320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
    mis on hiiu stata kattel viga.
    ise olen noorteklassis flora süsteemis mänginud ja sealsetel kunstmuru väljakutel.
    hiiu on tõsiselt parem.
    sama siin ja nõustun sinuga Raido

    Kommentaar


      Algselt postitas $$$ Vaata postitust
      Männiku Staadion äkki?
      Et see suht nõmmel.
      Männiku Staadionil oleks ehk isegi võimalik, sest seal korralik valgustus ning ka pooleli olev muruväljak kõrval olemas. Ainuke puudus on tribüünid.

      Kommentaar


        Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
        mis on hiiu stata kattel viga.
        ise olen noorteklassis flora süsteemis mänginud ja sealsetel kunstmuru väljakutel.
        hiiu on tõsiselt parem.

        Mängi veel 10 aastat siis seal kunstmurul ning siis vaatame mis su jalad teevad.
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Mängi veel 10 aastat siis seal kunstmurul ning siis vaatame mis su jalad teevad.
          Ma ei tea... hetkel on hiiu kunstmuru kordi pehmem kui mõni keskmisest parem muruväljak kus oma liigeseid aukudesse ära murrad.

          Kõik on suhteline, tähendus "muruväljak" ei tähenda alati seda mida me oma vaimusilmas ette kujutame ja tähendus "kunstmuruväljak" ei tähenda alati betoonipeale rullitud mistrat... Oled nõus?

          Maailmas on üks hea tendents, tehnoloogia areneb....!

          Valge ja musta vahele mahub tavaliselt see kõige suurem ala mis on halli värvi, saaks äkki oma arvamustega seal kokku... ja vaataks mis, siis jalgpallile hetkel kasulikum on!

          (Loe topicut Miks ei käi rahvas mänge vaatamas)
          www.jkkalju.ee
          www.facebook.com/jkkalju

          Kommentaar


            Juba 5 aastat oleme Hiiul mänginud kunstmurul, keegi ei nuta ja jalad on ka kõigil alles.

            Kommentaar


              Ma võibolla kogemata alustasin nseda kunstmuru teemat aga minu küsimus polnud tookord esitatud mitte etteheitena vaid lihtsalt uurisin ,et kas on ka teisi variante peale Hiiu staadioni ,mis iseenesest on väga kena koht ja praegune kate kordi parem ,kui näiteks Sportland Arena kulunud vaip.

              Praegu aga tahaks hoopis seda teada ,et kas Kalju orgunnib mingi bussi ka Kuresse sõiduks ? Grupp seltsimehi tahaks üleminekumängule sõita.
              FCF Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas ROOTSI KUNN Vaata postitust
                Praegu aga tahaks hoopis seda teada ,et kas Kalju orgunnib mingi bussi ka Kuresse sõiduks ? Grupp seltsimehi tahaks üleminekumängule sõita.
                Buss on alati olemas, täpsem info tuleb lähiajal. Aaja, kaasa saad ühel tingimusel, üleminekul pead kõige paremaid ikka toetama

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mängi veel 10 aastat siis seal kunstmurul ning siis vaatame mis su jalad teevad.
                  vaata nüüd.
                  olen juba peaaegu terve aasta nõmme kaljus olnud.

                  Kommentaar


                    pakun et kui mängida normaalse jalanõuga siis pole asi nii hull midagi.
                    hiiu statka suht pehme ka nii, et mina ei muretse.


                    JA NII ONGI!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
                      pakun et kui mängida normaalse jalanõuga siis pole asi nii hull midagi.
                      hiiu statka suht pehme ka nii, et mina ei muretse.


                      JA NII ONGI!
                      sa PAKUD ja siis ütled "JA NII ONGI"

                      päris tark poiss oled
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        tark poiss olen muidugi - tegid suure avastuse aga mis vahet sel on. mõtle parem mille peale see "ja nii ongi" on öeldud. vb tähendab se seda, et see ongi minu pakkumine aga vb mitte. aga aitäh et mind targaks nimetasid - sa ei eksinud.


                        JA NII JÄÄBKI!
                        Last edited by Kristo7; 02.11.07, 18:17. Põhjus: MITMEKESISUS

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                          sa PAKUD ja siis ütled "JA NII ONGI"

                          päris tark poiss oled
                          irw
                          udu nats

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kristo7 Vaata postitust
                            tark poiss olen muidugi - tegid suure avastuse aga mis vahet sel on. mõtle parem mille peale see "ja nii ongi" on öeldud. vb tähendab se seda, et see ongi minu pakkumine aga vb mitte. aga aitäh et mind targaks nimetasid - sa ei eksinud.


                            JA NII JÄÄBKI!
                            taba irooniat...
                            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                            Kommentaar


                              naljapoisid

                              Kommentaar


                                Algselt postitas RaidoL Vaata postitust
                                vaata nüüd.
                                olen juba peaaegu terve aasta nõmme kaljus olnud.

                                Siis oled küll kõva mees. Mitu korda sa Prives oled käinud? Mängid veel 9 aastat ja siis kärutatakse sind sinna ratastoolis. Järgmisena hakkate mulle siin rääkima, et kumminaine on sama hea kui lihast ja luust naine. Maitse asi muidugi...
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X