320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Shparkz
    replied
    3000 nüüd küll midagi suurt ei ole.

    Algselt postitas Epic Vaata postitust
    Wikipedia faktidel. "Brommapojkarna is the largest football club in Europe in terms of the number of active teams of all ages – in 2007 there were 247 teams and 3,000 players."

    Leave a comment:


  • Kasper
    replied
    Kes homme jalkat vaadata tahab, siis Soccernet on koht teie jaoks! https://soccernet.ee/artikkel/head-u...occernet-ee-st

    Leave a comment:


  • Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Pettumiseks on põhjust. Nõmme Kalju esimehed võiksid saada aru mis võimalus hetkel meeskonnal on, 4 mängu ja oleks Euroopa Liiga alagrupiturniiril. Kas tõesti ei kannatanud? Enne Celticu müüdu Hector ka ära vms ta oli
    Sa pole vist eriti käru peal. Nunez oli katastroof kes tuli vabaagendina ja lahkus tasuta lepingu lõpetamisel.

    Ma Nahkpeaga nõus, et Liliu pole enam olnud eelmise aasta tasemel. Võib olla mulje vale, kuid tundus ka mingi moti probleem olevat. Liiga palju on olnud kohtunikega seletamist ja mölaga kaartide võtmist. Selline käitumine seab kogu tiimi tulemuse ohtu. Kui müüjale, ostjale ja mängijale kõik asjaolud sobisid siis on see nende valik. Tulevad uued näod kes oma tööd peavad tegema.

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Algselt postitas RichardVonMadrista Vaata postitust
    Pettumiseks on põhjust. Nõmme Kalju esimehed võiksid saada aru mis võimalus hetkel meeskonnal on, 4 mängu ja oleks Euroopa Liiga alagrupiturniiril. Kas tõesti ei kannatanud? Enne Celticu müüdu Hector ka ära vms ta oli
    Sedant küll jah, et kas see ajastus nüüd kõige parem oli. Just enne tähtsaid euromänge. Liliu pole küll kaugeltki olnud eelmise hooaja tasemel, aga ega Kaljul seal kedagi paremat ka võtta pole. Või pannakse Matale nüüd sedavõrd suured ootused?

    Leave a comment:


  • Epic
    replied
    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
    See Euroopa suurim klubi paneb kergelt muigele... millistel faktidel?
    Wikipedia faktidel. "Brommapojkarna is the largest football club in Europe in terms of the number of active teams of all ages – in 2007 there were 247 teams and 3,000 players."

    Leave a comment:


  • bremm
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Rootsi esiliiga lõpp ei ole kindlasti koht mille üle võiks uhke olla, aga samas on sealne liigatase võrdsem kui siin ning on Liliul taas motivatsiooni mööda platsi ringi lipata. Paide on kaks oma ründajat, Iyede ja Jatta, müünud ju Taani esiliigasse, mis minu arvates on kehvem kui Rootsi oma, et selles suhtes ei tohiks nagu pretensioone olla.
    Asi pole Rootsi või Taani esiliigade tasemevõrdluses, vaid mängija vanuses. 28-aastase brasiillase jaoks on üleminek Euroopas Liigas mängiva riigi tippklubist Rootsi esiliigasse selge märk, et suures jalgpallis pole tal midagi teha. Ja sellises vanuses peaks olema viimane aeg teenida suur leping suurde klubisse, mida Rootsi esiliiga mansa pole.

    19-/20-aastase noore jaoks on Paide Linnameeskonnast minek Taani esiliigasse vägagi okei käik.

    Leave a comment:


  • Temp0
    replied
    Pettumiseks on põhjust. Nõmme Kalju esimehed võiksid saada aru mis võimalus hetkel meeskonnal on, 4 mängu ja oleks Euroopa Liiga alagrupiturniiril. Kas tõesti ei kannatanud? Enne Celticu müüdu Hector ka ära vms ta oli

    Leave a comment:


  • -RoMaRiO-
    replied
    Võib ju sellest isegi aru saada, et neymare poole mõtet tiimis hoida kui nad soovivad edasi liikuda, aga arvestades praeguseid asjaolusid, siis ma olen ikka tohutult pettunud.

