320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vist üks väga väheseid asju, milles Flora fännid Kalju omadega nõus on
    Mul ei lähe elu lõpuni meelest, milliseks lõhkumiseks lasti Tammeka-Flora mäng möödunud sügisel. Seisad, vaatad ja ei usu oma silmi...

    Kommentaar


      Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
      Vist üks väga väheseid asju, milles Flora fännid Kalju omadega nõus on
      Mul ei lähe elu lõpuni meelest, milliseks lõhkumiseks lasti Tammeka-Flora mäng möödunud sügisel. Seisad, vaatad ja ei usu oma silmi...
      Juki ütleks, et peabki vastu jalgu andma.

      Võib-olla Tarajev tahabki jõulisemat mängu Eestis juurutada, millega kohalikud, Pulleka sõnu kasutades, lödipüksid harjunud ei ole?

      (Jah, ma veidi lihtsalt provotseerin. Aga ehk on selles gramm tõde?)
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        Juki ütleks, et peabki vastu jalgu andma.

        Võib-olla Tarajev tahabki jõulisemat mängu Eestis juurutada, millega kohalikud, Pulleka sõnu kasutades, lödipüksid harjunud ei ole?

        (Jah, ma veidi lihtsalt provotseerin. Aga ehk on selles gramm tõde?)
        Jah, aga selles viles pole enamjaolt ühtlase joone hoidmist. Seda kinnitab ka Tarajevi tänavuse hooaja 9 mängu, millega andnud 47 kollast ja 3 punast. Ka möödunud hooajal oli tema keskmine 4,1 kollast mängus, mis on minu hinnangul üpris palju, arvestades seda, millist joont ta hoida soovib.

        Kommentaar


          Kohtuniku oskus ja jõu ei ütle mitu kollast kaart ta annab, vaid millal ja kuidas.
          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
          Premium Liiga Clubs News
          Facebook
          Twitter

          Kommentaar


            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
            Jah, aga selles viles pole enamjaolt ühtlase joone hoidmist. Seda kinnitab ka Tarajevi tänavuse hooaja 9 mängu, millega andnud 47 kollast ja 3 punast. Ka möödunud hooajal oli tema keskmine 4,1 kollast mängus, mis on minu hinnangul üpris palju, arvestades seda, millist joont ta hoida soovib.
            Jah, ma nõustun, ent ometi saab ta ka Euroopas järjest mänge.
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Minu silmis just tõusid Tarajevi aktsiad pärast seda mängu. Kui varem võis tunduda, et ta on just Kalju poolt, siis nüüd selgus, et ta on siiski lihtsalt erapooletu. Samas, suluseisud fikseeris ju Neemlaid, Tarajevil endal oleks ilmelik neid otsuseid muuta olnud.

              Mis puutub Wakuid, kes väljakul veidrikku mängib ja ei suuda kuidagi aru saada, kui teda tasavägise mängu lõpus välja vahetatakse. Peaegu igas mängus jõuab Wakui käsi laiutada kohtunike suunas ja hämmelduseks märkasin, et saadud kaart oli talle sel aastal alles esimene? Närviliselt vehkleb ta igas pingelises mängus ju.

              Kommentaar


                mis mõttes saab Euroopas järjest mänge? Siiani pole ta ühtegi meeste mängu vilistanud. 2x U17 (ühes mängu ka 4 kollast, millest üks läks punaseks ) ja nüüd sai U21 mängu. See suvi peaks näitama, kas temast ka Euroopas asja on.

                Kommentaar


                  See, keda Euroopasse saadetakse, oleneb EJL hinnangutest ehk parimad neli (brigaadi) saavad selle võimaluse.
                  I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                    mis mõttes saab Euroopas järjest mänge? Siiani pole ta ühtegi meeste mängu vilistanud. 2x U17 (ühes mängu ka 4 kollast, millest üks läks punaseks ) ja nüüd sai U21 mängu. See suvi peaks näitama, kas temast ka Euroopas asja on.
                    Algselt postitas dareth Vaata postitust
                    See, keda Euroopasse saadetakse, oleneb EJL hinnangutest ehk parimad neli (brigaadi) saavad selle võimaluse.
                    Seda pidasingi silmas, et siin piisavalt ikkagi hinnatakse ja antakse võimalusi ka rahvusvahelisel, olgugi et noorte, tasemel proovida.
                    Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                    Algselt postitas taku*
                    Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                    Kommentaar


                      EJL hindab ainult niipalju, et paneb ülesse kandidatuuri rahvusvaheiseks kohtunikuks saamiseks. Edasine toimub kõik juba UEFA tasemel ning seal tuleb ennast näidata ja see ei ole kuidagi seotud EJL'ga. Võib-olla ainult see, et kui siin ikka korraliku jama kokku keerab, siis pannakse ka rahvusvaheliselt blokk peale.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas pallimees Vaata postitust
                        EJL hindab ainult niipalju, et paneb ülesse kandidatuuri rahvusvaheiseks kohtunikuks saamiseks. Edasine toimub kõik juba UEFA tasemel ning seal tuleb ennast näidata ja see ei ole kuidagi seotud EJL'ga.
                        Noh, seda muidugi. Ja nagu ikka, alustatakse ka seal süsteemis madalamatelt tasemetelt.
                        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Spade
                          Tehva ja co suutsid endale 750€ trahvi välja rääkida ja karjuda pigem õigesti lahendatud olukordadest. Palju õnne!
                          Vist tasub enne replay vaatama (Rumori's teeme tihti) ja siis pärast räägida.
                          Aga polemiika on jalgpalli osa ka.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Spade
                            Tehva ja co suutsid endale 750€ trahvi välja rääkida ja karjuda pigem õigesti lahendatud olukordadest. Palju õnne!
                            Poleemika käis 2. Neemelo löödud värava puhul, mille puhul ei ole võimalik ka kordustest kindlat tõde teada saada. Ka mina olin mängul kuri kohtunike peale, aga eks tuleb asju realistlikult võtta. Kaheldavad otsused jäävad alati selle mängu juurde kui ei hakata videokorduseid analüüsima, mis Eesti tingimustes ei pruugi ka siis tõde välja selgitada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                              Poleemika käis 2. Neemelo löödud värava puhul, mille puhul ei ole võimalik ka kordustest kindlat tõde teada saada. Ka mina olin mängul kuri kohtunike peale, aga eks tuleb asju realistlikult võtta. Kaheldavad otsused jäävad alati selle mängu juurde kui ei hakata videokorduseid analüüsima, mis Eesti tingimustes ei pruugi ka siis tõde välja selgitada.
                              Jah, nõus. Kahjuks selle 2.värava puhul ma ei saanud mitte midagi õelda. Ja tuleb alati ausalt ütlema et kui niimoodi otsustas peaks olema õige. Pole midagi muud võimalik.
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                FC Aktobe koduleht, Kasahstani liiga liider, meeskonnas välismängijaid mitmest riigist

                                Kommentaar

                                Working...
                                X