320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Niiet ei läinud see Giorgio ajaviivitamise eest saadud kollane kaart, enne suuri mänge, asja ette?
    Algselt postitas alehis
    "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
    Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

    Kommentaar


      Noh, lüüa 4 väravat ning lahkuda Paide vastu ilma punktideta. Raske oleks uskuda kui mängu poleks näinud. Positiivse poolepealt nii palju, et 0:3 pealt näidati tegelt iseloomu ning mängiti ründefaasis hästi. Mängijate näod täis sõimatud ning mõni ehk sai üleliia emotsiooni pealt, kuid oli mängijaid, kes mängisid tegelt väga hästi ning mängjijaid, kes mängisid täiesti kohutavalt. Ebatsensuursete sõnade eest tagantjärgi vabandused. Võtame järgmisest 3st mängust vähemalt 7p ning kõik on taas täitsa viisakas. Eks saab näha.

      Kommentaar


        Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
        Niiet ei läinud see Giorgio ajaviivitamise eest saadud kollane kaart, enne suuri mänge, asja ette?
        Ikka läks ju, sest järgmises mängus saab ta jälle mängida.

        Kommentaar


          Nõmme Kalju poolkaitsja Reginald andis sofoot.com-ile põhjaliku intervjuu, kus rääkis nii oma varasemast karjäärist kui ka elust Kaljus.


          Keegi ei kahtle ,et ta on füüsiliselt võimekas , sellel aastal nägin esimest korda ,et ta oskab ka mängu lugeda ning ehitada , eelmisel aastal oskas vaid lõhkuda , milles ta on tubli , aga eks ta ennasttäis iseloom põhjustab talle veel ka tulevikus probleeme , nii-et ta jõudmine tippu on tal kinni pigem peas .

          "Mõtlesin Kaljust lahkumisele juba siia tulles..."

          AGA , ÜKS LEPINGULINE PROFF EI TOHIKS AVALIKULT LAUSUDA KLUBI KOHTA MIDAGI SELLIST NIIKAUA KUNI TA SAAB SEALT KLUBIST PALKA . Igalpool mujal Euroopas mängiks selline sell peale sellist lauset duublis .

          Kommentaar


            ega mees midagi valet ei väitnud ju. veider oleks, kui ta eesmärk oleks elu lõpuni kaljus olematu publiku ees palli taga ajada. mis see etem oleks olnud, kui öelnud, et mul on siin maruvahva olla, tahan elulõpuni kaljus olla?

            Kommentaar


              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
              http://www.soccernet.ee/reginald-kav...aljust-lahkuda

              Keegi ei kahtle ,et ta on füüsiliselt võimekas , sellel aastal nägin esimest korda ,et ta oskab ka mängu lugeda ning ehitada , eelmisel aastal oskas vaid lõhkuda , milles ta on tubli , aga eks ta ennasttäis iseloom põhjustab talle veel ka tulevikus probleeme , nii-et ta jõudmine tippu on tal kinni pigem peas .

              "Mõtlesin Kaljust lahkumisele juba siia tulles..."

              AGA , ÜKS LEPINGULINE PROFF EI TOHIKS AVALIKULT LAUSUDA KLUBI KOHTA MIDAGI SELLIST NIIKAUA KUNI TA SAAB SEALT KLUBIST PALKA . Igalpool mujal Euroopas mängiks selline sell peale sellist lauset duublis .


              "Kui aus olla, mõtlesin siit edasi minemisele juba siia jõudes."

              Ta pidas selle all silmas ikka seda, et tal on sihiks ikka kõrgemale pürgida, mitte seda, et Kaljus on kohutav ja ta on igat tiimis veedetud hetke vihanud. Eks see peakski nii olema. Reginald on hea mängija ka ning ma ei näe mitte mingit põhjust, miks ta ei võiks endale selliseid eesmärke seada.

              Kommentaar


                Kõige meeldivam seda lugeda just polnud, aga samas midagi valesti ta ei öelnud ning Kalju ja Eesti liiga peabki ühe motiveeritud noormängija jaoks olema vaheetapp. Saab kindlasti oluliselt tugevamas liigaski hakkama. Või vähemalt on teoorias selleks võimalus parem kui iga hinna eest siit minema Kimbaloulal.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                  http://www.soccernet.ee/reginald-kav...aljust-lahkuda

                  Keegi ei kahtle ,et ta on füüsiliselt võimekas , sellel aastal nägin esimest korda ,et ta oskab ka mängu lugeda ning ehitada , eelmisel aastal oskas vaid lõhkuda , milles ta on tubli , aga eks ta ennasttäis iseloom põhjustab talle veel ka tulevikus probleeme , nii-et ta jõudmine tippu on tal kinni pigem peas .

