320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    need, kes vinguvad on suuresti kas kibestunud kuressaare fännid või muidu totakad. samas mõni lihtsalt ei tea, mis on hea.... andke neile aega...

    Kommentaar


      No mina olen ka mingismõttes kuressaare fänn... Ikkagi kodusaaremeeskond ju... Aga sellegipoolest arvan, et Kalju on praegu parem.
      See lõputu võrrand..

      Kommentaar


        Ehk siis kokkuvõtteks võiks noortekeeles öelda:

        Nõmme Kalju ruuulzz

        Kommentaar


          Mänjuuu, Tselsiii,
          Kaljuuu, vannabii...
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            No Levadia või Flora pole minus suutunud selliseid emotsioone veel tekitada nagu Nõmme Kalju.
            See lõputu võrrand..

            Kommentaar


              Ma arvan,et Kalju annab põhjuse meistriliiga mänge vaatama minna.Vähemalt alguses,kuni nad uued ja tundmatud on, suurte klubide vaatevinklist.Loodan ,et üllatavad positiivselt.Saab näha ,kui suur see mänguline vahe siis on ,kui ongi.Go Kalju.

              Kommentaar


                uus

                kalju peamine fenomen on see,et nad on uued tulijad, tõelise hinnangu nende tegevusele saab anda 5-7 aasta pärast. Hetkel teevad aga ärevaks uudised,kus üks Kaljuga seotu on väidetavalt seotud narkotsiga ja teine väidetavalt bordellidega...nujah,ka halb reklaam pidi reklaam olema ja loodame,et need episoodid leiavad jalgpalli jaoks hea lahenduse

                Kommentaar


                  Algselt postitas taku* Vaata postitust
                  need, kes vinguvad on suuresti kas kibestunud kuressaare fännid või muidu totakad. samas mõni lihtsalt ei tea, mis on hea.... andke neile aega...
                  kle loogisch ju noh, et nad vihased on, sest kalju lükkas nende lemmikklubi välja. Mis sa ootad et laksu pealt nad hakkaks kohe kalju fännideks?! See ei tähenda et inimesed aru ei saaks, et kalju head asja ajab.
                  Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
                    kalju peamine fenomen on see,et nad on uued tulijad, tõelise hinnangu nende tegevusele saab anda 5-7 aasta pärast. Hetkel teevad aga ärevaks uudised,kus üks Kaljuga seotu on väidetavalt seotud narkotsiga ja teine väidetavalt bordellidega...nujah,ka halb reklaam pidi reklaam olema ja loodame,et need episoodid leiavad jalgpalli jaoks hea lahenduse
                    sa vist selleks tegid endale konto, et saaks siia lolli juttu kirjutada... Kalju on juba 6 aastat oma asja ajanud, kui lisada siia veel 5-7 aastat, siis teeb see kokku 11-13 aastat... Mis päevauudisest siin üldse juttu saab olla.

                    Ja neid seoseid pole vaja küll välja tuua... Mõtetu mustamine ei tee postitajale au!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Jeti88 Vaata postitust
                      kle loogisch ju noh, et nad vihased on, sest kalju lükkas nende lemmikklubi välja. Mis sa ootad et laksu pealt nad hakkaks kohe kalju fännideks?! See ei tähenda et inimesed aru ei saaks, et kalju head asja ajab.
                      no kui saavadki aru, siis ei näita seda just eriti arukalt välja....

                      iga liigutuse peale on inin taga.

                      kui ei meeldi, siis ei meeldi.. aga pole vaja sitaga ka pilduda(minu arvamus)

                      samas mul selles suhtes suht pohhui, sest usun, et kalju tegemisi osade jollerite plärin ei mõjuta....

                      Kommentaar


                        Mis kell uus kodukas stardib?

                        Kommentaar


                          Tere!

                          mul on paar küsimust, võib olla keegi saab vastata) kas kõik mehed Florast liitusid laenulepinguga või ei?
                          Mis klubist tuli Felipe?
                          Kuhu läksid Hudson Luis Silva de Souza, Jean Pierre Marques Lopes?
                          Soccenetis oli kirjutatud 5 veebruaril - Hudson Luis Silva de Souza (k, jätkab Soomes)
                          Jean Pierre Marques Lopes (r, jätkab Lõuna Aafrikas)
                          aga kus täpselt nad praegu mängivad?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
                            Mis kell uus kodukas stardib?
                            Läheb loodetust kauem aega, usun, et esmaspäevaks on asi korras.

                            Kommentaar


                              Hmm, no peale Lisaaja vaatamist hakkasin kl hetkeks kahtlema, et kas lähevad ikka jalgpalli mängima või vastaseid ära taguma

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Trabelsi Vaata postitust
                                Tere!

                                mul on paar küsimust, võib olla keegi saab vastata) kas kõik mehed Florast liitusid laenulepinguga või ei?

                                Ei ole laenuleping, kalju omandas nende mängijate õigused.

                                Mis klubist tuli Felipe?
                                Isegi ei mäleta, mingi Rootsi klubi oli.

                                Kuhu läksid Hudson Luis Silva de Souza, Jean Pierre Marques Lopes?
                                Hetkel on mõlemad veel ilma klubita, aga Hudson on ühe Soome klubi juures ja Lopes kuskil Rootsis...

                                Soccenetis oli kirjutatud 5 veebruaril - Hudson Luis Silva de Souza (k, jätkab Soomes)

                                Tõenäoliselt on see nii...

                                Jean Pierre Marques Lopes (r, jätkab Lõuna Aafrikas)
                                aga kus täpselt nad praegu mängivad?
                                Hetkel pole veel teada täpselt kus.
                                www.jkkalju.ee
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X