320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • Linnupoja
    replied
    ma lihtsalt ootan fakte enne kui kellegi süüdi mõistan. ILMSELT tuleb välja, et on totaalne ahv, aga 'ilmselt' pole minu jaoks piisav. nagu neid 14-16 aastaseid piffe siin vähe on kes sugardaddysi otsivad.

    Algselt postitas Halb ründaja Vaata postitust
    Ma ei tea. Mulle tundub see postitus pigem sellisena, et Kalju Naiskonna pressiesindaja avaldab toetust mitte mängijad.
    aga ajakirjanikel hea võimalus, võtke ühendust ja tehke nõmmele kotte kui see nii on.

    Leave a comment:


  • Halb ründaja
    replied
    Ma ei tea. Mulle tundub see postitus pigem sellisena, et Kalju Naiskonna pressiesindaja avaldab toetust mitte mängijad.

    Leave a comment:


  • -vandersell-
    replied
    Näpi Kalju klubi kommunikatsioon on ikka alla igasugust arvestust ja viimane näide on lihtsalt selle tõestuseks. "Armastus" või mitte paarkümmend aastat vanema treeneri magamine klubis treeniva 14 aastase tüdrukuga ei saa mingi nurga alt olla okei.

    Leave a comment:


  • rotten
    replied
    Kui preester ja kirik räägiks sama juttu, mis treener ja klubi praegu (mul olid tunded, a´la armastus vanust ei küsi, tüdruk ise alustas, mis ma teha sain, meie ei teadnud neist midagi, ei sekku teiste eraellu jne), oleks kõigil kindel seisukoht. Aga kuna pole tegu preestri ja kirikuga, siis Eestimaa mõtleb, kahtleb ja ootab. Advokaadihärra ka lõbus saates.

    Asjad mida tagasi lükata ei saa, neid vabandatakse. Ülejäänud on valed ja valetajad ümberringi.
    Peas kummitab hetkel “Nõmme Pedo”.

    Leave a comment:


  • käbi
    replied
    Jah kui Pohlak tuleb selliste sõnadega hiljem välja: "Temal tekkisid minu vastu enne tunded, kui minul tema vastu," teatas treener Postimehe otseülekandes.

    Leave a comment:


  • Tammetõru
    replied
    linnupoja täpselt see vend, kes ise ka väikseid tüdrukuid käpib.

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust

    lähen järgmine nädal duubli saatesse ja ütlen, et pohlak võttis mind igapäev tagant kui oli 10 aastane, siis pohlak peaks kohe tagasi astuma?
    praegusel juhul on see sinu nö pohlak öelnud, et tegi jah, aga sina kysisid ise ja vanus armastusest ei kysi.

    Leave a comment:


  • Linnupoja
    replied
    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    Esiteks täiesti šokeeriv lugu.
    Uskumatu, ei ole muidugi kõikide kogumaise vutielu teemadega kursis, aga vähemalt avalikku kuvandi osas oli Aurelio jätnud pigem okay mulje. Rõve mõeldagi, et selline pedofiil on olnud sisuliselt üheks kodumaise vuti esindusfiguur.

    Teiseks - kui lugu lugesin nädala sees, siis eeldasin, et tegu ehk mõne suvalise funktsionääriga klubi süsteemis. Mis, ärge saage valesti aru, ei oleks teguviisi mingil määral õigustavamaks või aktsepteeritavamaks muutnud. Lihtsalt mingisugusele avalikule kuvandile oleks olnud väiksem hoop + lootuse et tegu oli ebaolulise tegelasega klubis, kelle platvorm sellisteks tegudeks on ammu ära võetud.

    Kolmandaks ja kõige olulisemaks. MIDA FAKING KURADIT, NÕMME KALJU?!?!?
    - MIS REAKTSIOON SEE OLI SELLISTELE SÜÜDISTUSTELE?? Kui isegi klubi enda süsteemis olevad inimesed selle teema tõstatasid, aga asi ikkagi vaiba alla pühiti... Kas te saate aru, et te tegelete lastega oma süsteemides? Teil on vastutus!
    -MIS AVALDUS SEE OLI??? Kurat, kas te ei mõista, et ca 40 aastat vanem inimene surus pideva seksuaalse ärakasutamise peale 14-aastasle tütarLAPSELE? Kuidas teil jagub jultumust kirjutada selline avaldus, kus sisuliselt üritate läbi lillede öelda, et see LAPS oli ise veel olukorras ehk süüdi ka?

    Oeh, no see on tegelikult hetk, kus peaks laskma esmasel emotsioonil natukene taanduda ja võtta hetk rahunemiseks... Aga antud teemal natuke keeruline. Niipalju võib vast küll öelda, et juhul kui KOHE ei võeta ette väga tõsist mõttetööd, juhtumi analüüsi ja kõikide asja segatud osapoolte karistamist, siis olge valmis ja sõlmige Tallegi ja mõne suurfarmiga sponsorlepingud ära. See ei lõppe ilma (ja ma ei räägi metafooridest hetkel) munade ja tomatite raheta teie klubi, infrasruktuuri, busside, autode jne pihta. Uskuge mind, avalikkus ei unusta ega andesta selliseid asju.

