320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • käbi
  replied
  Seal artiklis on midagi muudetud/kustutatud või milles teema on?

  Leave a comment:


 • Sambaz
  replied
  Ei, OJ. Sa ei ole isegi ebameeldiv enam minusugustele, kellele peaks olema suunatud kõige enam sinu imelised kallutatud lood meie vutist toimuvast, vaid sa oled ka juba ebameeldiv kallutatud ajakirjanik neile, kes meie PL liigat igapäevaselt ei jälgi. Ja see on päris märgiline.

  Leave a comment:


 • tomm
  replied
  Meerits ongi praegu nr2 või mingi vigastus veel segamas?

  Leave a comment:


 • MNa
  replied
  Ei tasu ka välistada, et see inetu Rattaseppa solgutamine võib Kalju noormängijatele anda väga lihtsa signaali - tõmmata minema kui vähegi võimalus. Miks peaks noorte/esindusmeeskonna piiril olev tüüp tahtma jätkata klubis kus oma poissi minutiks ka ei usaldata?

  Leave a comment:


 • HABE
  replied
  Algselt postitas Silver Vaata postitust
  See Järvela Kalju heitimine on juba tragikoomiline. Kuule pontšik, kui sa seda loed, siis puhka jalga!
  https://soccernet.ee/artikkel/luup-p...-ja-ajalooline
  Silver, rahu. Korra tehti Oti kulul nalja, mille peale poiss solvus, sest kõik ei oska enda üle naerda. (Fännid on klubi peegelpilt jne)
  No see KTM asi on juba vägagi mannetu ja pigem tekitab ebasoosivat suhtumist klubi suhtes. Kuttidele ei anta võimalustki ennast väljakul tõestada. Aga viimastel hooaegadel pole ise sittagi tehtud, et hoida oma KTM klubis, viimati lasti Kirss poisil rahu meeli lahkuda. Ainsalu oli 2 hooaja vahel vaba mees.
  https://www.facebook.com/pantrid/posts/3901747829884410

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  See Järvela Kalju heitimine on juba tragikoomiline. Kuule pontšik, kui sa seda loed, siis puhka jalga!
  https://soccernet.ee/artikkel/luup-p...-ja-ajalooline

  Leave a comment:


 • Vask
  replied
  Mulle tundub, et Kalju mängupilt hakkas alla käima Kožuhhovskiga, kes suutis tihti viletsa mängupildiga tulemuse ära võtta. Mulle tundub, et mängijatel klassi on ja mulle torkab silma, et keskväljal võidetakse palju võitlusi ja individuaalsel tasandil osasvust on. Ründeteravus ja mängupilt üldiselt tundub Kalju nõrgaks kohaks olevat.

  Leave a comment:


 • xrip55
  replied
  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
  Tegelikult ei ole seis üldse nii hull. Enne hooaega poleks uskunudki, et aprillis Florast liigatabelis ees ollakse.
  Muidugi. Narva ju mingi nalja sats ka pole

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Tegelikult ei ole seis üldse nii hull. Enne hooaega poleks uskunudki, et aprillis Florast liigatabelis ees ollakse.

  Leave a comment:


 • HABE
  replied
  No sellise KTM nalja ja noorte poiste mõnitamise peale tuli mõte, et Tehva võiks ennast ära regada ja iga mäng ise põhis olla ja selle minuti ära kesta seal väljakul LÄheks ju küll kirja KTM-na.

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Kui nüüd tõsisemalt analüüsida, siis Kalju probleemid väljakul võtab kokku väga kehv tegutsemine üleminekuturul ja komplekteerimises. Viimase hooaja jooksul oli korduvalt võimalus tuua meeskonda mõni Premium liiga väga heal tasemel ründaja, kes suudaks hooaja jooksul lüüa ca. 20 väravat. TOP3 jõudmiseks on sellist mängijat hädasti vaja ja fookus peaks olema just antud probleemi lahendamisel. Ilma sellise ründajata on ikka väga raske võite noppida.

  Eelmine hooaeg. Valikus oli nii Henri kui Hannes Anier. Üks läks Paidesse, teine Levadiasse. Kalju pakkumine ei olnud motiveeriv? Ju ei suudetud ära rääkida antud mängijaid. Ilmselgelt järgmiseks suureks nimeks tituleeritud Tamm ei ole kaugelt seal, kus ta võiks olla ning mis on ootused. Lühike Volkov sobib hästi ründesse, kui tema kõrval on väärt partner, kes suudab jõu ja kiirusega pidevalt ohtlikult vastaseid töödelda. Volkov mulle mängijana väga meeldib, aga rünnet ehitada üles tema ja Nathko peale, see tundub enesetapp.

