320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Meistriliiga Logo?!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Meistriliiga Logo?!

    Millal ammu lubas juba Soccernet meile, et hooaja avamängus tuuakse ka välja uus meistriliiga logo. Haha, pole siiamaani mingit logo vist isegi välja grafiseeritud?
    -Tahaks kangesti näha milline ta on.
    Ja selline asi, et see kes on käinud <Meistriliiga> mänge pidevalt vaatamas ümber Eesti, nii palun selgitage, et kas siis on nii, et kohapeal saab osta saiakesi ja kohvi nagu lubati?
    Ja kas igal staadionil on olemas oma <<Plakat>> elektrooniline/veneaegne kus näeb pidevalt mängu seisu?

    #2
    Algselt postitas Beaf Vaata postitust
    Haha, pole siiamaani mingit logo vist isegi välja grafiseeritud?
    Mis see 'välja grafiseerima' tähendab?
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas Beaf Vaata postitust
      Millal ammu lubas juba Soccernet meile, et hooaja avamängus tuuakse ka välja uus meistriliiga logo. Haha, pole siiamaani mingit logo vist isegi välja grafiseeritud?
      -Tahaks kangesti näha milline ta on.
      Ja selline asi, et see kes on käinud <Meistriliiga> mänge pidevalt vaatamas ümber Eesti, nii palun selgitage, et kas siis on nii, et kohapeal saab osta saiakesi ja kohvi nagu lubati?
      Ja kas igal staadionil on olemas oma <<Plakat>> elektrooniline/veneaegne kus näeb pidevalt mängu seisu?
      Ise olen see hooaeg ainult Tallinas käinud mänge vaatamas, kuid niipalju kui ma olen käinud, siis saiakesi ja jooki pole müüdud, Balti Liiga mängudel müüdi.

      Niipalju kui ma kuulnud olen, siis korraldus on kõige parem Kalevi kodumängudel(toitlustus,tabloo jne). Tartu kodumängudel on ka olnud toitlustus, kuid mujal vist mitte.
      Algselt postitas budulojus
      kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

      Kommentaar


        #4
        Algselt postitas Beaf Vaata postitust
        Millal ammu lubas juba Soccernet meile, et hooaja avamängus tuuakse ka välja uus meistriliiga logo. Haha, pole siiamaani mingit logo vist isegi välja grafiseeritud?
        -Tahaks kangesti näha milline ta on.
        Ja selline asi, et see kes on käinud <Meistriliiga> mänge pidevalt vaatamas ümber Eesti, nii palun selgitage, et kas siis on nii, et kohapeal saab osta saiakesi ja kohvi nagu lubati?
        Ja kas igal staadionil on olemas oma <<Plakat>> elektrooniline/veneaegne kus näeb pidevalt mängu seisu?
        ja tablood pole ka just kõigilmängudel silma hakanud.
        BVB - Vaprus

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Mis see 'välja grafiseerima' tähendab?
          Tead mis on GRAFFIT?
          No, nagu joonistama, aga kui näiteks tehakse maali või mõnda logot öeldakse, grafiseerima. Ei tea, kuskilt olen kuulnud.

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
            Ise olen see hooaeg ainult Tallinas käinud mänge vaatamas, kuid niipalju kui ma olen käinud, siis saiakesi ja jooki pole müüdud, Balti Liiga mängudel müüdi.

            Niipalju kui ma kuulnud olen, siis korraldus on kõige parem Kalevi kodumängudel(toitlustus,tabloo jne). Tartu kodumängudel on ka olnud toitlustus, kuid mujal vist mitte.
            A Meistriliigas ju pandi paika uued "seadused" kus peaks iga koduväljakul mänginud meeskond kuidagi moodi pakkuma ka söögid joogid kohapeal! Otsige soccernet tegi sellest ka artikli, et mingi meistriliiga avalöök..

