320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mister Vaata postitust
    No ma ei tea kui me oleks 5st suurepärasest võimalusest ühe sisse löönud, oleks skoor mingi 4-1 olnud.
    Ja oleks Floragi omad teised võimalused sisse löönud...mõni mäng lõppeks lausa 15:15

    Kommentaar


      Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
      Hea oli näha, kuidas Prins lõpu eel ainsa(!) vahetusena tõi platsile noore ja lootustandva Terehhovi, kes pidas vajalikuks Flora pallipoisi, kes loomulikult on omade poolt, peale täiesti kõrist karjatada, kuna see ei visanud florakale esimese hooga palli pihku. Milles laps süüdi on kuri onu Terja? Mis siis kui sinu laste peale nii rõvedalt ja rämedalt karjutakse? Olgu, mängusituatsioon ja emotsioonid keevad üle aga seda oleks saanud teha ka tunduvalt normaalsema tooniga.
      Igaljuhul punkt vähemasti jäi teil võtmata, mis on kurb.
      Ega Ixil ei olnud sealt pingilt just palju võtta ka, need tahmanäod seal pingil, ei oleks kuidagi olukorda paremaks muutnud. Laupäeval Hiiul sai just selles veendutud- täitsa mõtetud vennad.

      Kommentaar


        Tsiki vast oleks vasakule tiivale küll mingise teravuse toonud, kuid terja söödud olid ainult tahapoole. Halvemini ta küll mänginud poleks.

        Kommentaar


          Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
          Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
          Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
          Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
          Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
          Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
          Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE .
          Aitäh korraldajatele .
          Räägid siin pedekossust?selle peale ütlen,et see teie fänlus on üks törts peeru kõrbes...

          Kommentaar


            Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
            Flora oli täna nõrk ,mis nõrk -Ma lihtsalt ei tundnud poiste mängu ära nii võrd liimist olid kõik lülid lahti. Samas Kalju mängis suure tahtmisega. Seda oli kogu aeg näha aga meie kuttidel polnud mingit hullu pilku ees .
            Kalju üllatas niivõrd hea mänguga. Olen täiesti mures. sest tiitlivõit pole enam sugugi nii kindel kui oli enne seda mängu. Olgu selle publikuga nagu on mõned vahtisid loomulikult niisama ega saanudki vist aru ,mis seal väljakul toimub. Peale Kalju esimest väravat reageerisid vaid nende fännid ja enamus rahvast vahtisid niisama suud ammuli aga asi polegi selles. Võibolla saab mõni tulevikuks innustust ja tuleb nüüd ka teisipäevasele mängule. Suurem osa publikut olid ikkagi pigem neutraalsed ,kes ei osanud ei Kalju ega Flora poolt olla.See ongi meie liigajalgpalli suur probleem ,et inimesed ei seosta ennast ei kodukoha klubiga ega ka muul viisil mingi klubiga. Koondisega on kõik palju lihtsam. . Nõmme elanikke oli palju ja peale teist Kalju väravat oli juba natuke näha ja kuulda kelle poolt nad olid. . Flora fänlus näitas järjekordset tipptaset ,kus osad meie omad jooksid peale poolaega aia taha. Mis mõttes ? Mina igatahes aru ei saanud sellest lükkest. Eks me peale mängu lõppu keesime kõik üle ,kui omadele juba vanast roomast tuntud käemärke näitasime . Ma loodan ,et kõik on nüüd natsa maha rahunenud sest teisipäevaks peab pea selge olema .
            Kalju sai muidugi seda ,mida tahtis. Rahvast oli palju , reklaami said nad samuti endale kõvasti ja kõige tähtsam suur võit ja kolm punkti suure rivaali üle.
            Paeb nentima ,et kui muidu publikut trbiüünidele ei meelita siis kõlbavad ka sellised kontserdi meetodid ,kuigi mulle isiklikult meeldiks ,et inimene ise leiaks tee staadionile aga elu näitab ,et Eestis klubijalgpall niisama kedagi tõmba.Väike präänik läheb hästi kaubaks.
            Ja veel üks asi ,mis mind mängu ajal väga häiris oli see ,et Nõmme Kalju tegevjuht edastas mängu ajal kogu aeg mingit mänguga mitteseotud infot . Selline asi jalgpalliga kokku ei käi. Pedekossus jah, sinna ta sobib see on kirbutsirkus aga jalgpallis mitte.
            Kokkuvõttes ,kui omade kaotust mitte arvestada siis oli juba jalgpalli moodi NATUKE .
            Aitäh korraldajatele .
            Mitte üldse paha pärast, aga pedekossu käivad vähemalt inimesed vaatamas.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
              Räägid siin pedekossust?selle peale ütlen,et see teie fänlus on üks törts peeru kõrbes...
              Kuule kossupede vaata peeglisse. Peale sitase pedepasuna puhumise ja ühe lausejupi laulmise paaril korral muud te ei teegi kuid vaid aaaaaa....sorry ei osanud röökimist teisiti kirja panna. kaks korda olen käinud kossu vaatamas erinevatel aastatel ja mingit emotsiooni see ei tekitanud vaid ainult tohutu peavalu peale mängu ja järminegi päev.

