320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ostan kodumängu piletit 55 euroga. Kõik on kindlasti välja müüdud.

    Kommentaar


      Mängupilti ja võimalusi arvestades aus tulemus. Ei eeldanud nii suurt kaotust, sest Celtic pole ju päris Galatasaray tasemega meeskond. Ebaõiglane oli esimese poolaja nii suur kaotusseis. Kulinitši põhjustatud loll penalti ja ka Puri tekitatud karistuslöök olid täiesti ebavajalikud. Õnn, mis Makedoonias Kaljut aitas, oli Kalju tänaseks mänguks maha jätnud. Rünnakud ei sujunud ja üksikuid võimaluseraasukesi hakkas tekkima pärast 5-0 kaotusseisu jäämist, kui Celtic lasi rohkem lükata. Paraku oli tehnilist praaki palju, ehkki pool Kalju koosseisust olid välismaalased... Positiivse poole pealt vähemalt püüti jalgpalli mängida ja Celticu kõva surve all üritati rünnakuid rahulikult alt alustada.
      Piletihindadega läks Kalju nüüd küll alt. Peale Celticu fännide vaevalt, et keegi neid enam ostab. Palju neid üldse eelmüügist müüdi? Jääb vaid loota, et kodus korratakse eelmise aasta Florat-Apoeli mängu ning pakutakse kodupublikule kindel võit. Ikkagi võimalus teine 90 minutit Celticu vastu mängida ning seeläbi ka valmistuda Luksemburgi klubi vastu on küllap ka meestel eesmärgiks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
        Šotlased ikka ostavad, mis neil muud üle jääb.
        Ehk totaalne win. 0:5 pealt tulla tagasi ja müüa 10 euroga näiteks.

        Staadionil 1500 šotlast, 1500 eestlast. 30 000 piletitulu.
        35 eurot statkalt, 1500 šotlast - > juba 35 000, need plasticud, kes ostsid 15-ga, neid on ka mingi max 1000. Veel 15 000 juurde.

        Müts maha Kalju ees. Emotsioonidega ettevõtet ei juhi!
        Julgen väita, et Flora meelitab rohkem rahvast staadionile, saab suuremat piletitulu, teeb parema tulemuse ja mängib ilusamat jalgpalli.
        “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

        Kommentaar


          Algselt postitas Vask Vaata postitust
          Rünnakud ei sujunud ja üksikuid võimaluseraasukesi hakkas tekkima pärast 5-0 kaotusseisu jäämist
          Millised need üldse olid? Pealelööke raami oli 0, Lisa siia kodumäng Shkendija vastu, saad 2 mängu kokkuvöttes hädised 1 pealelööki, keskmine pallivaldamine 29%
          “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

          Kommentaar


            Algselt postitas kaala Vaata postitust
            Millised need üldse olid? Pealelööke raami oli 0, Lisa siia kodumäng Shkendija vastu, saad 2 mängu kokkuvöttes hädised 1 pealelööki, keskmine pallevaldamine 29%
            Mõtlesin eelkõige mängu lõpus tekkinud Subbotini võimalust. Suhteliselt lähedalt sai löögile, aga paraku oli väravavaht ees ja väravavahist mööda lükates läks ka postist napilt mööda. See oli ehk Kalju parim rünnak, sesr karistusalas tekitati parajat segadust. Sama rünnaku alguses oli Reginaldil väga hea võimalus vasakule jooksu peale sööta, kus oli tühja ruumi ja mees olemas, aga otsustas paremale sööta, kus Celticu kaitse oli paremini positsioonidel.
            Lisaka paar kontravõimalust läksid kahjuks Pauri suluseisu tõttu luhta.

            Kommentaar


              siin teemas on olulised asjad ammu lahti seletatud,kasv6i bettimise koefitsiendid.mis puudutab celticut,siis nad on v6rreldes kasv6i eespooltoodud galatasarayga pigem parem klubi.ma olen neid viimase 14 aasta jooksul nii palju vaadanud,et mul on neist v2hk juba.nad on head.just seet6ttu,et shoti jalgpall on samamoodi persekursil,nagu eesti oma.vahe on selles,et kui kalju v berwicki v kr reykjaviki 1-0 v6ita kodus,t6mmatakse sind liistule.meedias ja igal pool.5-0 on nende meelest ok ja hindeks saavad 7/10 st ajakirjanduses.glasgow klubid ja nende kuradi f2nnid on halastamatud.celtic ja rangers on pmslt ainuke kants,millele see toetub.teised klubid on scump.ja mul on siiralt kahju,et selle rohelisvalgeasjandusele 0-5 kaotati.seda on pisut palju
              kunagi pole olnd,et midagi polnd

              Kommentaar


                Algselt postitas kaala Vaata postitust
                Julgen väita, et Flora meelitab rohkem rahvast staadionile, saab suuremat piletitulu, teeb parema tulemuse ja mängib ilusamat jalgpalli.
                Ilmselt, aga kui Flora oleks esimese mängu pidanud Saksamaal ja seal kohe 0:5 kolakat saanud, siis poleks ei raha ega vaatajaid.

                Kommentaar


                  Noh,ma lootsin, et tuleb hea skoor Eestisse või siis räme pakk ehk karma piletihinidade eest, vedas.

                  Kommentaar


                    viisakad ollakse jätkuvalt enne mängu

                    "Ees ootab väga keeruline vastasseis," sõnas Celticu peatreener Neil Lennon mängueelsel pressikonverentsil. "

                    Kommentaar


                      Päris ausalt kui peale makstaks , ei läheks ma ka Kalju mängu vaatama. Minu kui täiesti neutraalse Eesti jalgpalli fänni jaoks on Kalju kõige oksem ja fakem klubi üldse koos oma skandaalide ja sullerist klubi omaniku näol. ÖÄK..

