320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas ballack Vaata postitust
    Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.
    Väljendasin ennast nüüd vähe halvasti. Ei tea mina ühtegi Kalju fännijoru ega muud sellist, tahtsin lihtsalt öelda, et kohapeale vaatama võiksid eestlased minna ka siis kui toetavad kedagi teist

    Aga seda, et Eesti klubidel hästi läheks, seda loodan ma küll ja hoian neile ka pöialt...Kuni nad mõne mu lemmikuga kokku ei lähe.
    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

    Kommentaar


      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
      Olenemata võõrsil saadud heast tulemusest, usun ma, et Kalju maksimaalne edasipääsuvõimalus on 20-30%, kuuldes millise rahakotiga Khasari meeskond majandab, siis nende mängijates peaks ikka veidi teist kvaliteeti olema. Usutavasti kodus nad veidi alahindasid kah meid ja esimesed 15-20 minutit tulevad Kadriorus mega rasked.
      Kui me hakkame Eesti klubide rahakotte võrdlema teiste riikide jalgpalliklubide omadega, siis me oleme pea kõigi vastu vaeslapse seisus. Paratamatu. Õnneks ei ole jalgpall ka nii lihtne mäng, et rahakott midagi garanteeriks.
      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

      Kommentaar


        Algselt postitas ZanniN Vaata postitust
        tahtsin lihtsalt öelda, et kohapeale vaatama võiksid eestlased minna ka siis kui toetavad kedagi teist
        Seda loomulikult. Kasvõi juba sellepärast, et näha üht head jalgpallimängu. Palju meile neid ikka siia koduõuele tuuakse.
        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

        Kommentaar


          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
          Kui me hakkame Eesti klubide rahakotte võrdlema teiste riikide jalgpalliklubide omadega, siis me oleme pea kõigi vastu vaeslapse seisus. Paratamatu. Õnneks ei ole jalgpall ka nii lihtne mäng, et rahakott midagi garanteeriks.
          Khasar pidi väidetavalt majandama 20 miljoni euroga aastas, meie 600 000 euroga. See on ikka väga-väga drastiline vahe. Kui me siit edasi peaksime saama, oleks kahtlemata võrreldav Levadia võiduga Wisla üle. Nende äär on ühe mängu saanud ka Serie As AS Roma eest, kvaliteeti nendes mängijates on kõvasti. Ja tingimusedki on loodud neile ideaalsed, tulid ju tšarterlennugagi siia.

          150 fänni pidi kah Aserbaidžaanist tulema, seegi ütleb kogu süsteemi kohta mõndagi, kui meie ei suutnud sinna ühtegi poolehoidjat viia. Aga me usume! Ja see "mudagrupi" värk tasemelt, ei tea, miks selle sisse tõin, meie klubid end niigi ületanud, sest fännikultuuris oleme ju täiesti mudas-mudas. Ehk klubid ja mängijad on hetkel selgelt paremal tasemel kui fännklubid ja tavalised pealtvaatajad.

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Kui me siit edasi peaksime saama, oleks kahtlemata võrreldav Levadia võiduga Wisla üle.
            Päriselt mõtled ka nii?
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              Algselt postitas Rein Vaata postitust
              Päriselt mõtled ka nii?
              Miks mitte?

              Wisla on tõesti ajalooliselt kuulus ja suur klubi, aga pool sellest kuulsusest tuleb nende fännide tõttu. 2009-2010 ei olnud Wislal ka parimad ajad, aasta pärast Levadiale kaotust kukuti Euroopast just välja Aserbaidžaani esindaja Qarabağ tõttu. Naftarahade eest on Aserbaidžaanis üles ehitamisel väga tugevad meeskonnad. Ja Khasar peaks neist kõige rikkam olema - Kaukaasia Chelsea.

              Kommentaar


                Algselt postitas ballack Vaata postitust
                Täpselt. Ma olen küll Kalju poolt selles mängus, et Eesti klubi eurosarjas edasi pääseks aga ma ei saa Kalju poolt karjuda ega laulda. Oma klubi petmine oleks.
                Päriselt mõtled ka nii? levadia ju ka Eesti klubi.

