320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
    Kõik 50 inimest kes homme tööajast vutti vaatama pääsevad näevad uut ilmaimet siinmail: http://www.jkkalju.ee/homsel-karikam...gpalliajalugu/
    Lisaks on Kristen Viikmäe peavigastusest paranenud! Super uudis, et terveks sai ikka! Ehk näeb ka teda homme palliplatsil!
    "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Kõik 50 inimest kes homme tööajast vutti vaatama pääsevad näevad uut ilmaimet siinmail: http://www.jkkalju.ee/homsel-karikam...gpalliajalugu/
      noo, siis saab ju kirjutada protokolli vähemalt 2 pealtvaatajat juurde piinlikust tundmata

      Kommentaar


        Sellisest mängust võiks keegi vähemalt LIVE-pilti toota. Fakk kuidas on tööd, lihtsalt ei ole võimalik kohale roomata..

        Kommentaar


          Mis seal Kadriorus nüüd toimub? Kurat selline mäng ja kell 16:30 tööpäeval...

          Kommentaar


            Teie mies Tiever oleks äärepealt Kalju karikasarjast koju saatnud, aga siiski lisaaeg, mida Tiever juba pingilt vaatama peab

            Kommentaar


              Kes iganes mängu filmis: kas saaks tänase mängu täismahus netti üles laadida?

              Kommentaar


                See mäng oleks pidanud olema täismaja ees ja me saaksime rääkida koduse liiga tõelisest buumist. Oleks huvitav näha erapooletut vaatajat, keda selline mäng külmaks jätaks ning teed staadionile ei leiaks, olenemata kehvast algusajast ja taaskord kohutavast ilmast. Reaalselt uhke ja fantastiline töö härrasmeestelt, kes kandsid musta võistlusvormi kui ka nendelt, kes nende vastu täna taaskord väga hästi mängisid.

                Ma olen uskunud alati Kalju edusse, aga täna oli tõeliselt raske lisaminutitel näha situatsiooni, kust me peaksime selle palli võrku saama, aga siinse liiga vaieldamatult kõrgeima tasemega ründaja suutis lüüa ühe oma Kalju karjääri ilusaima soorituse. Ja lisaaeg, Damiano vaevu püsib jalul, raske on kõndida, rääkimata jooksmisest ning olenemata sellest maandub pall läbi fantastilise soorituse väravasse, seda tahtejõu pealt löödud väravat ei unusta ma tõesti iial!

                Väga-väga vahva, tänud kõikidele, kes jätsid oma muud kohustused ning leidsid tee Kadriorgu, ma olen täiesti veendunud, et mitte keegi teist ei kahetse seda.

                Kommentaar


                  Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                  Väga-väga vahva, tänud kõikidele, kes jätsid oma muud kohustused ning leidsid tee Kadriorgu, ma olen täiesti veendunud, et mitte keegi teist ei kahetse seda.
                  See ongi see, mis mind ilgelt tigedaks ajab. Ma oleks VÄGA tahtnud seda põnevikku oma silmaga vitnesseerida, aga kohustuste jätmine ei tulnud kõne alla, sest klient ootas täna hommikuks oma tellimust. Oleks mäng alanud 18:45 või 20:00 nagu normaalne oleks, siis oleksin juba jõudnud - nagu ilmselt päris mitusada inimest veel...

                  Kellegi arusaamatu otsus lasi torust alla selleaastase kodujalgpalli ühe suurima publikumaiuspala... Kurb.

                  Õnnitlused, Kalju!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    See ongi see, mis mind ilgelt tigedaks ajab. Ma oleks VÄGA tahtnud seda põnevikku oma silmaga vitnesseerida, aga kohustuste jätmine ei tulnud kõne alla, sest klient ootas täna hommikuks oma tellimust. Oleks mäng alanud 18:45 või 20:00 nagu normaalne oleks, siis oleksin juba jõudnud - nagu ilmselt päris mitusada inimest veel...

                    Kellegi arusaamatu otsus lasi torust alla selleaastase kodujalgpalli ühe suurima publikumaiuspala... Kurb.

                    Õnnitlused, Kalju!
                    +1.
                    Tondid.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Damiano vaevu püsib jalul, raske on kõndida, rääkimata jooksmisest ning olenemata sellest maandub pall läbi fantastilise soorituse väravasse, seda tahtejõu pealt löödud väravat ei unusta ma tõesti iial!
                      Extraklassi mees on. Hooaja esimesel poolel vaatasin, et eesti liigas on üks vend sel aastal teiselt planeedilt, siis sai vigastada või miskit...kui pausi poleks olnud temal ja Neemelol, oleks tiitel Nõmmel juba ammu varemgi kindlustatud olnud, pika puuga.
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                        Extraklassi mees on. Hooaja esimesel poolel vaatasin, et eesti liigas on üks vend sel aastal teiselt planeedilt, siis sai vigastada või miskit...kui pausi poleks olnud temal ja Neemelol, oleks tiitel Nõmmel juba ammu varemgi kindlustatud olnud, pika puuga.
                        Tulistasid öösel puusalt vist. Pika puuga on Kalju nagunii ju võitmas, aga varasem kindlustamine siiski eriti võimalik ei ole. Viimsest 19-st mängust 17 võitu ja 2 viiki Levadiaga, palju paremini on raske mängida siiski.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas urmar Vaata postitust
                          Tulistasid öösel puusalt vist. Pika puuga on Kalju nagunii ju võitmas, aga varasem kindlustamine siiski eriti võimalik ei ole. Viimsest 19-st mängust 17 võitu ja 2 viiki Levadiaga, palju paremini on raske mängida siiski.
                          Pole jah, statistikat teinud ja otseselt Levadiagagi võrrelnud. Tänavune on Kalju aasta ja seljavõit on ikka selge tõsiasi. Viimased mängud on näidanud, et meestel võiks mott olla langenud ja keskendumine kadumas, kuid Kalevi ja nüüd Levadia vastu tehti ikka hirmkõvad meistriklassi lõpud. Umbes nagu, et kutid, lõpetage see duhhiga pealetulek, me võtame oma ikka ära. Ainult tugevad võivad sellist luksust endale lubada. Muide, aastaid on niimoodi teinud ka vastavalt Flora ja Levadia. Ju siis on paremad oldud, ja pika puuga.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Mida Kalju fännid ise arvavad Terja jätkamisest-lõpetamisest? Kui mees kunagi karjääri lõpetama peaks,siis ühes sõprusmängus koondise eest võiks ta ilusasti pensile saata.kuigi jah meil on see kombeks vaid neile ,kel 100 mängu täis.
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                              Mida Kalju fännid ise arvavad Terja jätkamisest-lõpetamisest? Kui mees kunagi karjääri lõpetama peaks,siis ühes sõprusmängus koondise eest võiks ta ilusasti pensile saata.kuigi jah meil on see kombeks vaid neile ,kel 100 mängu täis.
                              Legendaarne härra. Eile küll mäng kõige paremini ei õnnestunud, aga üldiselt ei jää kaasmängijatele kuidagimoodi alla, kui tahtmist jagub ning terve püsib, siis tehku või kolm hooaega veel. Terjal on ikka väga suur roll, et me hetkel sellisel tasemel klubi oleme ja nagu spordiuudistes ütles, siis ehk järgmisel aastal meeskond veel tugevamgi

                              Kohalik Giggs!

                              Kommentaar


                                täiega nõus.Selliseid vendi on ühe-käe näpudel eestis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X