320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

    Kommentaar


      Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
      Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
      Pinipasun sobib ka pedekossule, aga näe, mingil põhjusel pinisevad meie tribüünid ka.

      Kommentaar


        Tänasest mängust siis niipalju..poleks uskunud, et Flora liimist lahti on, ning teise poolaja keskel oli juba täitsa alla antud.
        Selge on ka see, et sellie ürituse jaoks jääb Hiiu staadion väikseks aga teame, et kunagi saab selline üritus toimuma uuel staadionil
        Algselt postitas kesa Vaata postitust
        l kell 18.45 A Le Coq Arenale ja siis nülime juba Roosadelt rottidelt kättemaksuks seitse nahka....
        Kurat, tulete meilt Tiitlit ära nihverdama, rotid seesugused
        Mõned juba on mõtetega teisipäevas, aga elame ikka hetkes ja täna oli Kalju päev.
        Muidigi selline egoism, nagu tiitel ei tohikski kellelegi teisele kuuluda, on Meistriliiga suhtes ju selle ebaatraktiivseks muutmine. Me ju ei taha aastast-aastasse näha Levadia-Flora esikohavõitlust, millele järgneb igavene kolmas Trans

        Kommentaar


          Kolmandik oma elust olen veetnud staadionil, aga no sellise emotsiooni tekitas vast viimati ainult Kuressaares toimunud üleminekumäng. Isegi minusugune perversne kriitik ei oskaks tänase mängu kohta ühtegi halba sõna öelda, täna oli kusjuures esimest korda ka selline asi, et mulle oleks lausa meeldinud kui poleks ühtegi vahetust toimunudki, sest kõik kutid olid lihtsalt nii head.

          Ja mis mind kõige rohkem üllatas, oli Kalju palju parem füüsiline vorm, meie suutsime vastast suruda juba vastase väljakupoolelt, viimastel aastatel on Flora just silma paistnud sama asjaga, mida te, Flora kutid, teete, käite pidutsemas aint vö?

          Aga noh, isegi tuleb tunnistada, et siin täna 3. pikk päev läheb ja nagu CD7 ütles, äkki teisipäevaks saan vormi


          on ainult üks Nõmme Kalju! see on muidugi rohkem kui mu elu..

          Kommentaar


            Aga ikkagi ei saa ma Prinsi taktikast aru.Lõpus kui kõik oli selge oleks võinud mõnele nooremale võimaluse anda aga ikka saatis kogenud Terja platsile.Kus kohas Teil need noored siis kogemusi hangivad?
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Jalgpallifestival oli super! Parim ML-i mäng, kus ma käinud olen ever!
              "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

              Kommentaar


                Suured tänud kõikidele kes oma vabast ajast tulid appi kogu seda asja ülesse ehitama!
                Tänud fännidele, lapsevanematele, lastele, toetajtele, EJL'le, turvatöötajatele, Flora fännidele, Kalju fännidele, Toomas Hendrik Ilvesele, Barack Obamale ja Aivar Pohlakule. Sellised üritused liidavad inimesi ja kui makstakse nii väärtusliku 3 punktiga, siis võin seda teha 48h ööpäevas ja nii 365 päeva aastas
                www.jkkalju.ee
                www.facebook.com/jkkalju

                Kommentaar


                  Kalju Facebookilehel pildid ka:
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                    Suured tänud kõikidele kes oma vabast ajast tulid appi kogu seda asja ülesse ehitama!
                    Tänud fännidele, lapsevanematele, lastele, toetajtele, EJL'le, turvatöötajatele, Flora fännidele, Kalju fännidele, Toomas Hendrik Ilvesele, Barack Obamale ja Aivar Pohlakule. Sellised üritused liidavad inimesi ja kui makstakse nii väärtusliku 3 punktiga, siis võin seda teha 48h ööpäevas ja nii 365 päeva aastas
                    Kuhu Rein jäi?
                    PS! Ööpäevas on 24 tundi !
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Kas see Pealtnägia poolt omalajal tehtud lugu Nõmme Kaljust on veel kuskilt nähtav?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Päike ja padukas koos Nõmmel. Kas tänane päev saab olema nii eepiline nagu ükssarvik prahvatamas vikerkaart?

                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Ilus mäng Kaljult - võimalusi ei kasutatud ära ja 1 viga kaitses, aga nii ilusasti pole kaljut veel mängimas näinud(Pole euro mängust saati näinud ka neid aga ikkagi). Flora oli mannetu - 60 minutit oli mängida ja juba venitasid aega. kahe mängu peale kokku näidati, kes parem meeskond praegu.

                          Kommentaar


                            No ma ei tea kui me oleks 5st suurepärasest võimalusest ühe sisse löönud, oleks skoor mingi 4-1 olnud. Aga no oleks tädil munad, oleks onu.
                            Väga kurb, mäng oli muidu väga väga hea kalju poolt, aga see on juba jalgpall.
                            Nüüd tuleb lihtsalt ise mees olla ja kõikidest ülejäänud mängudest punktid võtta. Eksimusi ei tohi enam lubada!

                            Kommentaar


                              Hea oli näha, kuidas Prins lõpu eel ainsa(!) vahetusena tõi platsile noore ja lootustandva Terehhovi, kes pidas vajalikuks Flora pallipoisi, kes loomulikult on omade poolt, peale täiesti kõrist karjatada, kuna see ei visanud florakale esimese hooga palli pihku. Milles laps süüdi on kuri onu Terja? Mis siis kui sinu laste peale nii rõvedalt ja rämedalt karjutakse? Olgu, mängusituatsioon ja emotsioonid keevad üle aga seda oleks saanud teha ka tunduvalt normaalsema tooniga.
                              Igaljuhul punkt vähemasti jäi teil võtmata, mis on kurb.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas CD7 Vaata postitust
                                kahe mängu peale kokku näidati, kes parem meeskond praegu.
                                Aplaus! Paluks definitsiooni mida liiga tähendab või kuidas meister välja selgitatakse...aitäh.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X