              Kommentaar


                Millest sa räägid???ma pole elus ühelgi kossumängul käinud...ja ei lähegi...lihtsalt ma ei saa aru,milleks tögada korvpalli,sellega kaasnevat fänlust...jne...kes mida puhub või karjub...ja kuidas...ära vaeva pead...ütle parem,mis asi on fänlus Eesti mastaabis?kas see,kui peale igat vooru loetakse,palju oli publikut?kas 100 või 200?a le kok on valikmängudel pooltühi...

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  Kuule kossupede vaata peeglisse. Peale sitase pedepasuna puhumise ja ühe lausejupi laulmise paaril korral muud te ei teegi kuid vaid aaaaaa....sorry ei osanud röökimist teisiti kirja panna. kaks korda olen käinud kossu vaatamas erinevatel aastatel ja mingit emotsiooni see ei tekitanud vaid ainult tohutu peavalu peale mängu ja järminegi päev.
                  Oled uhke kuidas nn. fännisektor eile Florale kaasa elas?
                  Nagu keegi juba tabavalt märkis- törts peeru kõrbes
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas DjalmaSantos Vaata postitust
                    Millest sa räägid???ma pole elus ühelgi kossumängul käinud...ja ei lähegi...lihtsalt ma ei saa aru,milleks tögada korvpalli,sellega kaasnevat fänlust...jne...kes mida puhub või karjub...ja kuidas...ära vaeva pead...ütle parem,mis asi on fänlus Eesti mastaabis?kas see,kui peale igat vooru loetakse,palju oli publikut?kas 100 või 200?a le kok on valikmängudel pooltühi...
                    Mulle on kossupeded ise öelnud jalkapede kui mul koondise särk seljas oli (kuskilt klubi mängult nad tulid)...peale seda vihkan neid sitavareseid...oleks üks öelnud aga terve seltskond oli sellise mõtlemisega...Pep Pahvist ei hakka üldse rääkima. Kui üks kossupede siin välja julges ilmuda fänluse teemaga siis ajas ikka närvi küll...minupoolest pangu põlema ennast või mingu pedebaari.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Oled uhke kuidas nn. fännisektor eile Florale kaasa elas?
                      Nagu keegi juba tabavalt märkis- törts peeru kõrbes
                      Ausalt öeldes ei olnud motivatsiooni kaasa elada nii väga seoses eelnevate mängudega (miks karjuda ja endast kõik anda kui mängijad ei viitsinud mitu eelmist mängu?)...edasi võib juba kaasa elama hakata jälle kuna mängijatel on vist tahe hakanud vaikselt tagasi tulema...aga teise poolaja paanika oli jube kus palle minema löödi ja ei juletud midagi ette võtta enam ja pall kiirelt kaotati.

                      Kommentaar


                        Oh Ballack sa paned kohati ikka nii lampi. Kuhu poole te Flora fännklubiga viimase viie aasta jooksul arenenud olete?

                        Minu meelest mitte kuhugi. Ikka samasugune, kitsa silmaringiga seltskond, tuleb kokku, joriseb, kirub mängijaid, elab välja ja võimalusel joob viis toopi õlut. Ja edasi? Mitte, et see valik ning tegevus halb oleks, aga ennast ülistada ja teisi kiruda on ka imelik.

                        Minu jaoks ei pea fänn alati karjuma, röökima, laulma ja sumisema. Kaasa saab elada ka teistmoodi. Eksin?
                        Last edited by Silver; 15.09.11, 14:18.

