320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
    HAHAAA....oeh, Rein sa ikka oskad!
    Aga sa tead kus teda leida, harjukuue ülemine paviljon!

    Räägi välja nüüd, oled ikka hea olnud ja ilusti mängudel käinud?
    Ei ole hea olnud. Pole tükk aega Kalju mänge vaatamas käinud.
    Viimane kord siis kui Kalevi käest nad põske said.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      No oleks siis aeg ju!
      Ihunuhtlust on sulle vaja- pean vist Reelikaga rääkima selles osas.
      Peale seda oled nagu miilutska igal mängul kohal!

      Tahan ka mängida!!!! Natuke pean jälle eemal olema- ei meeldi see värk!

      Aga tagasi teema juurde, miks Mikk kaardi sai?
      .

      Kommentaar


        Keegi oli läbi minemas ning Mikk hoidis viimase mehena teda kinni

        Kommentaar


          Algselt postitas rallikas Vaata postitust
          Keegi oli läbi minemas ning Mikk hoidis viimase mehena teda kinni
          Nyyd tean, tänud!
          .

          Kommentaar


            Kahjuks peab Mikk nüüd Levadiaga mängu vahele jätma, kuid keskkaitsjatelt täna väga tubli esinemine, eriti tubli oli Kaupo.

            Jube kahju et Vasquezil närv vastu ei pidanud ning debüütväravat kirja ei saanud. Ja muidugi Teever on ekstra hea. Tore teisipäev!

            Kommentaar


              Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
              Kahjuks peab Mikk nüüd Levadiaga mängu vahele jätma, kuid keskkaitsjatelt täna väga tubli esinemine, eriti tubli oli Kaupo.

              Jube kahju et Vasquezil närv vastu ei pidanud ning debüütväravat kirja ei saanud. Ja muidugi Teever on ekstra hea. Tore teisipäev!
              JA LAUPÄEVAL KÕIK HIIULE!
              www.jkkalju.ee
              www.facebook.com/jkkalju

              Kommentaar


                Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                JA LAUPÄEVAL KÕIK HIIULE!
                Kas laivis saab ka jälgida mängu? Mul pisike transpordi probleem...
                .

                Kommentaar


                  Algselt postitas LadyPink Vaata postitust
                  Kas laivis saab ka jälgida mängu? Mul pisike transpordi probleem...
                  Bush lubas Air Force One laenata selleks, et sa mängule saaksid, aga tingimustes pead ise kokkuleppima temaga. Kui see ei sobi siis küsi mõnda hävitajat, siiski üks suur NATO.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Bush lubas Air Force One laenata selleks, et sa mängule saaksid, aga tingimustes pead ise kokkuleppima temaga. Kui see ei sobi siis küsi mõnda hävitajat, siiski üks suur NATO.
                    NJETO SA TAHTSID ÖELDA JA SVET KA VEEL LISAKS
                    www.jkkalju.ee
                    www.facebook.com/jkkalju

                    Kommentaar


                      Olude sunnil sai tänast mängu säästukalt vaadatud aga pean mainima ,et väga lahe oli sealt fännide laule ja plaksutusi kuulata. Väravaid ei näinud kuna jõudsin 2 poolajaks aga põnevust jätkus .
                      Vaatamata pikale pausile oli publikut jälle mõnusalt ning laupäeval on ilmselt kõvasti rohkem oodata.
                      FCF Forever

                      Kommentaar


                        päris hea oli see:me kotterit,me kotterit,me armastame kotterit!
                        esimest korda kuuled,on ikka hea
                        Kapten Trumm

                        Kommentaar


                          Ja tänud kõigile säästutribüüni rahvale, teid oli loendamiste summeerides kuskil 100. Teisel poolajal pinksalt kuulates, oli säästukalt ka miskit häält kuulda, võiks keegi öelda, et mis häält seal ka täpsemalt tehti?

                          Raivo, tule laupäeval meie sekka, saad ka uusi laule välja mõelda ja esitada
                          "Parim kättemaks on mitte muutuda oma vastase sarnaseks" - Marcus Aurelius
                          www.facebook.com/jkkalju

                          Kommentaar


                            Petsile

                            Mina kuulsin seda et säästukalt tuli toetuslaulu Viljandile. Mõned tydrukud tegid rohkem häält kui tribüünil olnud Viljandi fännid. Enamus laule olid hetke emotsioonist tekkinud jupid. Aga igati lahe et nii moodi seal lauldi
                            I`m not scared of dying, I just dont want to

                            Kommentaar


                              Piltidepealt vaadates oli Prins ka aitagant piilumas.Ei julgenud nägu sisse näitada vist

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vpiigo Vaata postitust
                                Mina kuulsin seda et säästukalt tuli toetuslaulu Viljandile. Mõned tydrukud tegid rohkem häält kui tribüünil olnud Viljandi fännid.
                                Mulle tundus see aia tagant kostunud värk pigem irooniana.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X