320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Nõmme Kalju

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Kodakondsuseta tüüpe on nii Sillamäel kui Transis, Levadias, vaevalt, et neid välismaalasteks loetakse, muidu ....
    Ei leia mitte kusagilt ühtegi viidet 7 a reegli kohta.
    Näidake must-valgelt.
    Ilmselt on tegu hallipassi omanikega.

    Ma arvan, kesa, et sa tead, et Eesti vist on üldse ühe rangeima kodakondsuspoliitikaga riike EU-s. Minu meelest on see hea. Ja tead ilmselt ka, et EJL ei saa kedagi kodanikuks teha, see peaks olema ainult KMA ja valitsuse teema.

    Sillamäe ja Kalju on hetkel Meistriliiga ainsad klubid, kelle meeskondades on 4 välismaalast ehk rohkem nad neid juurde tuua ei saa. Vähemalt mitte enne kui keegi teine meeskonnast minema saadetakse või välja kirjutatakse.

    Urmar võib ilmselt seletada, ka mulle, et kas sellest nelja mehe reeglist ei anna kuidagi mööda minna mingite duubelmeeskondade klauslitega, et a'la kirjutame ta duublisse ja siis vastavalt vajadusele liigutame. 3 välismängija koosseisu reeglist see siiski ilmselt ei päästaks.

    7 aasta reeglit ma ei oska sulle ette näidata. Mulle räägiti sellest siis kui konsulteerisin antud teemal. Vbla keegi oskab, oleks iseenesest tore

    Kommentaar


      Muide seda, et nüüd on meeskonnas neli non-EU meest, kellest ainult kolm saab ühes mängus kaasa teha, märkis Mario siinsamas teemas vähemalt nädal tagasi juba... Kuradi loll lugu ikka.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust

        Urmar võib ilmselt seletada, ka mulle, et kas sellest nelja mehe reeglist ei anna kuidagi mööda minna mingite duubelmeeskondade klauslitega, et a'la kirjutame ta duublisse ja siis vastavalt vajadusele liigutame. 3 välismängija koosseisu reeglist see siiski ilmselt ei päästaks.
        Saab ja Sillamäe hooaja eel nii tegigi.

        Kommentaar


          Algselt postitas mazz Vaata postitust
          Saab ja Sillamäe hooaja eel nii tegigi.
          JOKK
          Hämaraks jääb siiski 7. a. reegel ja halllipassimeeste staatus.

          Kommentaar


            Mul pole täna vaja midagi selgitada. Nüüd tegi seda mazz

            Kommentaar


              Algselt postitas urmar Vaata postitust
              Mul pole täna vaja midagi selgitada. Nüüd tegi seda mazz
              Võid tõesti minema siit tõmmata!

              Kommentaar


                Algselt postitas kesa Vaata postitust
                Hämaraks jääb halllipassimeeste staatus.
                nii palju kui mina sellest asjast olen aru saanud, siis pmst hallid passid sisuliselt tähendavad alalist elamis ja tööluba ning kehtivad 5 aastat. hallipassimehed ei ole siiski kodanikud.

                KMA link


                Reisimise kohta mingi selline info Reisieksperdi lehelt:
                Alates 19. jaan. 2007 võivad välismaalase passi ja Eesti elamisloaga isikud viibida teises EL liikmesriigis (v.a. Suurbritannia ja Iirimaa) kuni 90 kalendripäeva poole aasta jooksul, mida arvestatakse esimesest riiki sisenemise kalendripäevast alates.

                Kommentaar


                  Algselt postitas kesa Vaata postitust
                  JOKK
                  Hämaraks jääb siiski 7. a. reegel ja halllipassimeeste staatus.
                  No see värk peaks klubidel teada olema. Et kes on NON EL-leegionäri nimetusest prii. Hooaja avamängus oli Sillamäe tulemus veidi aega kahtluse all, kuid siis selgus, et Lipartov on nn. assimileerinud (kui ma nüüd sõnaga ei eksinud) mängija. Ametovi koha pealt pole ma päris kindel, aga tema jäi vist "päris"välismaalaseks.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas urmar Vaata postitust
                    No see värk peaks klubidel teada olema. Et kes on NON EL-leegionäri nimetusest prii. Hooaja avamängus oli Sillamäe tulemus veidi aega kahtluse all, kuid siis selgus, et Lipartov on nn. assimileerinud (kui ma nüüd sõnaga ei eksinud) mängija. Ametovi koha pealt pole ma päris kindel, aga tema jäi vist "päris"välismaalaseks.
                    kesa mõte oli ilmselt, et kas kuskil juhendites või kuskil on konkreetselt see 7 aasta asi ka kirjas ja kas seda on võimalik kuidagi välja tuua/tsiteerida?

                    Kommentaar


                      Igatahes väga karm juhtum.
                      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                      Algselt postitas taku*
                      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                      Kommentaar


                        Kalju peatreener Fredo Getulio Aurelio nentis pettunult, et nemad ei saa sinna enam midagi parata. "Igaüks teeb vigu. Mina olin eemal, aga pingiga telefoniühenduses," ei tahtnud ta kedagi otseseks süüdlaseks nimetada.
                        Kas selle eest mitte uut karistust ei voi saada?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          kesa mõte oli ilmselt, et kas kuskil juhendites või kuskil on konkreetselt see 7 aasta asi ka kirjas ja kas seda on võimalik kuidagi välja tuua/tsiteerida?
                          Ma ei oska öelda, ilmselt ei ole, aga Sillamäe on osanud neid reegleid korralikult täita. Kuigi enamuses venekeelsed, aga saavad eesti keelsete dokumentidega ilusasti hakkama.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Kuno Vaata postitust
                            Tribüünil ei pea istuma.. Pingil küll.. Kui üks tuleb välja võib teine sisse minna.. Korraga saab platsil olla 3. Seega saab keegi vahetusmehe rolli kanda... Kes, seda ei oska öelda
                            Reeglid olid ju teada. Krt, arumaisaa kas tõesti loodeti et ei panda tähele?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas alx Vaata postitust
                              Reeglid olid ju teada. Krt, arumaisaa kas tõesti loodeti et ei panda tähele?
                              Ma saan aru, et isegi pingil ei tohi neljas välismängija istuda.

                              Kommentaar


                                Kes täna Kure-Kalju mängu komissar oli, et lasi 4 välismängijat protokolli kirjutada?
                                Muidu on need komissarid üliagarad ja näevad kõike, ka tonte Hiiu staadionil Kalju-Kalevi kodumängu, mille tuletatud tagajärjel Gettu pidi nüüd tribüünil istuma.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X