320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Paide Linnameeskond

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

 • nurmalna
  replied
  Algselt postitas SunWolf Vaata postitust
  Vaat mina ei oska küll selles uudises mingit superit näha. Zahovaiko tegi kroonilisest ning lootusestust keskmikust medalimeeskonna.
  Kindlasti oli Zahovaikol oma tugev roll selles, et suudeti tõusta tippklubiks.

  Aga sinu nn "lootusetu keskmik" oli täiesti võrreldamatu meeskond sellega, kes tõusis esinelikusse. Pigem võib lihtsustatult öelda, et sellest "lootusetust keskmikust" imes Meelis Rooba enamikel aastatel maksimumi välja, seevastu Zahovaiko minu meelest seda teinud ei ole + areng seiskunud hoolimata mängijate kvaliteedi tõusust. Zahovaiko on teinud okeid tööd va. see hooaeg, mis on olnud kehv(aga mitte katastroof).

  Leave a comment:


 • käbi
  replied
  Medalimeeskonna tegi ikka pidev investeeringute suurendamine ja kui nüüd treeneri eelarves ka veel lisa investeering teha, peaks ju veel kasvama

  Leave a comment:


 • SunWolf
  replied
  Vaat mina ei oska küll selles uudises mingit superit näha. Zahovaiko tegi kroonilisest ning lootusestust keskmikust medalimeeskonna. Kui just tegemist ei ole nö. ressursi ammendumisega. Huvi kadumisel ei maksa tõesti punnitades jätkata.

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Nüüd saab Karl Mööl tagasi tulla.

  Leave a comment:


 • Silver
  replied
  Voolaid oleks loogiline jätk.

  Leave a comment:


 • nurmalna
  replied
  Supper uudis, loodan, et Voolaid saab võimaluse.

  Leave a comment:


 • käbi
  replied
  Zahhovaiko läinud! Kes järgmisena? Välismaalt keegi?

  Leave a comment:


 • ßanyø
  replied
  Uue staadioni ehitus Paides tundub igatahes päevakorras olevalt
  https://www.facebook.com/PaideLinnam...45250888827159

  Leave a comment:


 • käbi
  replied
  Sattusin vaatama betsafe podcast nr 10 kui Kams oli suht värske Paide spordidirektor. Seal ütles, et 2021 algab baasi ehitus Paides, see on teema või see on cancelis täielikult? Sest ju praegu ei kujuta küll ette, et Tallinnast väljakoliks.

  Leave a comment:


 • Drogba
  replied
  Mulle meeldib Järvela artikkel, et Paide kaotas selle mängu ikkagi ise. Eks Paidele on enne ka kohtunikud ette jäänud ja tõenäoliselt jäävad ka edaspidi. Eelmise hooaja medaliga on ootused kõrgeks aetud ja kui endal välja ei tule hakkadki teisi süüdistama. Betsafe podcastis visatakse ju ka pidevalt nalja, et millal pressiteade tuleb...

  Leave a comment:


 • tomm
  replied
  Aga mille poolest see full retard on? Istume rahulikult ja oleme olukorraga rahul?

  See oli HOOAJA TÄHTSAIM mäng Premium liigas. Paide on sisuliselt kulla ja hõbeda heitlusest väljas, sest kohtunikebrigaad mitte ei teinud halba esitust, vaid otsustas täielikult ja omavoliliselt mängu saatuse.

  Võib lõputult diskuteerida, kas Anierilt värava ära võtmine oli õige või vale, aga sellele eelnesid ja järgnesid absoluutselt valed otsused punase kaardi ja penalti näol. Ja see on lubamatu, seda ei saa aksepteerida ja sellele peab kuidagi reageerima. Mäng käib tiitli peale, eurokohtade peale, suurte summade peale.
  See ei ole mingi tilu-lilu, et kutid teevad natsa jalkat ja ma tulen puhun veits vilet.

  Minu arust Paide staffi poolt väga mõistlikud lükked. Saavad tõenäoliselt hea trahvi, aga mis sellest.

