320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X

• Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

• Suvaline Jope
    replied
    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
    Ja vaata nüüd, kus on Igonen ja mis on Lavrentjev.
    Ma ei tea kuidas on lood Lavrentjeviga, kuid Igonen imeb Floras pulgakommi!

https://soccernet.ee/artikkel/-em-br...ommi-oota-mida

Leave a comment:

• Tofoa
    replied
    Algselt postitas Ratnikov Vaata postitust
    Siin veel üks paralleel Infonetiga - kuidas kahanes või pigem sai olematuks Mihhail Laverntjevi mänguaeg siis kui juhtkond otsustas, et Ignonen on müügiartikkel number üks...
    Ja vaata nüüd, kus on Igonen ja mis on Lavrentjev.

Leave a comment:

• Ratnikov
    replied
    Algselt postitas MNa Vaata postitust
    Sama küsimus. Isegi Ktm pole siin süüdlaseks.
    Ei tea, kas on asjakohane paralleelitõmbamine, aga mulle meenub see Igoneni mängitamine Infonetis.
    Motja oli ka omal ajal ilge kalapüüdja ning teenekad veteranid a la Nahk, kes sai ka boonuse viikide-punktide-võitude eest, olid ülimalt pahased ning olid üht-teist Igoneni aadressil väljendanud.

Võimalik, et eksin, aga loogika võib selline olla, et olevat perspektiivne noorsant, anname praktikat selliste satside vastu, siis vaatame mis saab - äkki müüme vms. Igaks juhuks kogenud back-up ka olemas.

Siin veel üks paralleel Infonetiga - kuidas kahanes või pigem sai olematuks Mihhail Laverntjevi mänguaeg siis kui juhtkond otsustas, et Ignonen on müügiartikkel number üks...

Leave a comment:

• plain
    replied
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Esimest ei julgeks küll öelda, et oleks kindlalt ära võtnud, sest see oli ikka nii lähedalt. Teine oli muidugi kala tõesti.
    Esimese puhul mõtlesin tegelikult seda, et ilmselt oleks Aksalu ära võtnud kuna Sapp jäi reaktsioonikiirusel aeglaseks.(jala viskas ette palli suunale aga liiga hilja) Teise värava puhul oleks ilmselt iga teine Premium Liiga väravavaht ära võtnud Kelderi löögi ja Aksalu kohe päris kindlalt.

Leave a comment:

• Nasfal
    replied
    Algselt postitas plain Vaata postitust
    Keegi võiks mulle seletada miks Sapp Paide väravas seisab, kuna mina sellest aru ei saa. Kui Aksalu ja Toom mõlemad tõesti vigastatud on, siis ma saaks aru aga Aksalu oli Saaremaal kaasas ju. Pärnus olid jämedad eksimused ja nüüd lasi kaks väravat sisse, mille Aksalu oleks suht kindlalt ära võtnud.
    Esimest ei julgeks küll öelda, et oleks kindlalt ära võtnud, sest see oli ikka nii lähedalt. Teine oli muidugi kala tõesti.

Leave a comment:

• MNa
    replied
    Algselt postitas plain Vaata postitust
    Keegi võiks mulle seletada miks Sapp Paide väravas seisab, kuna mina sellest aru ei saa. Kui Aksalu ja Toom mõlemad tõesti vigastatud on, siis ma saaks aru aga Aksalu oli Saaremaal kaasas ju. Pärnus olid jämedad eksimused ja nüüd lasi kaks väravat sisse, mille Aksalu oleks suht kindlalt ära võtnud.
    Sama küsimus. Isegi Ktm pole siin süüdlaseks.

Leave a comment:

• plain
    replied

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    See kuidas Paide nii räsitud ja õhukese koosseisuga punktid ära võtab on supper! Eks näis, kas mai alguse tihedalt pakitud mängudes püssirohtu järkub. 9 mai Leva ja otsa kohe 16 mai Kalju :S

Leave a comment:

• Mister
    replied
    Algselt postitas Solskjær Vaata postitust
    Sapp ei saa sel hooajal enam kordagi peale. Kuulsite seda siit esimesena.

Edit: võttis penalti ära, aga ikka ei saa enam kordagi peale.

Leave a comment:

• Jaan95
    replied
    Paide linnameeskond (tulud 873 586, kulud 1 031 676, aruandeaasta tulem -167 235)
    2020. aasta eurosarjas debüüdi teinud (Euroopa liiga 1. eelringis kaotati 0:2 Vilniuse Žalgirisele) Järvamaa esindusvõistkond lõpetas aruandeaasta tulemiga -167 235 eurot (2019. aastal -211 736). UEFA solidaarustoetusi saadi 317 281 eurot (2019. aastal 21 764).

Leave a comment:

• atleticomadrid
    replied
    Toomi ja Aksaluga koha peale konkureerides, meeskonnas mis jahib tiitlit... Et jah, pean nõustuma teiega, partii oli fataalne.
    Muidugi ka Vapruse VV näpud olid taignast tehtud.

Leave a comment:

• Solskjær
    replied
    Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
    Millega ta hakkama sai siis?

https://www.youtube.com/watch?v=0QBEjN0Iwic

Kusjuures need kaks väljatulekut ei olnud ainsad väga halvad väljatulekud. Korra-kaks oli veel sedasi, et jooksis 5-10m väravast välja, aga sai õnneks aru, et eksis, ja jooksis tagasi väravasse.

Leave a comment:

• ElNino9
    replied
    Millega ta hakkama sai siis?

Leave a comment:

• purgeenius
    replied
    Kahju, et karjäär läbi tänasest. Noor kutt oli ja kes teab kuidas oleks arenenud - ehk ka inimesena. Isegi jõuksis oli tahtmine endale liha luudele kasvatada - seda võiks ka teised noored rohkem.

Leave a comment:

• Meke
    replied
    Tundub, et Ivar Lepik teadis ka seda, võttis talt viimase inteka see hooaeg

Leave a comment:

Working...
X