  Nathko on oma enda hale vari. Vastased saavad väga hästi aru, kuidas tuleb Nathko vastu mängida. Jõuliselt. Kogu sellest loovusest on väga vähe kasu, kui ainukene variant ette poole mängida on Volkovile, kes siis on üldjuhul 3-5 vastase vahel.

  Nüüd minna laskmine. Minu meelest nii Subbotin kui Paur on oma parim enne minetamas. Kalju puhul on ka see probleem, et teatud mängijatega on pikad lepingud ning kui nad ei suuda mängida sellel tasemel nagu neilt oodatakse, siis proovitakse ikka veel ja veel. Ma saan aru, et siin saab öelda, et valikut väga pole ja mängime nendega, kes on. Arusaadav. Aga need mehed ju ei vea välja, kui eesmärgiks on meistritiitel. Ja siis mingid lambi vennad nagu näiteks Odilavio. Miks teda hoida? Kellele? Täielik lego.

  Kui mingigi valemiga suudetakse saavutada TOP3 ehk see nö pronksine koht, oleks juba väga tugev tulemus ja üle oma varju hüppamine. Praegusel hetkel ei suudeta isegi hädist Narvat hammustada. See, et Legionist jagu saime oli ka pime õnn ja täielik joppamine.

  Ka mina olen poolt, et Rattasepale oleks võinud anda ikka vähemalt 15-25 minutit, sest Veremejev on täpselt samasugune kaigas nagu iga teine import-eksport vend Kalju rivistuses.

  Oskab keegi öelda, mis seis on Khomutoviga? Seda venda oleks hädasti vaja, et vähegi teravust luua. Kui pikalt ta on väljas? Pohhui, grindime edasi.
  Last edited by Silver; 03.04.21, 15:57.

  Leave a comment:


 • -RoMaRiO-
  replied
  Tuleb oma sõnu süüa ja öelda, et ei ole tõesti mõtet KTM noormehi kiusata. Midagi halvemaks ei saaks küll sellest minna. Marin ja Volkov midagi üritavad pusida, Babichev on ka okei, aga ülejäänud kaaslaste kvaliteet on nii null, et paar aastat jalgpallitrennis käinud noormehe puhul suurt kukkumist ei oleks. Kartus oli, et Frantsevi tulekuga võib Natkho täiesti ära kaduda, aga see on hetkel ikka karm. Kui Frantsevit juba prooviti, siis võiks Voolaidi ka proovida.

  Leave a comment:


 • rallikas
  replied
   

   

  Leave a comment:


 • Solskjær
  replied
  Mitte kordagi 90 minuti jooksul ei tundunud, et Kalju siin värava lööks. Esimeste mängude põhjal ütleks, et esikolmikust jäävad nad minimaalselt 10p kaugusele. Kes teab, äkki võtabki keegi nendelt neljanda koha ära.

  Kaks müstilist asja Kalju juures.

  Esiteks... Nende taktika, mida ei anna kuidagimoodi taktikaks nimetatagi. Silmad kinni pikk pall kasti? Volkov üksinda viie Narva mängija vahel, aga Subbotinid lükkavad ikkagi palli alla. See on kõige koledam jalgpall, mida ma üle pika aja näinud olen. Pole võimalik, et keegi kuskil usub, et see päriselt töötab.

  Teiseks... Veremeiev. Kalju mängib oma 1. minuti vahetusega klouni, et tuua selline kloun platsile? Ilmselt kõige rumalam leegionär, keda ma üle pika aja näinud olen.

  Leave a comment:


 • Mister
  replied
  Uus vorm mulle täitsa meeldis isegi, aga see nagu kõige väiksem murekoht.

  Klubist pole enam mitte miskit alles. Nii sitta Kaljut pole minu silmad veel selle 13-14 aastase perioodi jooksul näinud. Üks suur agoonia ja kannatuste jada on see 90 minutit mängupäevadel ning paraku peab tõdema, et ka identiteedipuudus on klubi tabanud.
  Hetkel on pigem tunne, et seda klubi enam ei eksisteeri ja on aeglane ja piinarikas üleminek lõpliku kadumiseni.

  Leave a comment:

Working...
X