  Leave a comment:


 • käbi
  replied
  nonii, Paide went full retard:
   
  Kahjuks seekord nii. Ja mitte tulemuse mõttes.
  Eile tuli meil ühes selle aasta ilmselt kaalukamas Premium liiga jalgpallilahingus, millel oluline tähtsus ka tiitli jagamisel, alla neelata mõru pill. Ja olgu selguse mõttes kohe mainitud, et seda mitte tulemuse mõttes, kuigi (tipp)spordile omaselt tahavad mõlemad osapooled ju võita. Aga võitmine ja kaotamine on spordi loomulik osa, millega tuleb mõlemal juhul hakkama saada. Just sellepärast sport tervikuna ka nii kütkestav on, nii tegijale kui kaasaelajale. Küll aga loodavad nii tulevased võitjad kui kaotajad, et paremus selgub sportlikult, ehk võidab tollel päeval parem, kiirem, osavam, hingestatum. Kaotamine seejuures ei ole kaugeltki häbiasi, eriti eeldusel, et oled andnud endast parima. See on spordi loomulik osa, olgugi, et lootuste ja unistuste purunemine on teinekord valus, ja mõnikord lausa pisarateni valus.
  Hoopis teine asi on, kui kaotus ei selgu sportlikult. Eile just nii juhtus. Klubina ei pea me üldjuhul ei kohaseks ega vajalikuks kohtunike tööd kritiseerida, sest kohtunike parem ja halvem hakkamasaamine ja seejuures eksimine on mängu üks osa. Jah, osa, mida teinekord spordimeestel ja kaasaelajatel valus alla neelata, aga siiski inimlik ja selgelt mängu osa. Eilse mängu kulg, arvestades ka selle mängu olulisust, asetub nendest piiridest välja. Kohtunike ränkade eksimuste ja seejuures eraldiseisvalt Fair Play mõistes selgelt mittesobiliku käitumisega, lasti latt ebaõiglaselt alla. Lühiajaliselt võib see kellelegi võiduna tunduda, aga tegelikult on see kaotus, ka võitjatele.
  Kui tavapäraselt ei ole Eesti Jalgpalli Liidul kombeks kohtunike tegevuse osas avalikult arvamust avaldada ja seda toetab ka üldine rahvusvaheline praktika, mis on ka mõistlik, siis sel korral palume alaliidul selge seisukoht võtta. See lihtsalt tundub vajalik ja ka aus nii spordimeeste kui kaasaelajate suhtes.
  Siinjuures ma vabandan ka meie klubi poolt kohati liigse emotsionaalsuse ja valuliku reageerimise pärast peale mängu. Usun, et see on mõneti mõistetav tunnetatud ülekohtu ja sellest tuleneva pettumuse tõttu, aga kindlasti proovime edaspidi ka selle mängu osaga tippklubile omaselt paremini hakkama saada.
  Lõpetuseks, soovin südamest tänada meie treenereid ja mängijaid, kes olenemata selgest ülekohtust platsil reageerisid olukorrale ratsionaalselt ja oodatava professionaalsusega ning näitasid seeläbi tippmeeskonnale omast sisu.
  Ja kõige viimaseks tänan Eesti Jalgpalli Liitu ja kohtunikke, kes on loonud järjepidevalt areneva atraktiivse kohaliku jalgpalliliiga ja ausat mängu võimaldava keskkonna, kus parem saab üldjuhul selguda siiski vaid sportlikel alustel.
  Veiko Veskimäe
  Jalgpalliklubi Paide Linnameeskond president

  Leave a comment:


 • telekavaataja
  replied
  Tegelt see konto on lahe mu meelest. Jah, kohati on F1 teemast väljas, aga muidu tiptop.

  https://sport.delfi.ee/artikkel/9455...itteri-kontoga

  Leave a comment:


 • sanderk
  replied
  Algselt postitas Iceman Vaata postitust
  Klavan oleks võinud ka selle vaktsiini juuni-juulis ära teha, peale põdemist poole aasta pärast vist peaks tegema? Praegu juba august ja tulemus käes....või on tegu antivaxxeriga?
  Lovreniga liiga kaua koos mänginud

  Leave a comment:


 • Iceman
  replied
  Klavan oleks võinud ka selle vaktsiini juuni-juulis ära teha, peale põdemist poole aasta pärast vist peaks tegema? Praegu juba august ja tulemus käes....või on tegu antivaxxeriga?

  Leave a comment:

Working...
X