                Lõpetage ära oma Eesti klubi jutt, ei ole kuskil maailmas sellist asja et toetatakse eurosarjas teist klubi. City vs United, Roma vs Lazio jne jne jne.
                Lasteaed.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Sen Vaata postitust
                  Päriselt mõtled ka nii? levadia ju ka Eesti klubi.

                  Lõpetage ära oma Eesti klubi jutt, ei ole kuskil maailmas sellist asja et toetatakse eurosarjas teist klubi. City vs United, Roma vs Lazio jne jne jne.
                  Lasteaed.
                  Meil on tõesti nii kõva tase siin liigas, et pühime kõik vastased Euroopas eest. Üldse ei taha siis, et meie koefitsiendid tõuseksid, vaid pigem madistaks juuni lõpus Andorra ja San Marino omadega?
                  Inter - ausaim klubi Itaalias.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    150 fänni pidi kah Aserbaidžaanist tulema, seegi ütleb kogu süsteemi kohta mõndagi, kui meie ei suutnud sinna ühtegi poolehoidjat viia. Aga me usume! Ja see "mudagrupi" värk tasemelt, ei tea, miks selle sisse tõin, meie klubid end niigi ületanud, sest fännikultuuris oleme ju täiesti mudas-mudas. Ehk klubid ja mängijad on hetkel selgelt paremal tasemel kui fännklubid ja tavalised pealtvaatajad.
                    Ma olen erinevatest tekstidest küll aru saanud, et need 150 fänni on kohalikud ja tsarteriga saabus 60 hinge, kellest suure osa moodustavad meeskond ja abipersonal.

                    Kohapeal oli neil igaljuhul uhke armee ja kui me tahame ligilähedastki atmosfääri tekitada peaks staadion olema pilgeni täis ning kohale tulnud võiksid ennast ka häälekalt kuuldavaks teha. Põhjamaalasele on see kahtlemata raske. Eriti vahetult peale asist tööpäeva. Seda näitas ka viimane U19 mäng, kus isegi mängijate vanemad istusid nagu vahakujud ja kõigest meetri kaugusel asuv "fännisektorgi" ei suutnud neid kaasa hõikama panna.


                    Khazar Lankarani fännid Lankaran-Kalju mängul

                    Sellegipoolest kutsun üles kõiki, kes vähegi jalgpallist lugu peavad, kohale tulema ja kaasa võtma niipalju sõpru/pruute/järglasi/vanemaid, kui vähegi võimalik. Kui muidu kaasalaulmiseks julgust napib, siis võib vahetult ennem mängu kõrval asuvast Selverist veidi julgust peale rüübata. Staadionil alkoholi müümise kohapealt andmed puuduvad.

                    Mis teiste klubide fänne puutub, siis see on juba korduvalt ära vaieldud teema. On poolehoidjaid kes ei näe "välisvaenlase" vastu koondamises midagi halba. Samas on grupp inimesi, kes oleks nõus koos lasnamäe venelastega Moskva Spartaki poolt hõikama, ainult, et Meistriliiga konkurendil sitasti läheks. Eks igaühel on õigus oma suhtumisele ja maailmavaatele, ükskõik kui väiklane see ka poleks. Sellele vaatamata võiks ennast kõik kohale vedada. Kes siis Kaljule kaasa elama ja kes Lankaranile. Viimastele võime eraldada kontakte, kust saab hea lamba osta, et end ennem mängu ikka meeleollu viia..

                    Järgmise lõigu pühendan kogu lugupidamise juures Sen'ile:
                    Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eesti ei ole muu maailm! City, Roma, United ja Lazio ei vajagi vastasfännide toetust. Erinevatel andmetel on neil nelja peale kokku 85 miljonit fänni..! Floral ja Kaljul kahepeale? 60? Ja ma ei räägi nendest kes viimati 6 aastat tagasi mängul käisid, vaid reaalsest fännibaasist. Niiet - think again..!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                      Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eesti ei ole muu maailm! City, Roma, United ja Lazio ei vajagi vastasfännide toetust. Erinevatel andmetel on neil nelja peale kokku 85 miljonit fänni..! Floral ja Kaljul kahepeale? 60? Ja ma ei räägi nendest kes viimati 6 aastat tagasi mängul käisid, vaid reaalsest fännibaasist. Niiet - think again..!
                      Diskussiooni huvides arendan teemat edasi. See kui palju või vähe on mingil klubil fänne pole mingi argument. Peab ikka selge vahe sisse tegema, kas tegu on mängudega klubi- või koondisetasandil. Inimene saab toetada südamest vaid ÜHT klubi. Miks te peaksitegi tahtma enda kõrvale inimesi, kes täna toetavad silmakirjalikult Kaljut ja homme poovad naerdes Roosa Pantri üles? See on ilmselge kahepalgelisus.