                  "Mõtlesin Kaljust lahkumisele juba siia tulles..."

                  AGA , ÜKS LEPINGULINE PROFF EI TOHIKS AVALIKULT LAUSUDA KLUBI KOHTA MIDAGI SELLIST NIIKAUA KUNI TA SAAB SEALT KLUBIST PALKA . Igalpool mujal Euroopas mängiks selline sell peale sellist lauset duublis .
                  Frank Liivak vist pole ka just vait olnud oma ambitsioonidest rääkides
                  Catalunya is not Spain!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                    Frank Liivak vist pole ka just vait olnud oma ambitsioonidest rääkides
                    Loomulikult on igal mängijal eesmärgid ja unistused , ka Klavan pole salanud soovi mängida Premier League`i s jne , aga vahe on kuidas sa seda esitled .

                    Kui sa lausud just nii : Kui aus olla, mõtlesin siit edasi minemisele juba siia jõudes.

                    Mulle jääb küll teistsugune mulje kui eelpool kommenteerijatele ning teades milline egomaniakk Reginald on siis arvan ,et ma väga valel teel polegi .

                    Kommentaar


                      mu arust oleks ikka pagana igav, kui kõik räägiksid ainult sellist jutulaadset pr- toodangut. et olen siin väga rahul, pühendun alati 100 protsenti klubile jne jne. enamik intekaid tänapäeval ongi kahjuks justnimelt sellised ja nende lugemisel puudub mõte, oled ühte lugenud, oled pmst kõiki. seega ei maksaks risti lüüa kedagi, kes ka päris enda mõtteid julgeb välja öelda.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                        mu arust oleks ikka pagana igav, kui kõik räägiksid ainult sellist jutulaadset pr- toodangut. et olen siin väga rahul, pühendun alati 100 protsenti klubile jne jne. enamik intekaid tänapäeval ongi kahjuks justnimelt sellised ja nende lugemisel puudub mõte, oled ühte lugenud, oled pmst kõiki. seega ei maksaks risti lüüa kedagi, kes ka päris enda mõtteid julgeb välja öelda.
                        Aga sa sellist vanasõna oled lugenud ,et sellesse kaevu kust sa jood , sa ei kuse .

                        Kommentaar


                          no minu arust ei öeld ta et kalju on mega mõtetu klubi, mulle absull ei meeldi siin, kõik ümberringi on tondid ja ise ka ei saa aru, mis ma siin teen. mees ütles, et liigal pole eriti atraktiivne, publikut pole ja see pole päris see, mis teda täielikult rahuldaks. eks igaüks loeb välja ikka seda, mida tahab ja kui sul on temaga lähemaid kokkupuuteid ja on ebameeldiv inimiene, siis olgu nii. mina teda ei tea ja räägin lihtsalt, et selle tõlgitud lõigu põhjal, mina küll mingeid järeldusi ei tee.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                            mu arust oleks ikka pagana igav, kui kõik räägiksid ainult sellist jutulaadset pr- toodangut. et olen siin väga rahul, pühendun alati 100 protsenti klubile jne jne. enamik intekaid tänapäeval ongi kahjuks justnimelt sellised ja nende lugemisel puudub mõte, oled ühte lugenud, oled pmst kõiki. seega ei maksaks risti lüüa kedagi, kes ka päris enda mõtteid julgeb välja öelda.
                            Absoluutselt. Tänapäeval kohtab eriti jalgpallurite suust harva juttu, mis poleks justkui eelnevalt päheõpitud sisutu iba ning väga positiivne, kui keegi räägib ka midagi huvitavamat kui need idiootlikud mängueelsed nn ülevaated: "Mäng ei tule kindlasti kerge, kuid kolme punkti on vaja, anname endast parima".

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Hubert Gruber Vaata postitust
                              Loomulikult on igal mängijal eesmärgid ja unistused , ka Klavan pole salanud soovi mängida Premier League`i s jne , aga vahe on kuidas sa seda esitled.
                              Anna andeks, ta juba mängib Bundesligas mitte Veikkausliigas...
                              Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                              Premium Liiga Clubs News
                              Facebook
                              Twitter

                              Kommentaar


                                Mul ka igati respekt Reginaldi suhtes. Ei old mingi tüüpiline eide möla, mida 95% jalgpalluritest siin räägivad. Ütleb, nagu asjad on. Oleks artikli kohe kinni vajutanud, kui alguses mingi tüüpiline joru oleks olnud. Selle intervjuu lugesin huviga lõpuni.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X