320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Ütlen otse välja, et minu arvates on Kuno ja Rauli jutus üks täiesti ebanormaalne nähtus, mis muudab kogu nende teksti naeruväärseks: mehed virisevad, et nemad pole jalgpallijuhtimisega rahul, kuid samal ajal teatavad, et ei kavatse midagi teha, et seal tipus muutusi esile kutsuda. Nagu mismõttes, kutid? Kui ei meeldi, siis tuleks nagu tegutseda. Eriti teiesugustel inimestel, kes te selle kõige keskel olete. Kuid kas nüüd ongi nii, et kui valimisteks läheb, tõstate kõigi teistega kätt ja lööte au või otsutate olla jube erapooletud?

    Sellisel juhul olete seda kõike, mida siin kirjutate, täiega väärt. Lihtne.
    Ütlen ausalt välja mina pole nii kaugele mõelnud.
    Hetkel minul siklikult puuduvad ambitsioonid kandideerida üldse kuskile.
    See ei tähenda muidugi seda, et pean kõigega nõus olema. Muuta saab ka teistmoodi ja ma usun, et inimesed on samuti võimelised muutuma. Ilma selle usuta oleks elu liiga hallides toonides (minu jaoks vähemalt). See kuidas ja kellega ma kätt tõstan ei puutu antud hetkel asjasse. Siiamaani olen tõstnud oma kätt Aivar Pohlaku eest.

    Samas oma õiguste eest tuleb seista, jalgpallimaailm peab rohkem kokku hoidma mitte erinevatel tasnaditel Eestlastele omaselt üksteisele kaikaid kodaratesse loopima. Kui on midagi mis on valesti, siis tuleb ka selg sirgu ajada ja suu lahti teha!

    Jalgpalliliit peab hakkama arvestama rohkem iseseisvate klubidega ja neid tuleb hakata rohkem toetama ja kuulama!

    Kogu süsteem peab olema läbipaistev ja üles ehitatud nii, et mitte kellegil ei tekiks isegi kahtlust, et kuskil on midagi viltu!

    Mängijatel, fännidel ja klubidel peaks olema väljakul verine kuid sportlik võitlus, aga väljakult maas peaks siiski valitsema teatud austus üksteise ees ja klubidevahel rohkem töiseid suhted kui vastupidi! Kõigil peab olema võrdne võimalus spotlikul tasandil teisega võistelda ja igasugused jõupositsioonilt loodud eelised peavad kaduma!

    Tõenäoliselt on see raha mis teeb inimesed silmakirjalikuks ja sellest on paljudel kopp ees!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Mul tekkisid ausalt öeldes üsna sarnased tunded Martiniga. Foorumis sarjates revolutsiooni ei tee. Selleks et midagi muuta, tuleb pürgida sinna, kus midagi reaalselt ka muuta on võimalik.

      Muidugi tuleb selg sirgu lüüa, oma õiguste eest seista ja suu lahti teha. Ainult et siin foorumis või ka kuskil Õhtulehes uudisnupuna ei muuda see kisa küll absoluutselt mitte midagi. Tegelikult teavad seda nii Kuno kui ka Raul sama hästi. Väike torm teeklaasis, mis vaibub peagi ja kõik läheb edasi nagu ikka. Eks neid torme varemgi nähtud.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas Kuno Vaata postitust
        Samas oma õiguste eest tuleb seista, jalgpallimaailm peab rohkem kokku hoidma mitte erinevatel tasnaditel Eestlastele omaselt üksteisele kaikaid kodaratesse loopima. Kui on midagi mis on valesti, siis tuleb ka selg sirgu ajada ja suu lahti teha!
        Parim viis on selga sirgu ajada järgmiste ütlemistega: "Ma ei arva, et ta (Pohlak) sekkub koondiste koosseisude nimetamisse, kuid piisab, kui ta poetab mõnel noortekoondise treeneritega peetaval koosolekul, kus ta jalgpalliliidu presidendina kindlasti osaleb, mängija kohta negatiivse killu, mille taga välismaalt tulnud Bernhardt saab tonti näha,"
        Kurat, selles ühes lauses on nii palju oletusi ja hämamist, et selja sirgeks ajamisest on vist nagu veidi kohatu rääkida. Või mis?