                      Siin ei saa rõhuda rahvustundele ja eriti nõrk argument on koefitsientidega hirmutamine. Klubijalgpallis kehtib see, et igaüks võitleb enda eest, mingist solidaarsusest ei saa siin juttugi olla. Kui me peame juunis hakkama San Marino ja Andorra klubidega madistama, siis on selge, et me klubijalgpall ongi lihtsalt sel tasemel. Ja no oleme ausad, eks ta tegelikult vist olegi.

                      Mina olen staadionil, naudin mängu ja ei karju ka aserite toetuseks (mis mul nendestki). RoMaRiO kirjutis peaks samas väga hea motivatsioonisüst just neile inimestele olema, kes otseselt ühtegi klubi ei toeta, aga kodune jalgpall ka külmaks ei jäta. Nemad, kes suudavad rõõmu tunda iga Eesti klubi edenemisest järgmisesse ringi, peaks just see sihtgrupp olema, keda te staadionile meelitama peate.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Heh oli valida, kas minna vaatama U 19 koondise mängu või Kalju mängu, valisin viimase kasuks

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                          Järgmise lõigu pühendan kogu lugupidamise juures Sen'ile:
                          Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eesti ei ole muu maailm! City, Roma, United ja Lazio ei vajagi vastasfännide toetust. Erinevatel andmetel on neil nelja peale kokku 85 miljonit fänni..! Floral ja Kaljul kahepeale? 60? Ja ma ei räägi nendest kes viimati 6 aastat tagasi mängul käisid, vaid reaalsest fännibaasist. Niiet - think again..!
                          Tänud pühenduse eest
                          Nagu ma 6 korda öelnud olen ja ütlen ka seitsmendat - Eestis on asjad täpselt samamoodi nagu mujal maailmas. Mul on suht raske mõista kui tulete euromängus Florat toetama, samamoodi on ilmselt sinul raske mõista miks meie teid ei toeta. See on klubi - FLORA !
                          Teie võite tulla meie sektorisse ja Florale kaasa elada, keegi ei keela. Meilt seda ärge oodake.
                          Samuti võid õhtul peale mängu minu juurde tulla ja külmkappist õlle võtta ja oleme sõbrad aga kaljut ei toeta me kunagi, mängigu kasvõi Moskva Spartakiga.
                          P.S. Homme toetan teid 7 euroga.

                          Kommentaar


                            Juba see kui kohale tulete ja Lankarani ei toeta on suur asi! Kõik muu puha boonus!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
                              Juba see kui kohale tulete ja Lankarani ei toeta on suur asi! Kõik muu puha boonus!
                              Tervitan Palanga kuumadelt liivadelt, rüüpan Kaunapils Pilsnerit teie toetuseks ja loodan, et teil hästi läheb, sest võõrsilmängus näidatud munade ümbermõõdu eest väärite edasipääsu. Go, Kalju!

                              (Myrgel, kogu austuse ja sinuga tulevikus koondisetribkal koos rüübatavate õlunaadide nimel - ära'nd end päris lolliks ka tee teistest klubidest toetajate värbamise nimel. Sama hästi võiksid Transi mängule laulupeole tulijaid minna koguma.)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Päriselt mõtled ka nii? levadia ju ka Eesti klubi.

                                Lõpetage ära oma Eesti klubi jutt, ei ole kuskil maailmas sellist asja et toetatakse eurosarjas teist klubi. City vs United, Roma vs Lazio jne jne jne.
                                Lasteaed.
                                Hea oleks kui edasi pääseks. Neil rohkem raskeid mänge ja rohkem väsinud ML mängudel seega suurem tõenäosus, et ML'i mängu mängivad viiki või kaotavad

                                Kommentaar

                                Working...
                                X