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                        Päris ausalt kui peale makstaks , ei läheks ma ka Kalju mängu vaatama. Minu kui täiesti neutraalse Eesti jalgpalli fänni jaoks on Kalju kõige oksem ja fakem klubi üldse koos oma skandaalide ja sullerist klubi omaniku näol. ÖÄK..
                        Mul on sinust sügavalt kahju..

                        Pileti hinna osas kaks senti.

                        Kalju 15-35€. 15€ on väga OK hind, ostsin eelmüügist ja toetan Kaljut hea meelega. Kuna esimene mäng toimus võõrsil, siis illusioone ei loonud ja teadsin, et kodus mängitakse pigem au peale, sest selleks hetkeks on suure tõenäosusega edasipääsu lootus juba kadunud. Koha peal pakutav 35€ on tõesti suvalisele pealtvaatajale kallis. Ka Eesti jalgpalli fännile, sest me pole harjunud meelelahutuse eest sellist hinda maksma. Kindlasti kallis hind mängupäeval, esimeses ringis saadud pakk pärsib numbreid, kuid suures pildis ei muuda see midagi. Muide tänutäheks järjepidevale toetusele saavad roosad pantrid ja Kalju noored mängule tasuta ja seda infot jagati siseringis samal ajal kui piletid Piletilevisse müüki jõudsid. Minu meelest ilus žest, aga see ei takistanud mind ka lisapiletit ostmast, et väike enda poolne panus anda.

                        Flora 5€. Avamäng kodus, väga suur eelis, sest kõik on lahtine. Võib vabalt, aga ei pruugi, juhtuda et 30. mänguminutiks on tablool numbrid, kus Flora jaoks on mäng läbi. Sellegi poolest alustatakse 0:0. Flora võttis fookuseks saada staadionile maksimaalne arv inimesi pakkudes rahvale piletit viieka eest. Täiesti arusaadav strateegia ja minu meelest vägagi tervitav. Pöial neile selle eest.

                        Numbritest. Täitsa põnev oleks peale mänge võrrelda numbreid. Kui palju tuli tänu Flora odavale piletihinnale staadionile neid juhufänne, kes muidu jalgpallist ei huvitu ja mis on nende oletame 1000-2000 inimese saadud emotsioon ning panus tulevikus. Ehk siis kas selline 1x meelitamine ka mingit reaalset mõju avaldab, millest me kõik siin nii julgelt kogu aeg räägime.
                        Last edited by Silver; 25.07.19, 09:53.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Silver Vaata postitust
                          Mul on sinust sügavalt kahju..

                          Pileti hinna osas kaks senti.

                          Kalju 15-35€. 15€ on väga OK hind, ostsin eelmüügist ja toetan Kaljut hea meelega. Kuna esimene mäng toimus võõrsil, siis illusioone ei loonud ja teadsin, et kodus mängitakse pigem au peale, sest selleks hetkeks on suure tõenäosusega edasipääsu lootus juba kadunud. Koha peal pakutav 35€ on tõesti suvalisele pealtvaatajale kallis. Ka Eesti jalgpalli fännile, sest me pole harjunud meelelahutuse eest sellist hinda maksma. Kindlasti kallis hind mängupäeval, esimeses ringis saadud pakk pärsib numbreid, kuid suures pildis ei muuda see midagi. Muide tänutäheks järjepidevale toetusele saavad roosad pantrid ja Kalju noored mängule tasuta ja seda infot jagati siseringis samal ajal kui piletid Piletilevisse müüki jõudsid. Minu meelest ilus žest, aga see ei takistanud mind ka lisapiletit ostmast, et väike enda poolne panus anda.

                          Flora 5€. Avamäng kodus, väga suur eelis, sest kõik on lahtine. Võib vabalt, aga ei pruugi, juhtuda et 30. mänguminutiks on tablool numbrid, kus Flora jaoks on mäng läbi. Sellegi poolest alustatakse 0:0. Flora võttis fookuseks saada staadionile maksimaalne arv inimesi pakkudes rahvale piletit viieka eest. Täiesti arusaadav strateegia ja minu meelest vägagi tervitav.

                          Numbritest. Täitsa põnev oleks peale mänge võrrelda numbreid. Kui palju tuli tänu Flora odavale piletihinnale staadionile neid juhufänne, kes muidu jalgpallist ei huvitu ja mis on nende oletame 1000-2000 inimese saadud emotsioon ning panus tulevikus. Ehk siis kas selline 1x meelitamine ka mingit reaalset mõju avaldab, millest me kõik siin nii julgelt kogu aeg räägime.
                          Flora jäi lihtsalt kindlaks oma selle hooaja läbivale piletipoliitikale.
                          Loomulikult ei oleks mitte keegi ilmselt mitte midagi öelnud ka siis kui piletihinnad oleksid olnud 10€ eelmüügist ja 15€ kohapealt.
                          Samuti on ka täna hooajakaardi omanikele ja klubikaardiga mängule sissepääs tasuta.
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                            Minu kui täiesti neutraalse Eesti jalgpalli fänni jaoks

                            Kommentaar


                              Tere.kui nüüd kalju peaks ära võtma Euroopa liigas Dundelange/Shkendija võitja kahe mängu kokkuvõttes, kas siis ollaksegi Euroopa Liiga alagrupiturniiril?
                              //

                              Kommentaar


                                Algselt postitas sibierski Vaata postitust
                                Tere.kui nüüd kalju peaks ära võtma Euroopa liigas Dundelange/Shkendija võitja kahe mängu kokkuvõttes, kas siis ollaksegi Euroopa Liiga alagrupiturniiril?
                                Ei.
                                Siis ollakse play-offis.
                                FC Flora

                                Kommentaar

                                Working...
                                X