        Kommentaar


          Algselt postitas ukuullevald Vaata postitust
          Transist(pohlak viskab rahhi) ja nõmmest(mart poom) saan veel aru, aga kuidas legion flora süsteemi alla kuulub sinu arust?
          Legion on olnud juba kevadest Pohlaku käpa all. Vastastikune abistamise leping on sõlmitud, kus Legion teeb nii, kuidas Aivar arvab. Tahab noormängijaid, saab, jne.

          Kommentaar


            Mõnus on see kohalik jalgpall, siis pole imestada, miks Kalju kedagi enda süsteemi ei saa, peale mingi Bercy mitte kõige teravamate pliiatsite.

            Kommentaar


              Algselt postitas kala Vaata postitust
              Parim viis on selga sirgu ajada järgmiste ütlemistega: "Ma ei arva, et ta (Pohlak) sekkub koondiste koosseisude nimetamisse, kuid piisab, kui ta poetab mõnel noortekoondise treeneritega peetaval koosolekul, kus ta jalgpalliliidu presidendina kindlasti osaleb, mängija kohta negatiivse killu, mille taga välismaalt tulnud Bernhardt saab tonti näha,"
              Kurat, selles ühes lauses on nii palju oletusi ja hämamist, et selja sirgeks ajamisest on vist nagu veidi kohatu rääkida. Või mis?
              Iga kala ujub oma tiigis. Mina näen hämamist ainult ühest suunast ja seda ka kommenteerisin.
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                Iga kala ujub oma tiigis. Mina näen hämamist ainult ühest suunast ja seda ka kommenteerisin.
                Eks igaüks oletab oma rikutuse tasemel.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kala Vaata postitust
                  Eks igaüks oletab oma rikutuse tasemel.
                  Siis on pool Eestit kahjuks rikutud, sest see pole ainult minu arvamus Aga tuleb tunnistada, rikutud olen ma kindlasti.
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Mis paugutate ja pasundate siin. Algul õli tulle ja siis vabandus otsa. Aitab siis äkki, nahhui seda kana vaja kitkuda, kui pool sammu on tehtud, oodake parem Franki otsust ja eks siis mõelge edasi, parem soovitus muidugi, pingutage edasi. Midagi ei tule elus niisama, ja süüdistamisega seda endale kergemaks ei tee. Võtke nüüd hoog maha ja laske maha jahtuda, see supp keeb ikka rämedalt üle.
                    Parem georg otsas kui Paul keres.

                    Kommentaar


                      Jeee! Klubi omanik ka siin loeb ja meil võimalus suurelt näidata kui tegijad me oleme ja näpuga näidata!! Pealegi ma olen ikka päris kõva mees siin teemal sõna võtma!! "










                      Kommentaar


                        Ei viitsi jahuda, kui teile see jama meeldib, siis ulpige selles s***s edasi.
                        Mind jätab külmaks! Oma asja ajame edasi ja igasuguse kapsajamaga me ei lepi!
                        www.jkkalju.ee
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          hea, et oled tagasi kalju tegemiste juures, muidu olid ikka väga kadunud vahepeal

                          Kommentaar


                            koguaeg ju olnud. Siin lihtsalt vaikis.

                            Kommentaar


                              Teete siis oma liiga või lõite araks? Jee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                                Ei viitsi jahuda, kui teile see jama meeldib, siis ulpige selles s***s edasi.
                                Mind jätab külmaks! Oma asja ajame edasi ja igasuguse kapsajamaga me ei lepi!
                                Tubli ja saame näha. Küllap ka Vest juba teab millist "nuppu" vajutada, et te kapsajamaga lepiksite. Loodetavasti Kalju ei murdu.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X