                        Kommentaar


                          Õige fänn joob ennast enne mängu täis ikka, norib vastasmeeskonna fännidega tüli, üritab mängu ajal tooli lahti kangutada, et seda väljakule visata, hellitab kohtunikke roppude sõnadega, põletab mõne lipu ära, urineerib turvameeste peale ja tagatipuks räägib kõigile kuidas tema on ainuke õige fänn, kes on südamega asja juures.

                          Kommentaar


                            Kas edaspidi on Kalju mänge võimalik ikka säästukalt ka jälgida? Mul pole veel nii palju staaži, et julgeks mitmete korüfeedega sama aia sees 45+15+45+ kohtuniku antud lisaminutid viibida. Võtaks kasvõi Nõmmel sörkideski hetkeks hoo maha laupäeval.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Silver Vaata postitust
                              1) Oh Ballack sa paned kohati ikka nii lampi. Kuhu poole te Flora fännklubiga viimase viie aasta jooksul arenenud olete?

                              Minu meelest mitte kuhugi.

                              2) Ikka samasugune, kitsa silmaringiga seltskond, tuleb kokku, joriseb, kirub mängijaid, elab välja ja võimalusel joob viis toopi õlut. Ja edasi? Mitte, et see valik ning tegevus halb oleks,

                              3) aga ennast ülistada ja teisi kiruda on ka imelik.

                              4) Minu jaoks ei pea fänn alati karjuma, röökima, laulma ja sumisema. Kaasa saab elada ka teistmoodi. Eksin?
                              1) Iga aastaga on tulnud natuke tegelasi juurde...samas on aga nii mõnigi ära kadunud seoses tööga välismaal või kolimisega Tallinnast välja (seetõttu vaid mõni mäng hooajal).

                              2) Ei ole samasugune...Tuleta nüüd kohe ilusti meelde kuidas käituti viis aastat tagasi ja kuidas praegu. Lisaks on juurde tulnud ka inimesi kes ei ole sinu kitsa silmaringiga tegelased. Mängijate kirumine on täiesti normaalne ja kohustuslik element jalgpallis mis on välismaal täiesti tavaline...teil Kaljus on see diktatuuri süsteem kus keelatakse paljud asjad ja teha tuleb seda mida klubi ütleb...nagu Savisaar Keskerakonnas (sorry aga mulje on selline arvestades teie oma fännide kirjeldusi). Välja elamine on üks jalgpalli funktsioonidest. Õlle tarbimine...ma saan aru halb on see kui juuakse nii, et püsti ei suudeta seista või käiakse tiira-taara aga see, et võetakse mitu õlut pole mingi probleem.

                              3) Kas ma ülistan, et meil on kõik super hea ja paremat ei saagi tahta? Ei ülista.

                              4) Saab jah teistmoodi kaasa elada...vaikselt istudes...aga meeskonda ergutab rohkem see kui lauldakse ja vastasmeeskonnal võtab indu vähemaks kui psühholoogiline pinge peale panna...täiesti tavaline välismaalgi. See on jalgpall. Ei ole mõtet leiutada uusi viise jalgpallile kaasaelamiseks...ei oleks enam jalgpall. Hea oleks kui on kõik erinevad pundid olemas...ultrate sektor, vaikselt istujate sektor jne.

                              Lähen käin nüüd see nädalavahetus mitme tegelasega Londonis ära ja teen Millwall - West Ham mängul mõned videod ja pildid, riputan need üles ja siis saad äkki aru kui ilus meil kõik on...ehk saab ka Rangers - Celtic mängule pileti...siis sealtki midagi materjali. See miks kõik selline negatiivne tundub on see, et Eestis on vähe inimesi staadionil ja kõike (igat tegelast kes natukenegi teistmoodi riides on või teisiti käitub) paneb tähele...kui oleks 2000-5000 publikut siis ei paneks keegi tähele kuna melu on suurem.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                                1) Lähen käin nüüd see nädalavahetus mitme tegelasega Londonis ära ja teen Millwall - West Ham mängul mõned videod ja pildid, riputan need üles ja siis saad äkki aru kui ilus meil kõik on...ehk saab ka Rangers - Celtic mängule pileti...siis sealtki midagi materjali. See miks kõik selline negatiivne tundub on see, et Eestis on vähe inimesi staadionil ja kõike (igat tegelast kes natukenegi teistmoodi riides on või teisiti käitub) paneb tähele...kui oleks 2000-5000 publikut siis ei paneks keegi tähele kuna melu on suurem.
                                Too siis nätsu ja värvilist traati ka
                                299195

                                Kommentaar

                                Working...
                                X