320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis muud öelda, kui aitäh kõigile neile, kelle abil Kalju üldse karikafinaali sai. Oli huvitav ja intrigeeriv mäng, kus auga lahkub ka kaotaja. See aasta nüüd muidugi raske mind karikat üles tõsta, kuid sellegipoolest suured tänud ka neile, kes tänase päeva tegid emotsionaalseks.

    pisarpisar.

    Kommentaar


      Ja jõuamegi tänasesse päeva ning lisame siis sellesse seeriasse ka tõdemuse, et esmakodselt finaali jõudnud Nõmme JK Kaljul ei olnudki ju täna erilisi lootusi. Vähemalt nende arvates, kes endeid usuvad. Aga au nõmmekatele, et nad vähemalt üritasid ja tegid sellest tõelise jalgpallifinaali!

      Väljavõte Flora kodukalt siis. Väikese remargina võiksin ikkagi kommenteerida. Antud kirjatüki autor on vist natukene suupeale kukkunud. Esiteks kirjutab, et vasatasel polnudki võimalusi ja siis võidab klubi viimase penaltiga peale lisaaega. Minu meelest oleks ikkagi viisakas antud autoril vähe oma sõnade üle mõelda. Mind ei morjenda tänane kaotus vaid see, kuidas niimoodi kirjutada saab. Tekib mulje nagu polnudki konkurenti ja kogu kohtumine mängiti ühte auku. Võib-olla näen tonti ja kui näen, siis vabandan. Naljakas tundus lihtsalt see kirjatüki osa.

      Sportlikust huvist, kes fcflora.ee koduleheküljel sellist asja kirjutab?
      Last edited by Silver; 12.05.09, 22:56.

      Kommentaar


        Algselt postitas Silver Vaata postitust
        Ja jõuamegi tänasesse päeva ning lisame siis sellesse seeriasse ka tõdemuse, et esmakodselt finaali jõudnud Nõmme JK Kaljul ei olnudki ju täna erilisi lootusi. Vähemalt nende arvates, kes endeid usuvad. Aga au nõmmekatele, et nad vähemalt üritasid ja tegid sellest tõelise jalgpallifinaali!

        Väljavõte Flora kodukalt siis. Väikese remargina võiksin ikkagi kommenteerida. Antud kirjatüki autor on vist natukene suupeale kukkunud. Esiteks kirjutab, et vasatasel polnudki võimalusi ja siis võidab klubi viimase penaltiga peale lisaaega. Minu meelest oleks ikkagi viisakas antud autoril vähe oma sõnade üle mõelda.

        Sportlikust huvist, kes fcflora.ee koduleheküljel sellist asja kirjutab?
        noh seee jah kuidagi imelikult öeldud aga kokkuvõttes Flora oli parem ja oma viga, et normaalajal ära ei realiseerund võimalusi.
        FC Flora

        Kommentaar


          Mul ei ole midagi selle vastu, kui kirjutatakse, aga siis palun adekvaatselt ja nii nagu oli! Pole mõtet sõnu, lauseid, uudiseid moonutada ja mingisugust silmad kinni pläma toksida.

          Reskept Flora ees! Tänane mäng näitas seda, et ajame Kalju asja õigesti ning ma usun, et Te peaksite meid juba vaikselt kartma! Täna jäime alla, aga tulevikku (loe: Viljandi on ka tore sats, aga ma ei mõelnud neid) võib vaadata positiivsete toonidega. Algus on tehtud. Võrreldes eelmise hooajaga on areng silmnähtav + publikut oli ka ohtralt. Konkurents on tervitatav ja edasiviivjõud!

          Kommentaar


            Ilmselgelt urmar

            Kommentaar


              90 minutit võrratut jalgpalli.
              Lisaaeg- Tohvri antud punane rikub mängu ära.
              Penaltid:
              Hurt - kahju et seekord eksisid, aga Sillamäel sa lõid selle esimese sisse, mis andis meestele seal vajaliku positiivse emotsiooni.
              Nunes - Sa lõid Sillamäel selle viimase otsustava penalti SISSE, sina tõid meid finaali välja.
              Meekond ja fännid on koos teiega.