    P. S Nõus nendega, kes on öelnud, et fänndiest on kahju. Samuti kindlasti klubi süsteemis palju pühendunud ja sümpaatseid inimesi, kes selle teemaga kuidagi seotud pole.
    et ükskõik mida keegi kuskil ütleb peab võtma tõena siis? äkki ootaks natukene enne kui süüdistustega lahmida?

    https://sport.postimees.ee/7200840/n...laimukampaania - kari lolle?

    lähen järgmine nädal duubli saatesse ja ütlen, et pohlak võttis mind igapäev tagant kui oli 10 aastane, siis pohlak peaks kohe tagasi astuma?

    Leave a comment:


  • metssiga
    replied
    tekkis küsimus, et kui nüüd lapsevanem tahaks oma lapse sealt klubist ära võtta ja samas laps sooviks jalgpalliga jätkata, peab lapsevanem maksma oma taskust selle nö kasvataja tasu vms või ei tohi laps siis osaleda võistlustel mingi aja?

    Leave a comment:


  • rainis007
    replied
    Esiteks täiesti šokeeriv lugu.
    Uskumatu, ei ole muidugi kõikide kogumaise vutielu teemadega kursis, aga vähemalt avalikku kuvandi osas oli Aurelio jätnud pigem okay mulje. Rõve mõeldagi, et selline pedofiil on olnud sisuliselt üheks kodumaise vuti esindusfiguur.

    Teiseks - kui lugu lugesin nädala sees, siis eeldasin, et tegu ehk mõne suvalise funktsionääriga klubi süsteemis. Mis, ärge saage valesti aru, ei oleks teguviisi mingil määral õigustavamaks või aktsepteeritavamaks muutnud. Lihtsalt mingisugusele avalikule kuvandile oleks olnud väiksem hoop + lootuse et tegu oli ebaolulise tegelasega klubis, kelle platvorm sellisteks tegudeks on ammu ära võetud.

    Kolmandaks ja kõige olulisemaks. MIDA FAKING KURADIT, NÕMME KALJU?!?!?
    - MIS REAKTSIOON SEE OLI SELLISTELE SÜÜDISTUSTELE?? Kui isegi klubi enda süsteemis olevad inimesed selle teema tõstatasid, aga asi ikkagi vaiba alla pühiti... Kas te saate aru, et te tegelete lastega oma süsteemides? Teil on vastutus!
    -MIS AVALDUS SEE OLI??? Kurat, kas te ei mõista, et ca 40 aastat vanem inimene surus pideva seksuaalse ärakasutamise peale 14-aastasle tütarLAPSELE? Kuidas teil jagub jultumust kirjutada selline avaldus, kus sisuliselt üritate läbi lillede öelda, et see LAPS oli ise veel olukorras ehk süüdi ka?

    Oeh, no see on tegelikult hetk, kus peaks laskma esmasel emotsioonil natukene taanduda ja võtta hetk rahunemiseks... Aga antud teemal natuke keeruline. Niipalju võib vast küll öelda, et juhul kui KOHE ei võeta ette väga tõsist mõttetööd, juhtumi analüüsi ja kõikide asja segatud osapoolte karistamist, siis olge valmis ja sõlmige Tallegi ja mõne suurfarmiga sponsorlepingud ära. See ei lõppe ilma (ja ma ei räägi metafooridest hetkel) munade ja tomatite raheta teie klubi, infrasruktuuri, busside, autode jne pihta. Uskuge mind, avalikkus ei unusta ega andesta selliseid asju.

    P. S Nõus nendega, kes on öelnud, et fänndiest on kahju. Samuti kindlasti klubi süsteemis palju pühendunud ja sümpaatseid inimesi, kes selle teemaga kuidagi seotud pole.

    Leave a comment:


  • HABE
    replied
    Kui leiab kinnitust, et Klubi oli teadlik asjadest, siis peab vastutuse võtma ka klubi President. Nii nagu Repsi juhtumi puhul astus ka Ratas tagasi. Pedofiilusele peab olema kehtestatud 0 tolerants! Ning see juhtum pigem läheb sinna alla.

    Leave a comment:


  • purgeenius
    replied
    Loodame, et sponsorid uttu ei tõmba, aga eks oht on, et seda nime särgil võidakse hakata inimeste poolt seostama noortele tüdrukutele näppu panemisega :S
    Kalju fännid ei vääri seda jama.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Mingi vana nässakas pistis oma 5 päeva pesemata kortsus m***i noorde süütusse ihusse , 7 aastat järjest ja paljud teadsid seda ... Ei muidugi , jääme mõistlikuks .

    Leave a comment:


  • enrito
    replied
    Algselt postitas MALAGA Vaata postitust
    Ei imesta kui seal klubis suures nikunäljas või narkouimas Roosa Pantri maskotile ka keegi taha tõmbas.
    Katsume nüüd siiski mõistlikuks jääda.

    Leave a comment:


  • MALAGA
    replied
    Ei imesta kui seal klubis suures nikunäljas või narkouimas Roosa Pantri maskotile ka keegi taha tõmbas .Aga mis ajukonstruktsioon peab olema ,et sellist õigustavat pressiteadet välja anda .M-ü-s-t- i- k - a ...

    Leave a comment:

Working...
X