    Leave a comment:


  • lorenzo
    replied
    See Euroopa suurim klubi paneb kergelt muigele... millistel faktidel?

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Samas, mida on Liliul sel hooajal niiväga ette näidata, et paremad kosilased ja suuremad rahapakid ukse taga ootaks? Kaua sa selle eelmise hooaja peal ikka liugu lased. Selles mõttes ehk isegi nagu täiesti normaalne käik kui Kaljule ka see rahasumma sobis.

    Leave a comment:


  • rahvaspordipäev
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust

    Rootsi esiliiga lõpp ei ole kindlasti koht mille üle võiks uhke olla, aga samas on sealne liigatase võrdsem kui siin ning on Liliul taas motivatsiooni mööda platsi ringi lipata. Paide on kaks oma ründajat, Iyede ja Jatta, müünud ju Taani esiliigasse, mis minu arvates on kehvem kui Rootsi oma, et selles suhtes ei tohiks nagu pretensioone olla.
    Kas sa võrdled Paide olukorda metallica kontserte pidava kordades suurema eelarvega eesti meistriga? Taani ja Rootsi liigatasemetel peaks ka ikka vahekorrad esimese kasuks langema üsna selgelt.

    Käib veel mingi jaur, kuidas flora sõpakas meistriliiga tõsiseltvõetavust hävitab. Ja samal ajal müüte liiga parima väravaküti enne ajaloo tähtsamaid euroopa mänge 10 kiloga rootsi esiliiga viimasesse ja olete uhked ka veel?

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Kui tihti selles Euroopa suurimas klubis ( wtf ? ) ,Rootsi esiliiga eelviimases ,tihti seal Metallica kontserdid toimuvad ?

    Leave a comment:


  • rallikas
    replied
    Isiklikult olen mina selle üleminekuga rahul. Kui klubi sealt mingi mõistliku klotsi sai, siis esimene samm mängijate müügiga on lõpuks tehtud. Mitmeid kordi on olnud, kus Kalju leegionäri vastu on huvi, kuid tehinguks ei lähe ning kõik lõppeb lepingu lõpetamise ja mängija kuskil 6. liiga tasemel mängimisega.

    Rootsi esiliiga lõpp ei ole kindlasti koht mille üle võiks uhke olla, aga samas on sealne liigatase võrdsem kui siin ning on Liliul taas motivatsiooni mööda platsi ringi lipata. Paide on kaks oma ründajat, Iyede ja Jatta, müünud ju Taani esiliigasse, mis minu arvates on kehvem kui Rootsi oma, et selles suhtes ei tohiks nagu pretensioone olla.

    Kui Liliu ka nüüd ei oleks saanud minna, siis kes kurat teab mis hooaja teisest poolest saanud oleks. Tegemist ikkagi korraliku egoga vennaga ja ei imesta kui oleks ülemineku nurjumise tõttu meeskonda seespoolt ussitama hakanud. Hooaja algus oli talvise transferi nurjumise tõttu ikka väga tujutu tal.

    Leave a comment:


  • Temp0
    replied
    Puhask pask, hakkasin mõtlema, et peaks ka eestis valima ühe klubi keda toetada ja tundus nii turunduse, meeskonna kui ka liiga + supercupi tiitli puhul, et selleks saab Nõmme Kalju. Alati on meeldinud ka Flora ja nende viimased tegevused turul, liigas ja euroopa liigas on ideaalsed. Mis on saanud Nõmme kaljust ? Kui palju neid mängijaid siin edasi tagasi käivad? Hea suhtumine.. sellise suhtumisega olen õnnelik et klubil pole see hooaeg edu. Kas Eesti meistrist minna Rootsi esiliigasse on just VÄGA KÕVA sõna? Kui ma nüüd ei eksi siis Dudelange vastu on ainult üks ründaja? Hah

    Suur käkk liigale ka, on vaja keset hooaega turg lahti hoida?

    Kallid nõmmekad, ärge solvuge aga selle käitumisega mängijatega ei vääri kalju midagi see hooaeg.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Johhaidii. See on Rootsi ESILIIGA! mitte meistri isegi. Sama nagu läheks Santosesse Lilu.

    Leave a comment:

Working...
X