320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Ega kellelgi juhuslikult ei ole üle esimest Kalju salli (rohelise ja mustaga), oleksin selle soetamisest väga huvitatud, sest ise mõned aastad tagasi suutsin selle Soomes ära vahetada. Või äkki Kaljul endal vedeleb kuskil laoruumis?
    kas sul pole Petsi numbrit?

    Kommentaar


      Algselt postitas spekter Vaata postitust
      kas sul pole Petsi numbrit?
      mis see siia puutuma peaks?

      Kommentaar


        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
        Mängu inspektor: Josep Katsev

        Haha, laupäeval hakkab Lasnamäel taas nalja saama
        Jaa! Loodame, et saab mängukorralduse kohta piisavalt küsimusi küsida, Katsevilt saab alati eeskujulikud vastused

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Mängu inspektor: Josep Katsev

          Haha, laupäeval hakkab Lasnamäel taas nalja saama
          Oh issand jummal

          Aga parem ikka, kui ta seal Lasnamäel on, mitte Hiiule ei tule.
          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Ausalt öeldes olen ma eilses skooris pisut pettund Et 200 kolli Ajaxile täis saada, peab Tammeka laupäeval 17 lööma. Raskex läheb krt

            Kommentaar


              Eile vist oskas mängida ainult ajaxi väravavaht? Kalju jooksis pool tundi palliga pea laiali otsas ringiratast mööda staadionit...
              pane suu kinni ja kohe või muidu saad punase kaardi !!!!

              Kommentaar


                Täna Kalju II poistelt väga meeleolukas, südi ning meeletut tahtist sisaldav võit. Nii mõnelgi Meistriliiga palluril (mitte ainult Kalju omadel) tuleks peeglisse vaadata ja mõelda, kas seda mängu mängitakse ikka südamega.

                Kuna duubli mängudele pole see aasta väga tihti jõudnud, siis kõiki kutte nimepidi ei tunne, aga no ma ei tea, nii mõnigi neist oleks pidanud saama oma võimaluse Meistriliiga tagumise otsa satsi vastu. Julgen väga kahelda, kas paarkümmend minutit kindlas eduseisus koos kogenud partneritega oleks need mängud väga ära rikkunud. Kuigi Rauno Raid lõpus mõnes korras natuke eksis, siis täiesti meeletult hea keskkaitsja, 300x parem kui terve hooaeg vigastatud olnud Haavistu. Kui järgmisel hooajal läheb esinduse komplekteerimiseks, siis soovitan sellele mõelda. Ja keskväljal mõni poiss pani selliseid diagonaalpasse üle kaitsjate peade, et Konsa pole sellistest undki näinud.

                Hea töö, kutid, üllatasite mind väga positiivselt! Aa ja kohtunike brigaad oli lausa naljakas, üle pika aja üks kõige sitemaid vilesid, mida ma näinud olen. Mängu tase ületas kohtunike oma mäekõrguselt.

                Kommentaar


                  Kõik lahe üle 100 osalise juba seal facebookis ! Aga PAIDE LINNAMEESKOND ei ole mingi PAIDE LMK (LM on )

                  Kommentaar


                    Paide FC Flora on hoopis.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Viimane kärts-mürts sellel aastal! Ajage ennast, siis kohale ja elame ennast korralikult välja ennem pikka talvepuhkust
                      professionaalne jalgpalliklubi Eestis, jalgpalli trennid ja laste jalgpall
                      www.jkkalju.ee
                      www.facebook.com/jkkalju

                      Kommentaar


                        LAUPÄEV, 5. NOVEMBER KELL 14.00 HIIU STAADIONIL - VIIMANE MÄNG SELLEL AASTAL

                        Mis saama hakkab:
                        * kõigile tasuta sooja teed
                        * viimast korda sel aastal läheb loosi 100.- € sularaha (reeglid Kalju FB ürituse lehel)
                        * loosime välja 2 Eesti - Iirimaa play-off piletit ( selleks klõpsa "osalen" FB ürituse lehel)
                        * tõmbame loosikastist välja inimese, kes saab Peugeot ekslusiivse maastikuratta
                        * anname 297-ndale pealtvaatajale (hooaja 9000-s) järgmise hooaja VIP-kaardi
                        * FunTime teeb ilutulestiku näol mürtsu- ja kärtsu
                        * lastega tegeleb Lotte
                        * töötab puhvet, kus pannkoogid, supp, keelekaste ja muud head-paremat
                        * üritust väisab legendaarne foorumi Rein

                        Facebooki ürituse leiate siit...


                        .
                        "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                        www.facebook.com/jkkalju

                        Kommentaar


                          Reinu kohale tulek on ilma irooniata kompliment

                          Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                          LAUPÄEV, 5. NOVEMBER KELL 14.00 HIIU STAADIONIL - VIIMANE MÄNG SELLEL AASTAL

                          Mis saama hakkab:
                          * kõigile tasuta sooja teed
                          * viimast korda sel aastal läheb loosi 100.- € sularaha (reeglid Kalju FB ürituse lehel)
                          * loosime välja 2 Eesti - Iirimaa play-off piletit ( selleks klõpsa "osalen" FB ürituse lehel)
                          * tõmbame loosikastist välja inimese, kes saab Peugeot ekslusiivse maastikuratta
                          * anname 297-ndale pealtvaatajale (hooaja 9000-s) järgmise hooaja VIP-kaardi
                          * FunTime teeb ilutulestiku näol mürtsu- ja kärtsu
                          * lastega tegeleb Lotte
                          * töötab puhvet, kus pannkoogid, supp, keelekaste ja muud head-paremat
                          * üritust väisab legendaarne foorumi Rein

                          Facebooki ürituse leiate siit...


                          .
                          www.jkkalju.ee
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Reinu kohale tulek on ilma irooniata kompliment
                            Peugeoti ratas on parim kompliment
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas PETSINHO Vaata postitust
                              * üritust väisab legendaarne foorumi Rein
                              Milleks seda mängu siis üldse vaja on ?
                              Hala Madrid !

                              Kommentaar


                                Teadagi, mängupäeva hommikul on vaja taas maale sõita

                                Kommentaar

                                Working...
                                X