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas elx Vaata postitust
              ja tablood pole ka just kõigilmängudel silma hakanud.

              ahah
              Niiet olukord on päris sitt staadionitel. VÄhemalt Viljandis.

              Kommentaar


                #8
                COPYRIGHT BY SOCERNET.EE ( http://www.soccernet.ee/news.php?id=14567 )

                -Eesootava Meistri- ja Esiliiga hooaja ametlikus juhendis on mitmeid uuendusi, mis t&#228;idavad kohaliku liiga atraktiivsemaks muutmise eesm&#228;rki. Muu seas saab Meistriliiga omale ka logo, mida esitletakse hooaja eel.

                - Toitlustus igal m&#228;ngul
                N&#252;&#252;dsest on m&#228;ngu korraldav klubi kohustatud tagama staadionil ka karastusjookide ja suupistete m&#252;&#252;gi. Lisaks on n&#245;utud m&#228;ngijate p&#252;sivate numbrite kasutamine, mis peaks samuti aitama kaasa Meistriliiga kui toote arendusse. "Publik teab, milline m&#228;ngjia millise numbri all on; seda saab kasutada kavades; kindlasti ka f&#228;nnis&#228;rkide puhul on see pluss," loetleb Uiboleht uuenduse eeliseid.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas Beaf Vaata postitust
                  No, nagu joonistama, aga kui näiteks tehakse maali või mõnda logot öeldakse, grafiseerima.
                  Selge, võtame kasutusele.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    #10
                    Teema(logo jutt) on iseenesest hea, kuid jah..on siis selline asi &#252;ldse olemas v&#245;i?! mina pole sellest haisugi kuulnud n&#228;iteks. &#220;ldiselt oleks sellist asja ikka vaja, sest selline asi juba n&#228;itab nii m&#245;ndagi kodumaa liiga kohta, kui lihtsalt EMV JALGPALLIS on tr&#252;kitud uudise p&#228;isesse vms.
                    //

                    Kommentaar


                      #11
                      Kalevis on olemas soe jook, saiakesed ja muu selline.

                      On olemas tabloo.

                      On olemas 5 krooni maksvad alused istumise jaoks, kui on pink märg või midagi sellist...

                      On olemas VÄGA HEAS korras tribüün.

                      Ja on olemas hea meeskond.

                      Kommentaar


                        #12
                        Muide venekeelne spordiportaal sekundomer.ee kasutab Meistriliiga uudiste juures juba mõnda aega sellist logo:


                        See sõna "futbol" haakub värvi ja fondi poolest teiste portaali alapealkirjadega, nii et sellele ärge tähelepanu pöörake.
                        Aga kas sellel palli käperdaval lõvil võiks olla midagi pistmist ametliku logoga?
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas norsk Vaata postitust
                          Muide venekeelne spordiportaal sekundomer.ee kasutab Meistriliiga uudiste juures juba mõnda aega sellist logo:


                          See sõna "futbol" haakub värvi ja fondi poolest teiste portaali alapealkirjadega, nii et sellele ärge tähelepanu pöörake.
                          Aga kas sellel palli käperdaval lõvil võiks olla midagi pistmist ametliku logoga?

                          Wow, poleks küll kuulnud et oleks välja ilmunud? Selle jaoks meil ju on Soccernet kes neid uudiseid avaldab
                          Agaaa, see võib üsna tõenäoline olla küll,et lõvi koos jalgpalliga!
                          Areneb.

                          Kommentaar


                            #14
                            Wtf.

                            Agaa, ütleme kui see ongi Eesti Meistriliiga logo. Ütleme kui on ETV spordiuudised, siis seal peaks ju näitama seda logo, kui räägib meistriliigast. Sest näiteks kui mingi võrkpall või korvpall siis on küll nende logo. Äkki peaks ETV Spordiuudistele teatama?

                            Kommentaar


                              #15
                              Sama h&#228;sti v&#245;ib see olla ka sekundomeri enda leiutis?

                              Kommentaar

                              Working...
                              X