320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    oioi, ma ütlesin seda juba pärast eelmise hooaja lõppu, küll mitte avalikult, aga siiski.

    nüüdsed tulemused on vaid selle kõige kaunistuseks

    Kommentaar


      Algselt postitas 17 Vaata postitust
      oioi, ma ütlesin seda juba pärast eelmise hooaja lõppu, küll mitte avalikult, aga siiski.

      nüüdsed tulemused on vaid selle kõige kaunistuseks
      Kui nüüd natukene loogikat kasutada, siis oleks pidanud Kuressaare saama kõik mängud 6:0 pähe. Sest jube nõrgale Kaljule suudeti kaotada

      Kommentaar


        hea loogika, seda kasutavad umbes kolmeaastased

        Getafe võitis Reali ja kuna Real on valitsev Hispaania meister, siis Getafe on Hispaania parim klubi

        Kommentaar


          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Kalju saab hooajal vähemalt 12 mängus üle 0:6 kaotuse,

          prohvet on rääkinud !
          Vot seda rõõmu ei saa sa mitte mingi hinna eest tunda.

          Kommentaar


            Algselt postitas 17 Vaata postitust
            hea loogika, seda kasutavad umbes kolmeaastased
            ...või kalju fännid
            Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

            Kommentaar


              Mõne aasta tagune Kuressaare esifänni loogika: "FC KURESSAARE on m2nind tglt peris hästi kui arvate et ma olen nati crazy siis exite sest kuressaare vastased on olnud ju trans ja flora kui transi käest saadi 3:0 siis peax tlna levadia 1:0 võitma"

              Kommentaar


                Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                Mõne aasta tagune Kuressaare esifänni loogika: "FC KURESSAARE on m2nind tglt peris hästi kui arvate et ma olen nati crazy siis exite sest kuressaare vastased on olnud ju trans ja flora kui transi käest saadi 3:0 siis peax tlna levadia 1:0 võitma"
                jep, nüüd panid ära
                Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                Kommentaar


                  Algselt postitas 17 Vaata postitust
                  hea loogika, seda kasutavad umbes kolmeaastased

                  Getafe võitis Reali ja kuna Real on valitsev Hispaania meister, siis Getafe on Hispaania parim klubi
                  Midagi see siiski näitab ju. Aga noh, kahju et kaotusvalu nii suur on .
                  Üks on igatahes selge, Kalju on Meistriliigas ning Kuressaare Esiliigas. See igatahes näitab miskit, kui me isegi peaks kõik mängud kaotama, oleme ikkagi kõrgemal ja hetkel nii see on.

                  Aga eks märtsist ole näha.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Kalju saab hooajal vähemalt 12 mängus üle 0:6 kaotuse,

                    prohvet on rääkinud !
                    Kas prohvet seda ka ütles, et karika teises ringis mängivad Kalju ja Kuressaare omavahel ning Kured kaotavad üle kümne väravaga?

                    Kommentaar


                      Habe, sa ei ole kunagi eriti terav olnud ja ega tänagi paista päike sinu peale, kahju hakkab.

                      Kommentaar


                        kuulge kaljukad mõelge peaga..te jäite esiliigas alles 6-ndaks ja nüüd loodate meistriliigas ei tea kuhu jõuda...

                        ma vean kihla, et peale karika teise ringikohtumis Kure-kalju vahel peab HABE oma sõnu sööma...tahaks teada mida te siis räägite kui Kurelt sauna saate
                        FC Flora

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Metsahall Vaata postitust
                          Mõne aasta tagune Kuressaare esifänni loogika: "FC KURESSAARE on m2nind tglt peris hästi kui arvate et ma olen nati crazy siis exite sest kuressaare vastased on olnud ju trans ja flora kui transi käest saadi 3:0 siis peax tlna levadia 1:0 võitma"
                          Irw

                          Aga 17 näol on tegemist siis 7-8 aastase isikuga. Andestame.

                          Loogika tapab

                          Kommentaar


                            Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                            Irw

                            Aga 17 näol on tegemist siis 7-8 aastase isikuga. Andestame.

                            Loogika tapab
                            muide 17 on üks parimaid fänne ültse Eestis...ja ta ei ole 7-8 aastane
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Kisub veriseks. Elame ja näeme kes siin oma sõnu sööb. Ahjaa, esimene mäng ju ongi kohe Floraga. Kas tuleb 8-0 või ei ole siis näha. Mina ennustan 2-2 viiki.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                                muide 17 on üks parimaid fänne ültse Eestis...ja ta ei ole 7-8 aastane
                                Tsiteerides Mikot.

                                sa ei ole kunagi eriti terav olnud ja ega tänagi paista päike sinu peale, kahju hakkab.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X