320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• telekavaataja
    replied
    Algselt postitas kesa Vaata postitust
    Slaski kodukal publikut 10657
    UEFA poolt ääretu sigadus, eriti väikeklubidele ja nende fännidele, et võõrsilfännid keelatud.
    Võimalik, et ka 10000. Ma ei oska sedasi silma järgi vist liiga hästi hinnata. Vähemalt fännitribka tegi möllu.

Võõrsilfännide osas olen nõus. Kuigi selles mõttes on Floral kodumängu osas hea Legia vastu, usun, et nende fännid võtaksid selle staadioni üle.

Leave a comment:

• kesa
    replied
    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Atmosfäär Wroclawis oli ikka kosmos meie jaoks. Ja staadionil oli (ma puusalt pakun) mingi 15000 pealtvaatajat. Aga fännitribka oli fantastiline.

Sellised mängud lähevad meie klubidele kindlasti kasuks.
    Slaski kodukal publikut 10657
    UEFA poolt ääretu sigadus, eriti väikeklubidele ja nende fännidele, et võõrsilfännid keelatud.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Atmosfäär Wroclawis oli ikka kosmos meie jaoks. Ja staadionil oli (ma puusalt pakun) mingi 15000 pealtvaatajat. Aga fännitribka oli fantastiline.

Sellised mängud lähevad meie klubidele kindlasti kasuks.

Leave a comment:

• telekavaataja
    replied
    Enne eilset mängueelset trenni oli müüdud 7,5 tuhat piletit. Prognoos, et mängule tuleb 13000 pealtvaatajat. Anierile rääkis küll Dundee aegadest tuttav väravavaht, et tuleb 25000, aga nii palju ei tule.

Väljakukate on täiesti uus. Samal staadionil toimus Poola - Venemaa sõpruskohtumine juuni alguses ja kohe seejärel vahetati see ära. Ses mõttes olid Paide mängijad eile esimesed, kes seda üldse puutsadega puutuda said. Tundus pehmem väljak kui A. le Coqil. Väljak on sitaks lai. Paide treeneritestaap ütles, et 70 meetrit.

Meeleolu võistkonna sees on töine ja ma ütleks piisavalt positiivne.

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    Kams hästi hämas Klavani teemal kahe mehe YT saates. Keegi ei usu, et Klavan vigastatud on. Mees võeti lihtsalt välja, sest pole füüsiliselt veel nii tibents-tobents

Leave a comment:

• gize
    replied
    Oleks oodanud Paide poolt vahetusi varem. Kuidagi väga hilja peale jäädi nendega

Leave a comment:

• JuriM
    replied
    Raport koha pealt, et esimese poolaja põhjal poolakaid nii kartma küll ei peaks. Palju praaki ja sellist sumbuurset üritamist.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    See pink kvaliteetsem, kui Floral ja Levadial ju.

Leave a comment:

• xerikx
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Palju rahvast oodata on siis?

Mingi 0:4 saun vist poleks väga ootamatu? Loodetavasti tehakse midagi suurt ja suudavad hambaid näidata.
    Kuna neil liiga ei käi ja sõpakate pealt ainult tulevad, siis pakuks et löövad paar tükki ära ja lükkavad rahulikult siis lõpuni, mitte ei pushi maksimaalselt 90 min. Ehk ma ei usu, et suur pakk tuleb, neile piisab paari väravaliselt võidust enne kodumängu. Paide eelmine aasta Zalgirise kaotas ka ainult 2-0 kuigi tasemevahe oli metsik.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Palju rahvast oodata on siis?

Mingi 0:4 saun vist poleks väga ootamatu? Loodetavasti tehakse midagi suurt ja suudavad hambaid näidata.

Leave a comment:

• Iceman
    replied
    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kas tänasele mängule on veel lootust pileteid saada? Piletilevi on kaks päeva juba “välja müüdud”.
    Lisapiletid tulid 10st müüki, 100 tükki aga needki läksid vähem, kui 20 minutiga loosi

Leave a comment:

• rallikas
    replied
    Kas tänasele mängule on veel lootust pileteid saada? Piletilevi on kaks päeva juba “välja müüdud”.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas ßanyø Vaata postitust
    Pärnu treeningute piltidelt tundub, et Paidel trennis uus välismängija. Keegi teab mis mehega tegu?
    Mingi noor Ghana ründaja, kes Camara asendus, aga nimi suht varjus.

Leave a comment:

• ßanyø
    replied
    Pärnu treeningute piltidelt tundub, et Paidel trennis uus välismängija. Keegi teab mis mehega tegu?

Leave a comment:

• lorenzo
    replied
    ETV2 siiski näitab neljapäevast mängu

Leave a comment:

Working...
X