320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selles suhtes tore, et Kalju fännid suudavad konflikte tekitada, et nüüd on lisaks Kure fännidele ka Flora fännidega suurem vastasseis, lisab vürtsi juurde kohtumistele.
    Algselt postitas budulojus
    kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

    Kommentaar


      Algselt postitas brandisco Vaata postitust
      tra ajakirja ja red pulli purgiga ikka ei loobiks ju...tra kogematta kobistasite ära nh oi järgised 3 mängu saate niimodi suhu...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..mingi vend töllerdas roosa pantri kostüümis seal
      haha, te tegite enda margi väga maha, kui karjusite, et "roosad rotid". see pidi naljakas olema vms? mul tulid külmavärinad peale, et nii lambaid fänne on ka olemas...

      Kommentaar


        Algselt postitas brandisco Vaata postitust
        ...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..
        Mida sa sellega silmas pead?
        Kalju fänne oli kuulda ja ka näha selgelt rohkem kui rohevalgeid. Minu jaoks oli see paras üllatus, sest ma tean väga hästi, et Flora fänne eestikatel juba naljalt üle ei karjuta, eriti veel kodus. Aga liigahooaja avapaugu kohta jäi Flora toetus lahjaks ja fännidevahelise lahingu võit läks täna küll roosadele.

        Ei ole Kalju ega Flora fänn. Mängu vaatasin telekast.
        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

        Kommentaar


          Algselt postitas ALEKOK Vaata postitust
          Selles suhtes tore, et Kalju fännid suudavad konflikte tekitada, et nüüd on lisaks Kure fännidele ka Flora fännidega suurem vastasseis, lisab vürtsi juurde kohtumistele.
          tahad öelda, et positiivne on, et ma ei tea millega loopima tullakse?
          FC Flora

          Kommentaar


            räägite siin, et vasquez ei mänginud...miks, miks?.....vaevalt, et 17 aastane osteti kohe põhikoosseisumeheks
            Pavel, ära seikle nüüd!

            Kommentaar


              Algselt postitas brandisco Vaata postitust
              tahad öelda, et positiivne on, et ma ei tea millega loopima tullakse?
              Inimlikult pole, aga Meistriliigale annavad sellised asjad vürtsi juurde. Fännide vahelisi suuremaid vastasseise ongi just vaja Meistriliigale.
              Algselt postitas budulojus
              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

              Kommentaar


                Algselt postitas norsk Vaata postitust
                Mida sa sellega silmas pead?
                Kalju fänne oli kuulda ja ka näha selgelt rohkem kui rohevalgeid. Minu jaoks oli see paras üllatus, sest ma tean väga hästi, et Flora fänne eestikatel juba naljalt üle ei karjuta, eriti veel kodus. Aga liigahooaja avapaugu kohta jäi Flora toetus lahjaks ja fännidevahelise lahingu võit läks täna küll roosadele.

                Ei ole Kalju ega Flora fänn. Mängu vaatasin telekast.
                ma pidasin seda silmas, et tuld mingi ajakirja ja purgiga loopima...no ma ei tea kohapeal tundus ikka võrdne fännide vaheline heitlus...
                FC Flora

                Kommentaar


                  Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                  tra ajakirja ja red pulli purgiga ikka ei loobiks ju...tra kogematta kobistasite ära nh oi järgised 3 mängu saate niimodi suhu...fännidena tegite oma margi ikka väga täis..mingi vend töllerdas roosa pantri kostüümis seal
                  ahahahaaaaaaa eriti kibestunud

                  Kommentaar


                    Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                    ma pidasin seda silmas, et tuld mingi ajakirja ja purgiga loopima...no ma ei tea kohapeal tundus ikka võrdne fännide vaheline heitlus...
                    Vaata, kui sa ise koguaeg karjud, siis ongi raske aru saada, kes keda parasjagu üle karjub, eriti kui mõlemad pooled samaaegselt karjuvad
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Tegelikult olite kõik tublid, kes te tribüünidel häält tegite. Fanerka kodumängu oleks olnud kordades igavam vaadata.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Trolliga koju sõites oli lõbus kuulata kõrval soiguvaid Flora fänne . Ei, väga mõnus elamus igatahes, ja küll läheb see mängupilt ka hooaja jooksul paremaks. Mis paljukirutud Barnwelli puudutab, siis esimesel poolajal läks tal küll rohkem energiat kaaslastega õiendamise kui mängimise peale - võiks rahulikumalt võtta.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          telekas oli kalju hüüdeid rohkem kuulda
                          seda rõhutasid isegi kommentaatorid

                          Kommentaar


                            Algselt postitas norsk Vaata postitust
                            Tegelikult olite kõik tublid, kes te tribüünidel häält tegite. Fanerka kodumängu oleks olnud kordades igavam vaadata.
                            see juba parem jutt...teleülekande järgi ei saa võtta kumb fännkond on parem..kohapeal tundus igati võrdne..ja tegelikult see roosa panter oli suht äge aga jah osad olid ikka väga ülbed ja mõtetud...
                            FC Flora

                            Kommentaar


                              Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                              see juba parem jutt...teleülekande järgi ei saa võtta kumb fännkond on parem..kohapeal tundus igati võrdne..ja tegelikult see roosa panter oli suht äge aga jah osad olid ikka väga ülbed ja mõtetud...
                              Kuidas sina saad hinnata kas oli võrdne kui sa ise olid Flora fännisektoris?
                              Algselt postitas budulojus
                              kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                              Kommentaar


                                Algselt postitas brandisco Vaata postitust
                                tahad öelda, et positiivne on, et ma ei tea millega loopima tullakse?
                                Kui keegi, kedagi millegagi loopis, siis see küll õige asi pole.. jääme ikka verbaalsele poolele. Kuigi jah, purupurjus flora toetajad saatsid meid igasugustesse pimedatese kohtatesse aga pole lugu

                                sport võidab
                                "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                                www.facebook.com/jkkalju

                                Kommentaar

                                Working...
                                X