320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Rein Vaata postitust
    Tubli ja saame näha. Küllap ka Vest juba teab millist "nuppu" vajutada, et te kapsajamaga lepiksite. Loodetavasti Kalju ei murdu.
    Loodame, sest murdumine poleks kindlasti jalgpallile kasulik!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Aga nüüd homse mängu juurde.

      Tegu on ju üliolulise mänguga, kui Kalju võidab, siis tõenäoliselt muutub sellega 4. koha võitmine reaalsemaks kui praegu ning Transi püüdmine samuti - 3p. ei ole enam tea, mis palju. Kaotuse korral eeldatavasti Sillamäe küll lähemale ei jõua (sest ka Levadial on selg vastu seina - kaotus homme ja siis oi oi, mis juhtuma võib hakata), kuid siis on võitlus juba kindlalt puhtalt 4.nda koha peale. Roosad rüüd selga ja pöidlaid hoidma!!

      Kommentaar


        Anname tuld redised!
        www.jkkalju.ee
        www.facebook.com/jkkalju

        Kommentaar


          Vaatasin kanal2-lt "sõnasõda" ja märkasin ,et Savitski seal, kaua ta veel väljas?

          Kommentaar


            Keeruline üheselt vastata. Täieliku taastumist ei ole veel toimunud. Ma arvan, et kui ta alustaks ka trennidega see aasta, siis platsile vaevalt jõuab. Mõistlikum on tal püüda lõplikult vigastus välja ravida ning alustada korraliku ettevalmistusega jaanuarist.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeftWing Vaata postitust
              Keeruline üheselt vastata. Täieliku taastumist ei ole veel toimunud. Ma arvan, et kui ta alustaks ka trennidega see aasta, siis platsile vaevalt jõuab. Mõistlikum on tal püüda lõplikult vigastus välja ravida ning alustada korraliku ettevalmistusega jaanuarist.
              Narvas pole ka varu vv kaasas.Ja yldse on suht hõreda koosseisuga nad sea eks paistab mis seal saab pragu 0-0

              Kommentaar


                Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
                pragu 0-0
                Enam mitte, 0-1 taga.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -JalkafriiK_ Vaata postitust
                  Enam mitte, 0-1 taga.
                  Tuligi lutt ära bye bye medalid.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas tark mees taskus Vaata postitust
                    Tuligi lutt ära bye bye medalid.
                    kui Flora poleks kaotanud Tammekale medalite saamine oleks veel aktuaalne-praegu Flora PEAB võitma Nõmme 2x,kui kaotab Levadiale .
                    Kui vaadata eilset mängu .....Evdokimovi poolt hea löök 25-30 m pealt,kohtuniku poolt määramata penalti Narva kasuks,Kütti eksimus väravaolukorras,Kalju aktiivsus 65-70 minutil.Narva kontrollis seda mängu,Kalju poolt polnud teravust-polnud tipp ründajat nagu Teever.

                    Kommentaar


                      Märkasin, et Kalju nimekirjas on Elevandiluuranniku mängija. On ta ka asjalik mängumees?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
                        Märkasin, et Kalju nimekirjas on Elevandiluuranniku mängija. On ta ka asjalik mängumees?
                        Ega ta just väga hea pole..Pmst on ta eesti jaoks keskmik, vähemalt minu silma järgi

                        Kommentaar


                          Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                          Ega ta just väga hea pole..Pmst on ta eesti jaoks keskmik, vähemalt minu silma järgi
                          Samas ta on alles 20 ka. Eks näeb kuidas ta järgmine hooaeg mängib. Pärast Prinsi tulekut on ta kohati väga ilusat mängu näidanud.

                          Kommentaar


                            Seda muidugi - noor alles..Eks nüüd ole näha, kas teeb arengus suurema hüppe v mitte..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas emergencyexit Vaata postitust
                              Seda muidugi - noor alles..Eks nüüd ole näha, kas teeb arengus suurema hüppe v mitte..
                              olen kindel,et see vend saadetakse ära

                              Kommentaar


                                Kui aus olla, siis üleüldiselt ikka üpris õnnetu kutt, ei mina mõista, kuidas pidevalt nii kehvasi pallureid on võimalik tuua?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X