väravavaht lükata minema tema segajad, ning kaheldatavate liigutuste eest, mis isegi pihta ei lähe, ei anta punast ega penaltit.

                            Kommentaar


                              Kas Frolov saab peale mängu kohtuniku kritsieerimise eest mingi keelu või trahvi ka?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas k2bo Vaata postitust
                                mis reeglit ta siis rikkus? viie kastis tohib väravavaht lükata minema tema segajad, ning kaheldatavate liigutuste eest, mis isegi pihta ei lähe, ei anta punast ega penaltit.
                                Lollus. Pole mingit vahet, kas läheb pihta, või mitte - löök mängija pihta (kas tabad, või mitte) on ebasportlik ja karistatakse punasega. KÕIK mängijad teavad seda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X