320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Uus päev, uus mäng

    Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga


    .
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
      Dupikovi löödud avaväravat ei saa nüüd ainuisikuliselt Albani kraesse ajada. Algas ikkagi kõik Sala poolt kaotatud pallist Dupikovile.
      Näedsa, oli mul vist ikkagi õigus, et Sala kaotas palli ära selles olukorras. Pärast seda oli juba teine jutt. Lootsin et tuleb ka korduste video välja, kust üle vaadata kes seal tegelt ämbrisse astus.

      Kommentaar


        Algselt postitas kriitikameel Vaata postitust
        ma arvasin kohe, et see on mingi eksitus. tore, et lõpuks tõde päevavalgele tuli.
        nüüd jääb vaid üle loota, millal kohtunik Kaasik oma konto teeb ja eelmisest mängust räägib. Pakun ise välja, et konto nimi peaks olema HannuKassu17.
        Kohtunikult ikka tahaks pigem tulevatest mängudest lugeda

        Kommentaar


          Albani üritas ju tegelikult seal olukorrast viga välja meelitada aga Hannes ei vilistanud seda ja tuligi värav.
          Oleks ta jõulisemalt ja edasi mänginud mitte peale väikest nügimist kohtunikku vaadanud oleks tulemus võibolla teistmoodi.
          Aga mis seal ikka...Ega maakera sellepärast pöörlemist ei jäta, tuleb edasi minna!

          Kommentaar


            Savitski on vigastusega paar kuud väljas.. põlve tagumine ristside on rebenenud..

            Kommentaar


              Tere sõbrad!!!

              Olen natuke aega foorumist ja jalgpallist eemal olnud, aga olen jälle teie juures tagasi. Muidugi selle ajaga ei ole midagi muutunud ja Kalju endiselt kaotab, aga see selleks. Te ei pea muretsema, juba kuu algul oli selge, et Kalju võidab oma ainukese mängu aprillis Kohtla-Järvel sealse Lootuse vastu. Kui te tahate näha Kaljut võitmas, siis sõitke Ida-Virumaale! Eesolevas mängus Floraga ei ole sambajalgpalluritel jälle mingit võimalust, sest nüüd kui lumi on kadunud, on taevasse tõusnud tuhapilved ja neid ei ole nende neegripoiste kodumaal veel nähtud. Tuhapilved rikuvad kogu sportliku vormi. Flora omab teid mitme väravaga.
              Tulen ka ise Hiiule ja liitun nendega kes lähevad jälle salakohta tee- ja küpsisepeole.

              Puhtama looduse nimel,
              Piksenool
              Algselt postitas alehis
              "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
              Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

              Kommentaar


                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  [QUOTE=Piksenool;1169476]Tere sõbrad!!!

                  Olen natuke aega foorumist ja jalgpallist eemal olnud, aga olen jälle teie juures tagasi. Muidugi selle ajaga ei ole midagi muutunud ja Kalju endiselt kaotab, aga see selleks. Te ei pea muretsema, juba kuu algul oli selge, et Kalju võidab oma ainukese mängu aprillis Kohtla-Järvel sealse Lootuse vastu. Kui te tahate näha Kaljut võitmas, siis sõitke Ida-Virumaale! Eesolevas mängus Floraga ei ole sambajalgpalluritel jälle mingit võimalust, sest nüüd kui lumi on kadunud, on taevasse tõusnud tuhapilved ja neid ei ole nende neegripoiste kodumaal veel nähtud. Tuhapilved rikuvad kogu sportliku vormi. Flora omab teid mitme väravaga.
                  Tulen ka ise Hiiule ja liitun nendega kes lähevad jälle salakohta tee- ja küpsisepeole.

                  Puhtama looduse nimel,
                  Piksenool[/QUOTE
                  Kerli's song "Tea party" for soundtrack of Tim Burton's new movie "Alice in Wonderland" out in March 2010.

                  Küpsiste nimel

                  Kommentaar


                    Tehke poisid oma quote´d korda. Mina pole Kerli teeõudust siia postitanud. Meie kuulame normaalsemat muusikat. Näiteks Pillipiigasid.
                    Algselt postitas alehis
                    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                    Kommentaar


                      Kas mitte Sala ei eksinud taas esimese värava puhul keskväljakul sööduga, millest Flora rünnak jätku sai?

                      Kommentaar


                        Ja jälle kaotus :/

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
                          Kas mitte Sala ei eksinud taas esimese värava puhul keskväljakul sööduga, millest Flora rünnak jätku sai?
                          Tema jah kräppis, kuid Albani oli tõesti täna täiesti korralik. Mul hakkab juba vaikselt kahju neist kaljukatest.

                          Kommentaar


                            Täiesti hukule määratud.. Mul pole enam mingit usku.
                            Ainult üks hea asi oli tänase mängu puhul:
                            Albani ei keeranud si*ta. Väga hästi mängis täna.
                            Muud ma midagi ei oodanud ka. Ime, et isegi värav löödi. Isegi Tartu Tammeka on oma noortega meie "staaridest" paremad..

                            Kommentaar


                              see on jalgpallitiim vä?? see on suhteliselt jube ,mis seal väljakul toimub..

                              //ja ma karda, et nii see jääbki olema - pole mängu, pole ka mitte mingisugust fänlust..peale selle,et mängule tuleb vaid max 10 fänni..HEA TÖÖ KALJU

                              Kommentaar


                                Miks Nunes üldse kohalgi ei olnud?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X