320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
    need 2 mustanahalist brasiillast on udud ju
    No ma usun,et esiliiga taseme nad mängivad ilusti välja.Kahjuks jah,Ronaldinhot Barcast ei õnnestunud hankida...ehk järgmiseks hooajaks.
    "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Mnjah, polnud Taavi vilepartiil viga midagi, vaid äärekohtunik tegi paar mulkat ja lasi Kaljule sulust ära lüüa. Kas keegi sai aru, mille eest Mitt sai kollase? Oli nagu mänguline moment ja siis äärekohtunik kabetas äkki mingi naljaka otsuse...

      Kommentaar


        Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
        Mnjah, polnud Taavi vilepartiil viga midagi, vaid äärekohtunik tegi paar mulkat ja lasi Kaljule sulust ära lüüa. Kas keegi sai aru, mille eest Mitt sai kollase? Oli nagu mänguline moment ja siis äärekohtunik kabetas äkki mingi naljaka otsuse...


        kas ta mitte salaja vastast (Külm) nn ei töödelnud?
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Algselt postitas manifest Vaata postitust
          No ma usun,et esiliiga taseme nad mängivad ilusti välja.Kahjuks jah,Ronaldinhot Barcast ei õnnestunud hankida...ehk järgmiseks hooajaks.
          ei mängi ju, nad on suvalised brasiilia palmide alt kokku korjatud töötud ma arvan, või siis uue treeneri isiklikud sõbrad, kelle ta kaasa võttis kuna ei tahtnud eestis üksi olla.
          see äärepoolik on nii olematu tehnikaga, et jube.
          keskkaitse samuti - päris mitu korda seikles vastaste rünnaku ajal ringi nii, et vastane läks vabalt üks ühele...ja kui mu mälu mind ie peta, siis tuli sealt ka värav, kui mitte rohkem.

          Kommentaar


            aga ikkagi BRASIILIA

            Kommentaar


              Algselt postitas -Raul- Vaata postitust
              Mnjah, polnud Taavi vilepartiil viga midagi, vaid äärekohtunik tegi paar mulkat ja lasi Kaljule sulust ära lüüa. Kas keegi sai aru, mille eest Mitt sai kollase? Oli nagu mänguline moment ja siis äärekohtunik kabetas äkki mingi naljaka otsuse...
              nad läksid selle vastase kapteniga kättpidi kokku korra ja siis äärekohtunik kutsus ta peakohtuniku enda juurde ja lasi kitse

              Kommentaar


                Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
                ei mängi ju, nad on suvalised brasiilia palmide alt kokku korjatud töötud ma arvan, või siis uue treeneri isiklikud sõbrad, kelle ta kaasa võttis kuna ei tahtnud eestis üksi olla.
                see äärepoolik on nii olematu tehnikaga, et jube.
                keskkaitse samuti - päris mitu korda seikles vastaste rünnaku ajal ringi nii, et vastane läks vabalt üks ühele...ja kui mu mälu mind ie peta, siis tuli sealt ka värav, kui mitte rohkem.
                polnud sellel äärepoolikul häda midagi , õnnestus tal isegi vahepeal 3st vennast kuidagi mööda saada ja ilusad tsenderdused ründajatele tulid ka.
                sa räägid nagu ise oleksid ronaldinho

                Kommentaar


                  Täpselt, oluline on tulemus. Nii pika venna liigutused ei saagi olla kõige kaunimad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Hoe Vaata postitust
                    polnud sellel äärepoolikul häda midagi , õnnestus tal isegi vahepeal 3st vennast kuidagi mööda saada ja ilusad tsenderdused ründajatele tulid ka.
                    sa räägid nagu ise oleksid ronaldinho
                    hea timo
                    panid mellu paika :P

                    Kommentaar


                      Dona, kes tegelikult on isegi ründaja, sai suurepäraselt äärel hakkama, temalt ikka andis palli kätte saada. Eksis kogu kaitseliin, sealhulgas ka Hudson, aga tema vähele võib vigu kanda vast kõige vähem.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Hoe Vaata postitust
                        polnud sellel äärepoolikul häda midagi , õnnestus tal isegi vahepeal 3st vennast kuidagi mööda saada ja ilusad tsenderdused ründajatele tulid ka.
                        sa räägid nagu ise oleksid ronaldinho
                        ma pole seda öelnud hoeninho, minu tase on ikka sitaks madalam kui ronaldinhol, või siis sellel samal pikal poisil.
                        aga vaata kuidas ta neist mööda sai, sinu poolt mainitud kolmest mehest - selgelt oli tegu õnnega ju

                        Kommentaar


                          no jalgpallis on õnne ka vaja.
                          õnnega või mitte aga mööda sai ja päris mitmel korral
                          aga ega ma vaielda ka sinuga ei viitsi
                          Cheers

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Meelis M Vaata postitust
                            ma pole seda öelnud hoeninho, minu tase on ikka sitaks madalam kui ronaldinhol, või siis sellel samal pikal poisil.
                            aga vaata kuidas ta neist mööda sai, sinu poolt mainitud kolmest mehest - selgelt oli tegu õnnega ju
                            Mees julges minna üritama kolme mehe vastu üksi läbi minna, mees töötab iga mäng rohkem kui teised. Minu meelest pole mängijalt rohkem midagi soovida. Luua värava võimalusi teistele, ise lüüa kui võimalus tekib ning võidelda iga palli pärast.

                            Kommentaar


                              ei no kui hästi läheb, siis on varsti vähemalt 2 brassi koondises ka. Brasiilia koondis tahab katsetada ja praegu on selleks parim hetk!!!

                              allikas: tribalfootball.com
                              minge Kingissepa praami peale

                              Kommentaar


                                Aga miks mitte.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X