              Kommentaar


                Ma siiralt lootsin Kalju võitu aga läks seekord nii. Sellegipoolest minu õnnitlused Kalju mängijatele, fännidele, juhtkonnale ja muudele asjapulkadele. Ei maksa ju ikkagi unustada, et karikavõistluste hõbemedalid on seni Nõmme Kalju suurim saavutus ja lähiaastatel on kindlasti lisa oodata. Kindlasti ajate õiget asja siin Eesti jalgpallis ning edu edaspidiseks.

                Publikunumber oli ka kõva sõna meie liiga kohta. Kahju ainult, et ei suudeta täpset numbrit välja selgitada. Aga muidu hakkab juba jalgpalli moodi minema see asi siin Eestis - teleülekanne, publik, fännid, traditsioonidega meeskonnad, intriig...
                Algselt postitas aanvaller
                raamatud on pededele!

                Kommentaar


                  Oli emotsionaalne õhtu! Tunnen meeskonna ja kaasfännide üle uhkust!
                  Vulgar Display Of Kalju Power

                  Kommentaar


                    kalju on pasa ..ja võit on meie oma
                    http://www.youtube.com/watch?v=Fd5DD_UYlsg
                    Klavani debüüt Meistrite liigas!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas stark Vaata postitust
                      kalju on pasa ..ja võit on meie oma
                      avatari vaadates, siis .. jalgpalliliidu?

                      aus ülestunnistus.

                      Kommentaar


                        No andke andeks, aga kogu see jutt seal on ju läbi huumoriprisma ja viitega sellele, et igasugustel karikavõistlustel võidab Flora. Et läheb mäng, kuidas läheb, ikka võidab Flora, kui on karkamänguga tegu.

                        Öeldakse ju ka nii, et jalgpalli mängivad kaks meeskonda ja võidab Saksamaa, või midagi sarnast.

                        Kommentaar


                          Kohutav,kuidas saab sellist punast anda.Inimene lükkab palli endast eemale,Terehhov näeb hetke ära ja lükkab puhtalt palli kahe jalaga.Midagi tahtlikku 100prossa polnud,ja miks pidigi olema sellises olukorras.Arusaamatu,et otsuse võtab vastu neljas kohtunik.Jama!!!Flora pääses ülinapilt,väga kahju.Tublid,nõmme poiskad,pange edasi!
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Ma ka veel üleval. Oli mis oli, aga selle eemaldamise nahka nüüd Kalju mäng ka ei läinud, kui just poleks just Terehhov Hurda asemel penaltit lööma pandud, sest Nunest ta nagunii asendanud poleks. Mäletamist mööda ei ole Terehhov eriline penaltilööja kunagi olnud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas urmar Vaata postitust
                              Ma ka veel üleval. Oli mis oli, aga selle eemaldamise nahka nüüd Kalju mäng ka ei läinud, kui just poleks just Terehhov Hurda asemel penaltit lööma pandud, sest Nunest ta nagunii asendanud poleks. Mäletamist mööda ei ole Terehhov eriline penaltilööja kunagi olnud.
                              Urmar, sa oled vale inimene kommenteerima. Kui sa oled EJL töötaja ning vaidled siin mitme inimesega, siis see näitab kahjuks juba EJL kalduvust soosima 1 klubi. Finaalis anda punane lisaajal peab ikka väga räige viga olema, sest meeskond kes jääb vähemusse hakkab hoidma seisu ning mängima kontratele. Terehhovi punane tähendas seda, et Kalju ei rünnanud enam üldse vaid hoidis seisu ning sedasi kahjuks on väga keeruline väravat lüüa vastastele.

                              Kommentaar


                                Enne punast pani kalju päris hästi, lisaaja algul !!, rikuti mäng ära, aga noh päris hea sissesõit oli ka, telekast ei tundunud võibolla nii hull aga kohtunikule küll .... Kalju vääris ikkagist võitu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                www.ehrakennus.ee
                                Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                                Kommentaar

                                Working...
                                X